Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Re: 11. Tour de Gyömrõ 2002. május 18.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
24 hozzászólás a témában

#1
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
A durva az, hogy most digizem/vágom a videóanyagot (Hallod, Para? Felkértek!!  :D), és (persze kivágom belõle) felvette a kamerás a gyerek szerncsétlenkedését. Tv2-RTLklub híradóba lazán elmennne a brutál videók közé! De errõl  :-X, mert egy iyen ember saját hülyesége - még, ha ilyen szerencsételnül is járt - nem ronthatja el egy félezer emberes rendezvény jövõjét, szvsz.

#2
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én is örülök, hogy felépült a srác. Kicsit megkeserítette a szám ízét, hogy ilyen balesetet láttam.
De most már jó, megrázta magát és újra tekerhet :D

#3
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Gratula a csávónak! :)
De ebbõl is látszik,mekkora állatok az országútisok,hogy nem képesek BUKÓSISAKOT venni! >:(

#4
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
A srácot, aki "fogalmunk sincs miért" bukott mesterségesen kómában tartották eddig, mert iszonyatos fájdalmai voltak. Amikor magához tért elõször fél perc múlva visszaájult!

Szal a lényeg:

Most engedték ki a lórházból, és SEMMI MARADANDÓ károsodása NINCS!!!!!! Ekkora mázlistát!!!!!!!

#5
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Csak a kategóriánkénti elsõ 20.

#6
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Charon:Mi van az eredményekkel? >:(

#7
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ok Charon, ma is sisakban tekertem (bár nem mindig szoktam), de már nagyon fejlôdök!  ;)

Ami a sráccal történt, az szörnyû, és  tiszta szivembôl drukkolok neki, hogy minél hamarabb magához térjen.

#8
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Igyekszem ;), de ehhez kell egy kis rásegítés, megfelelõ légkör, mondjuk egy jó kis verseny.
Üdv
Era

#9
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Most jöttem rá, hogy miket írogattál: Érezted az erõt...  ;)
May the force be with You, Era! Feel the force around You....  :)

#10
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Szegény srác. :(
Õt is elragadta a lelkesedés, a versenyláz. A végén még biztos jól kihajtotta magát.
Minden esetre jobbulást kívánunk neki és mihamarabb pattanhasson újra nyeregbe.

(A versenylázról annyit, hogy én is elõl egy tányérral nagyobbon tekertem, mint ahogy általában szoktam...)
Era

#11
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Köszi Era! Folytam szét éppen a széken...  :-*
Ügyi voltál!  :)


A srác él még, tegnap beszéltem a helyszínelõ rendõrrel, aki beszélt a kórházzal.
Szerencsétlen gyerek nem véletlenül rúgott a kormányba és esett el, valami ájulásfélét produkált, mert eséskor még csak elõre sem rakta a kezeit. (Amik ugye feltétlen reflex!)
Az agyrázkódás a sisaknélküliség miatt természetes, illetve a helyszínen már bordatörésgyanús volt az eset. Ami azóta kiderült: vérömleny áldozatunk agyában!!!! Mesterséges kómában tartják (mélyaltatás), hogy ne dolgozzon annyit az agya, és mert iszonyatos fájdalmai voltak, amikor kicsit magáhoztért. Plusz persze a véralvadásgátlók (vérrögök!) amiket kap, hogy komolyabb agykárosodás nékül (mindenképpen lesz neki!) megússza.

És ez a gyerek még csak nem is profi volt, aki ezerrel száguld! És mellesleg akik nem mindig viselnek sisakot 60-70-es tempónál sem!

>:( >:(

KAPJATOK MÁR ÉSZBE EMBEREK! VISELJETEK SISAKOT!!!![

#12
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Annyit tudtunk, hogy amikor nagy nehezen végre felpakolták a mentõre, akkor még nem stabilizálták az állapotát. Én minden esetre, amikor elhúztam mellette, úgy láttam, hogy tartja a fejét, de nem biztos a dolog, mert azt mondták mások, hogy ájult volt.
Hát ennyi

#13
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Era, szuper volt a beszámolód, köszi, hogy megosztottad velünk. Klassz,hogy ilyen ügyes voltál. Egyébként én is a "tapadós" technikát alkalmaztam, csak a végére már elfogytak azok, akikre lehetett volna tapadni.  ;D ;D

A srácnak, aki elesett mi baja lett? Ugye nem halt meg?

