Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nagykovacsi DH verseny!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
80 hozzászólás a témában

#21
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ki az a Somoghi ? ? ?Jó bulást neki!!!

JAJ de jó hogy Gizmo mégse törte a könyökét!!! Remélem hamar rendbejön!!!

Gretula a 10 helyhez!!!  ;)

#22
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hat, ezen kivul volt meg peldaul, hogy a Somoghi eltorte a kulcscsontjat, ugyanazon az ugraton mint a Gizmo, volt meg monoblokk tores, iszonyatos esesek az utolso duplan, de mivel ott lassabban ment mindenki, ezert ott n em volt komoly. Aztan Sosmogyi flying Sosmogyi kiugrott az erobol egy iszonyatosan nagyot, es mivel utana volt egy bal kanyar, ezert probalta arra huzni, de ugy megcsuszott a gumi, hogy mogyi baratunk megpordult, es a kerek a szalag alatt csuszott, igy sikerult lekaszalni egy noci labat, aki mint egy zsak krumpi dolt el. Viszont megint bebizonyosodott, hogy azert van lelke, mert o volt elol, es akkorra elonnyel, hogy miutan felkelt, a tobbiek meg sehol nem voltak, tehat max. 2 helyen beert volna, de inkabb a novel foglalkozott, es igy kiesett a versenybol.  Haverom is bukott egy szepet, meg meg sokan masok, akiket nem is lattam.
hala a nagy dog bringamnak es a servezesnek, a 24 -bol csak 10 -ik lettem, de nem is nagyon erdekel a dolog, ez csak 4X.
Ja, es megegy dolog. Megneztem korabban a kiirast, es rajta volt, hogy a nevezesi dij 1500,- En nagy naivan vittem 2500 -at / ennyi volt az ossz vagyonom/ es mikor neveztem az elitbe, kiderult, hogy aznap reggel eldontottek, hogy megis legyen 3000,- a nevezes.  >:( >:( >:(   Aztan igy indultam hobby -ban.
Roviden ennyi.
ja, a Gizmno visszaert a vege elott, es kiderult hogy nem tort el, csak kificamodott vagy mi. / De iszonyatosan fajt neki, meg a rogzites utan is, a mentoben  :'( :'( :'(/


#23
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Bár Én csak kikukkantottam:

Nem voltak sokan... Meglepett engem is, de nagyobb tömegre számítottam!!! Mentem kicsit a pályán is, aztán szóltak hogy rajtszám nélkül nem kolbászoljak!!!  :( Aztán lementem nézni a kiugrásokat az erdõbõl: sok igen skan estek... (Gizmo vs. Nagykovácsi : 0:2!!!) Értdsd= Meár megin törtött a csontja szegénynek!!!  :'( Most a könyöke!!! Nagyon randán nézett ki!!! El is vitték a mentõk!!!  :-[ JÓ BULÁST GIZMO!!!!!!

Nagyon mást nem tudok írni mert 1/2 2 kor eljöttünk!!!

Vole:

Mi volt még ? ? ?

#24
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Na milyen volt  a verseny és a hangulat? Meséljetek!

#25
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, jol van, semmi baj... bocs.. es koszi.
:-* :-* :-* :-*

#26
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Vole, ne parázz, tényleg 4cross lesz! Én csak azt próbáltam leirni, amit láttam. Lásd: nekem a DH és 4Cross egykutya, nem tudok különbséget tenni! Elnézést, ha összezavartalak.

#27
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
De ez 4Cross verseny lesz nem??? Ne szivassatok. Mert nem viszek felsotestvedot, es ha DH lesz, akkor viszont kotelezo, es nem indulhatnek... Most akkor mar megint mi van??? Tobbektol is azt hallottam, hogy 4X...
Please...  :'( :'( :'(

#28
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát, nekem biztos durva lenne egy CC géppel, de nektek szerintem ez semmiség. Az ugratók, amiket láttam, azok vagy kisebb fajták voltak, de volt egy-két közepes. Métert most nem tudnék mondani, mert nem értek hozzá, nekem ezek csak "kicsi,közepes v.nagy"-ok. Viszont nem csak ugratót láttam, de olyat, hogy a pálya fölmászik a völgy oldalaira, tehát ha lendülettel haladsz, akkor klasszul tudsz ide-oda cikázni a völgyfalon. Az egészet egyébként nem is láttam, mert egy helyen a CC pálya jobbra kanyarodik. Sok ugratót láttam, de szerintem ez a minimum, hogy ennyi legyen egy DH versenyen.
Na, ha ebbôl most valamit megértettél, akkor örülni fogok. ;D

#29
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
lensi: tudnal mondani valamit a palyarol??? nagyon durva?? mekkora ugratok vannak??


#30
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Csak mer úgy volt hogy pályabejárunk, de akkor nem...  :(

Aszonták holnap menni fog a fogar...  :) Bááár...  :-/

#31
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én ma bejártam a pályát. Igaz, hogy fölfele.  ;D Ott ökörködött egy csomó DH-s srác, és persze nem nagyon örültek, hogy valaki teker szembe. ;D De én már csak ilyen vagyok...Egy ellenszegülô.

Holnap, ha indul valamelyikôtök, annak drukkolok.

#32
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
major: ma ugysem lehetne ramenni a palyara, csak holnap reggel 10 -tol, legalabbis bringaval. ha holnap nem mukodik a fogas, az nagy gaz lenne.
Amugy holnap 8.30 -ra megyek, es jon meg par haverom is.
Szoval ott talalkozunk...


#33
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ma nem jár a fogas.......  :'(

Szóval netom hogyfogunk pályabejárni!!!  :-/

Még kiderítem hogy holnap már mûlödik e!!!

#34
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Én meg az urban terrorra is akarok menni, szóval ez  még kétséges.

#35
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Kicsit erdekes lesz, mert ugy nez ki, hogy penteken bulizunk, szoval miutan 4-5 korul erek haza, nem biztos hogy teljesen ki tudom aludni magam. Foleg, ha 8.30 -kor talalkozunk a fogasnal. ;D ;D

#36
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
a kiírás szerint pénteken 16.00 és 18.30 között lehet gyalogosan pályabejárni, akkor.

#37
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Professzor úr, pénteken> mikor?
Szóval akkor szombat 8:30?

#38
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Lcs:
Menyünk!!! Mikor ? ? ? Bicaj egyben van ? ? ?  :o

Shaun:
Vasárnap se jössz ? ? ?  :-[

Sezlony:
Tó tapétálást!!! :D Ha valami festékes lenne, simán vidd át Sorn-hoz!!!  ;)

#39
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Penteken nem lehet ramenni a palyara, de kinezheunk, de akkor ugy, hogy kimegyunk bringazni a janira, es valamikor atgurulunk egy kicsit nagykovacsiba korulnezni.


#40
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
tapétázok bakker, úgyhogy nekem sajna ez kimarad!  :-[ :'( :-/