Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Tó de Gyömrõ, avagy Lake Cross Gyömrõ 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
27 hozzászólás a témában

#1
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
:-/ kár

#2
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Alvilági révész!:Ha lesz verseny õsszel mindenképpen a tó körül legyen,ne valami Maglód környéki terepen,ezzel elveszne az egész varázsa! >:(

#3
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kedves Charon, dehogy haragszik rád bárki is, nincs semmi gond, sôt!... A DM elôtti hetekre nem érdemes szerintem berakni semmit sem, mert ilyenkor már mindenki pályát akar bejárni. Mint ahogyan én is!  ;) Tehát csak jó, hogy nem most lesz, igy legalább nagyobb tömeg fog feltûnni a Tó de Gyömrôn.
Addig meg ne lógasd a fejedet, hanem tervezz!

#4
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
>:( és  :'(
Ég a ház!
Asszem ez most elmarad, de teljesen.
Murphy törvénye szerint is mindig a legkisebb hatalommal rendelkezõ tesz kersztbe az embernek.
Sz'al a verseny most a DM elõti 7végén elmarad, mert a hely ahol (évek óta) rendezzük jelenleg bár az önkor. tulajdona, mégis a bérlõnek (üzemeltetõnek) van akkora beleszólása, hogy megvétózzon egy kora délelõttöt is. Illetve lehetne verseny, de akkor a nevezési díjakat fel kéne nyomni, plusz egy rakat alapítványi pénz és ugrott a nonprofit rendezés, SÕT kifejezetten veszteséges lenne az egész.
Megértem a másik oldalt is , mielõtt bárki a védelmükre kelne, t.i. strandszezon van, bár azt nem tudom felfogni, hogy kit zavar, ha egyszer nem hajnalban mászik bele a vízbe, hanem 11-kor... Mellesleg szerintem sokan maradtunk volna fürdeni közülünk is. (300 HUF nem a világ  :-X)
Az egyetlen lehetõség, amiben meg tudtunk egyezni, hogy õsszel (augusztus/szeptember) ingyé' megkapjuk a terepet.
Egy kicsit más téma, de jövõre már lesz lehetõség egy "komolyabb" helyen (értsd: emelkedõ, lejtõ rendesen!) megrendezni a versenyt, Maglód környékén, mert végre sikerült beszélnem a hely tulajával, és normális parasztember.  ;)

Mindenkitõl elnézést kérek, és szégyellem magamat, hogy nem sikerült összehozni a versenyt.  :-[
Mea culpa!

:( :( :( :( >:( :( :( :( :( :P :( :( :( :'( :( :( :( :( :( >:( :( :( :( :-/ :( :( :-[ :'( :-/

#5
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Charon, én sajna nem fogok tudni menni, ne haragúdj rám. Még azt is elviselem, ha bosszúból egy egész napos zuhét eresztesz rám.

#6
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
:( :( :(
Charon már nem is ír ide...

Pedig jó lenne tudni, melyik nap lesz, mert a családom szeretné tudni mikor lát engem...
??? ??? ???

#7
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Charon:Mi van?
Idõpont,egyéb?
Mikor lesznek már konkrét tények,tervek? ::)

#8
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Charon szivem sajna nem tudom, mert mindig lefagyaszt :'( :'(

Akkor legyen a kategória neve: Findli ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#9
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Findli drága! Kegyed életkora úgy tudom titkosított 120 évre....  ;D ;D ;D ;D
És a SZENYOR az hím kategória.....  ;)
Megnézted a videt? Miattad aprítottam ilyen kicsire.
8)

#10
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
ja, és lesz nõi szenior kategória is? ;D ;D

#11
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Charon: ha nem csinálsz esõt, akkor megyek!!! ;D ;D ;D ;D

Addigra ez a rusnya vizsgaidõszak is véget ér, UV pedig csak szeptemberben lesz ;)

#12
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
és ez így van!  8)

bááár a buzit kikérem magamnak... már mint nem kérem ki, hanem kicsit rosszul esett...  :-X ;D

PéeF

#13
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Charon.Lesz egy kis baj az idõponttal:A foci-vk döntõ illetve kisdöntõ azon a hétvégén lesz.
Ez engem hidegen hagy,de sok focibuzi van,aki esetleg nem jönne el emiatt.

#14
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Elméletileg a "Rákóczi napok" keretében lenne megrendezve a verseny (volt ökörsütés, remélem most is lesz... Feltöltött kép), de lehet, hogy az elõtte, vagy utána levõ nap lesz a végleges. A Tó tulajdonosa/bérlõje/üzemeltetõje kénye-kedvének vagyunk kiszolgáltatva egyelõre.
Tavaly volt némi kaja, meg üdítõ (személyre szabott pia Feltöltött kép) a verseny után, és elmentünk Kogáékkal egy kis körre a "határba".
Programnak vagy a fenti kulturhális, vagy a fel-a-hegyre-Charon-utánt tudom ajánlani. Esetleg a környéken fellelhetõ cukrászdák végigevését.  ;) ;D

#15
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Lehet, hogy valamit kihagyott szemem, de lesz majd a verseny után valamilyen program?

#16
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Az sem segít rajtad!  ;D ;D ;D

#17
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Akkor én at 1-est kérem ;D ;D ;D ;D

#18
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ha minden igaz, én is ott leszek! Lehet rajtszámom LENSVER ???  ;D

#19
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D ennyire elõre még nem nagyon m erek nyilatkozni, de ha igen, akkor biztos! ;) ;D

egy  alényeg! ragadjon a bé...ööö..szal a KEDVem meg van hozzá, és ha minden  összejön ÉN ott leszek, ha lehetek...

na most aztán igazán konkrét és érthetõ voltam... ;D
(he-hejjj! vesszenek a franciáááák! 8) )

rajtszám kérvényem: PARA
távra tippem: nekem NYÓC ;D

na most ennyi... mert még kimoderálom magam...
PéeF

#20
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ha már itt tartunk.
A verseny után megmutatom majd, ha érdekel valakit, a helyi HHH-t és az ot fekvõ "leendõ" cc-pályát. Csak a tulajjal nem sikerült még beszélnem, pedig nagyon áááálaaat lenne.

(nem arrafele vittelek titeket tavaly)