#14
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Élménybeszámolóm:
Végre Charon téged is megismerhettelek. Tipikus BMFT tag vagy Te is. (Közvetlen és barátságos és vidám és lelkes...)
Egy kis tanácstalanság után (el nem tudtam képzelni hova kell varrni azt a rajtszámot, mindenki mást mondott) végül sikerült elhelyeznem.
A verseny, jó és izgalmas volt.
Az elején Charon a tavalyi tapasztalatai alapján azt a tanácsot adta, hogy ne menjek egyedül, bolyozzak.
De a csajok valamiért mind lassan kezdtek, pedig egy klassz nagy lejtõ jött a rajt után, hát nem álltam be mögéjük, sorban elõztem õket.
A mezõnyt szakaszosan rajtoltatták az öreg, meg a fiatal fiúk mentek elõl. Néhány leszakadót beértem, de azok mögé sem álltam be,túl kényelmesek voltak. Már aggódtam, Charon tanácsát szemelõtt tartva, hogy így egyedül mi lesz velem, lefáradok, ahelyett, hogy ráragadnék valakire. A szemellenzõt beállítottam a zöld rajtszámú csajokra. Aztán a féltávnál, a fordítónál beértem két csajt a kategóriámból, akik versenyeztek, rájuk ragadtam. Az egyiket hamar elhagytuk, a másik viszont ment a maga tempójában. Idõnként csatlakozott hozzánk néhány leszakadó országúti kerékpáros srác, de lemaradtak. Hátulról átgázolt a mezõnyön a késõbb indított 20-on éves férfi mezõny. Hát azokra nem tudtam rátapadni, maradtam a szintén montis csajjal. Nem tudtam megelõzni a végéig, rátapadtam a fehér sortos fenekére, és a kerekére és nyomtam. Mi lehagytunk lányokat, de szerencsére minket egy sem elõzõtt meg. Így végül közvetlenül mögötte értem a célba, és azt mondták 3. vagyok. Alig hittem a fülemnek, mert úgy indultam el, hogy csak utolsó ne legyek.
Persze a rajtnál már láttam, hogy nem leszek az, mert volt, aki egyszerû bicajjal volt, de volt egy pár profi országúti versenybringa is. Az elsõ lány azzal volt, de az én fehér sortos szöszim szintén montival nyomta.
A baleset kissé beárnyékolta a mámoros hangulatomat (a cél már csak pár száz méter volt), láttam a vértócsát a srác feja alatt és hogy nincs rajta bukó. Meg is jegyeztem, hogy itt mindig errõl szövegelünk...
A célban nagyon jól esett Charon az elismerésed. És a fagyi Kogáékkal.
Persze utána lestük a profikat. Azok nem is halandó bicajosok, hanem valami gép hajthatja õket. Ahogy elsüvítettek mellettünk bolyban üvöltöttünk, tapsoltunk a nemzetközi mezõnynek éreztem az erõt.
Az erõ legyen mindannyiunkkal továbbra is.

Köszönet a meghívásért, a versenyért és a támogatásért. Nagy élmény volt.

#15
Zola

Zola

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
A balesetrõl hallottam, azt mondták, hogy kiállt a nyeregbõl és valószínúleg megrúgta a kormányt, és az kifordult. A rendõrök mellettem nézték át a gépet, hát ránézésre annak nem sok baja lett: csak a fékkar hajlott be.
Itt: Feltöltött kép (középtõl egy kicsit jobbra, az oszlop elõtt, az MG-s cuccban, fekete bukóban és napszemüvegben.)
Sajna a fordító elõtt újra elõjött a sérülésem, leszakadtam és kb a 20. helyen tudtam csak begurulni :(

#16
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
:o :o :o :o
A balesetrõl is hallottál, ugye?
Mert az is volt. Sisak nélküli bringás esett, és mentõ jött hozzá!
Akkor Koga triálozása mégsem volt hiábavaló!  ;)
Melik kípen vagy mctalál6ó? És hun?

#17
Zola

Zola

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Charon! Tényleg jók a képek. (Örülök, hogy Én is látszódok. A rajt tényleg elég lassú volt, kb. mint egy 200 km-es mezõnyversenyen. A poén csak az volt, hogy a "lezárt" pályán a rajt után kb. 500m-re két autó állt keresztben az úton, és kb. 1 m széles sávon kellett a mezõnynek átcsúszni...

#18
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Persze!  ;D

#19
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Jók a fotók Charon, látom a nôi alakokat ezúttal is elônyben részesitetted! ;)

#20
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Na lökök ide ein pár pikcsõrt a Tour de Gyömrõ 2002-rõl