Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

midnight ride _ urban terror

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
302 hozzászólás a témában

#281
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Legközelebbi assault mikor lesz? Red Leader - I'm going in! je...

#282
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
aki eppen a dobozt ugorja az shino.. az oregasszony pedig ki volt akadva hogy a `lakasa` elott ugralunk.. le kellett fotozni es ezer` elkezdett osszes batorsagaval es felelotlensegevel kessel fenyegetozni.  
tobb grogi is beszolt termeszetesen akik bevedtek a teruletet ;D
szoval kalandosak ezek az estek :)

#283
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
nagggyon jó kis képek  ;D ;D
gondolom a nénit NEM önszántából akart megszúrni
kár hogy nem tudok dobozokon ugrálni

#284
axel

axel

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
!Buenos Dias!
Monnyuk én gyüvök. Az jó. Délután ötig Szolnokon vagyok, mer' vizsgázok, de aztán mehetünk. Gondolom 8-9-tõl már ráérek.
Adios,
a

#285
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Kár Biker Joe,hogy ballagsz  :'(,mármint nem kár csak az hogy most.

Többiek: pénteken gyüttök ???

#286
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
bar a pestiek vannak mindenkeppen elonyben de sztem lehet ezt egy heten tobbszor .. persze az igazi feeling akkor van meg ha 10-15 [ esetleg joval tobb ]bicos megindul es betamadja a varost  ;D szal jo lenne hogy aki akar jonni azzal egy napra tervezzunk.
de hogy elore is gondolkodjak : mi lenne pl majus 25-en egy nagyobb ejszakai megszallast terveznenk be .. akkora sztem mindenki raer .. hm?

#287
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Én mennék, de pénteken ballagok!!
:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

#288
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
 [glow=red,2,300]SRÁCOK&LÁNYOK!!![/glow]  

Lécci menjünk péntek este tekerni,naaaa,lécci,lécci ;)


#289
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
folyamatos csekkolas alatt van a met.hu [ meteorologiai intezet site-ja ] es eleg valtozatosnak tunik idojarasi szempontbol ez a het.. leginkabb esni fog :I meg a kedd tunik a legidealisabbnak. hogy raerek e,  ez holnap, nap kozben derul ki, de azonnal visitok ha van vmi fejlemeny. addig is : kinek jo a holnap?
tr

#290
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Én is szívesen mennék éjjeli bringázásra!! Múlt csütörtökön éjjel fél 11-kor értem haza egy meccsrõl, és nagyon jó idõ volt!! Egy vékony gatyában és rövidújjú ingben melegem volt!!
Sajna most érettségizem + felvételizem, úgyhogy tanulnom kellene!!  :( :-[ :-[
Hát akkor hajtás pajtás!!! Bájkra fel!!

#291
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Vazze, tanulnom kell (meg fõiskolai sárgúlás is lesz)! De csütörtök este jó lenne.

#292
axel

axel

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
!Buenos Dias!
Be lehet szállni?

#293
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Kedd jólhangzik, de most összevesztem a bringámmal, mert felmentem egy járdára - igaz kicsit gyorsan - és defektet kaptam, mindezt úgy, hogy hátul van 20 cm út a keréknek, Mofo DH külsõ, Kenda DH belsõ és Mavic Disc felni... Egyszerûen ennél többet sokkal nem tudom, hogy lehet-e tenni a felütéses defektek ellen...
Mindezt ráadásul egy váltó kispöcök-tengelyke visszakalapálás, bepillantanragasztózás elõzte meg, szóval nagyon megharagudott a kecajom rám... biztos hanyagolom...
Szóval ha keddig kibékülünk, nekem akár jó is lesz aznap este! Ha tutira mentek, lõjjetek rám SMS-t /30/231-57-63 vagy plíz írjatok egy emailt, csak hogy mikor, hol stb. Kösz!

#294
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi artzok!!!!

Király az esti tekerés,mi is szoktuk nyomatni. :D
Na persze az alkesz sem elhanyogható dolog ;)
De nekem inkább a hétvége lenne a legideálisabb,persze ha akarjátok,hogy menjek a cimborákkal.

#295
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nekem kedden lenne jóó! :(

#296
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
;D ;D ;D

Király!!!

Amúgy az utcsó fogas 11kor mgy!!! Szóval az még szerintem jó!!!

#297
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
to zsirosmacs: lehet vegulis barmi. vannak szabadteri helyek ahol ki lehet huzni az elso vonatig. [ pl : westbalkan ] vagy barhol lehet degleni a fuben egy dobozos barmivel a kezedben. vegszukseg es kinyulas eseten meg nalam van egy kulon szoba ahol lehet hunyni.
a tennap kicsit elkurvultunk ido elott. volt egy defekt es amig azt csereltuk elfogyott egy ket doboz sor is .. es ugye az iratlan szabaly hogy ne nagyon pattogj ha ittal .. nagyjabol be is tartottuk persze csak modjaval. legkozelebbit kedd esetleg szerdara tervezzuk.
az ejjeli dhban is benne vagyok bar a feljutast a hegyre meg kell meg kicsit szervezni ugyanis a fogas nem sokaig jar  [ nem nem tekerek fel  :) ]
izelitonek van egyket kep nem a tegnapirol hanem egy korabbi rideolas eredmenyekepp itt :
http://www.addict.hu...21_04_2002.jpg

off : valaki az egyik topicban mondta hogy "ne lassak feknyomokat a kapolnas palyan.. hat .. megprobaltam .. de az uccso pillanatban mindig fogtam egy hatso satut :)  

#298
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Az ötlet nekem is bejön!!!

A legjobban mondjuk az tetszene ha felmennénk a hegyre fejre csatolható vizipók, csodapók lámákkal!!!  ;D

De másban is benne vagyok!!!!!

#299
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ja ez tényleg jó ötlet, mi szoktunk éjszaka állatkodni Jodával. Ami még király az éjjel berontani az erdõbe. Najó azért a Szécsényi hegy ehhez elég dúrva lenne, bár a Katlan felé toltuk már 1-2 halogén lámpával - teljesen új értelmet nyer a bringázás, sokkal parásabb a sebesség, meg hogy a sziklákat nem látod... A Kamara erdõbe régebben csomószor mentünk ki éjjel és nagyon jó volt - az inkább ilyen ösvényes - kanyargós, kevés szakadékkal.
Amúgy a városba mit terveztek pontosabban? Vagy írjátok le hogy sikerült a ride!

#300
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Ez nagggyon jó, csak én nem tudok hol aludni. Ha mennék meg húzhatnám magam valakinél a dolok után, vagy esetleg elhúzhatnánk addig amíg indul reggel az elsõ vonat.