Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szilvasvarad DH verseny!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
47 hozzászólás a témában

#21
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nem kutyul senki. Szombaton palyabejaras, gyakorlas, vasarnap pedig idomero, utana verseny.
Ez teljesen biztos, hogy igy lesz.


#22
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Mi ez a kutyula? Nem szombat - vasárnap van a móka? És 1 napon van az idõmérõ meg a verseny. ez a meleg nagyon gonosz dolog...

#23
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ha az idomeros napon akarsz lejonni, akkor nem sok eselyed lesz, mert annyi ido alatt csak 1-2 szer tudsz vegigmenni a palyan, szoval mindenkeppen  1 nappal elobb ha teheted.
Amugy az idomero altalaban 11 utan szokott lenni, de max. 1 kor.
A vonat reggel koran megy, de azt meg meglatjuk, mert eleg sok emberke menne vonattal, szerintem meg a bringaszallito vagon is telelesz.

#24
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
ugye 28 az pályabejárós ismerkedõs nap 29 meg az idõmérõs futamos ?? és hánykor kezdõdik az idõmérõ?? hogyan lehet lejutni vonattal Butapestrõl?? kétségbeesve:viki

#25
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Szilvasra mar biztosan tudok menni, de meg nem tudom, hogy kocsival, vagy vonattal, majd a jovo heten dol el.


#26
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Ki jön szilvásra? Mert szervezhetnénk egy kisseb talit. Mert broxi +én  is megyünk.

#27
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
most mi van nem értem? 28-29 az péntek-szombat, miért nem szombat vasárnap lesz?

#28
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Magyar kupan ugyanazok az arak:
Elit: 3000,-
Hobby 1500,-


#29
broxi

broxi

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Jó lenne tudni hogy mennyi a nevezés hobbyba ha tudja valaki irja már meg köszi ??? ??? ??? ??? ??? ???

#30
broxi

broxi

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Én megyek tuti de tavaj is olyan kényelmetlen volt a kocsmaasztal de ingyen volt ha jössz te is MG akkor szolj én lehet hogy most kocsival megyek!!! :D :D :D

#31
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Sorn megbetegedtél???? :o ???
Ilyet se hallani tõled! Én nem emlékszem arra, hogy "faképnél hagytalak volna". Bocsi, ha így érezted.
Jössz ide, nem? Csak mert arról nem írtál. Vagy rossz topicba írtál, ez nem a Szigetbeszámolós... ;)

#32
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szeretsz kicsit Zsuzskám? A Szigeten olyan csúnyán faképnél hagytál... Azóta alig alszom! Írj kérlek!  :-*

#33
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Fehívtam tegnap az illetékest és aszonta, hogy télleg 28-29. és nem is most változtatták meg, csak mindenhol rosszul jelent meg. Érdekes dolgok vannak itten.
Na hogy más is megnyugtassa magát itten az elérése az illetõnek:
Nagy Gábor 06 30 9322705 Õ a DH szakosztályvezetõje. Nyugodtan zaklathatjátok.
Mi péntekre tervezzük az indulást, csak még nem döntöttük el, hogy 2200-ért házban alszunk reggelivek, vagy sátrazunk 900-ért. Már csak ezek vannak...

#34
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
megyünk broxi?

#35
broxi

broxi

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Hobbyba mennyi a nevezés és az idõpont tuti???????? ???

#36
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Szerintem még nem biztos az idõpont-változás, lehet hogy elõtte lesz egy héttel. Passz ???

#37
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Erdekel mit mondott.
:)

#38
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Az a biztos, hogyha felhívom majd ezt a Gábor embert és õ megaszongya.

#39
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hat leginkabb versenyzoktol. De ha jol tudom, akkor Veresen az egyik auto oldalara volt teve egy nagy plakat az idopontvaltozasrol. Nagyon egyszeru a dolog, mert ido meg van boven addig, es barmikor felhivhatok egy teljesen biztos informacios forrast, de ha felesleges, akkor inkabb nem bojgatom.


#40
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Vole! Honnan vetted az idõpontváltozást? Mert mi nem tudunk róla (ez sok emberkét jelent, akik általában mindig tudnak mindent...) és meglepõ lenne!!!!
Szóval??