Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balatonfüred Magyar Kupa IV. xc

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9 hozzászólás a témában

#1
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Na felküldtem a képeket (http://kep.tar.hu/mtom), sajnos monokinis lányok nem voltak, illetve akik voltak azoknak nem hiszem, hogy örülnétek, egyébként strandra nem vittem fényképezõt  :) De nyugi lányok azért vannak. A balatoni bringakörútról annyit, hogy 100 méteren beszedtem 9 tüskét, úgyhogy kicsit ideges voltam. Elõtte leszálltunk a vonatról, mert kb. 3-4 km-et kellett volna tekerni még, és a szembejövõ vonat 10 percet késett. Szal leszállás, defekt, javítás, leereszt, javítás, leereszt, folt elfogy, vissza vonathoz, fél órát vár, vonattal hazamegy.

#2
megyo

megyo

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Azt hittem még mindig ott csattogtatsz, a monokinis lányokat is felrakhatnád, ha már strandoltál egy jót  :)

#3
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Hi!
Most érkeztem haza a Balatonról, holnapra lesznek képek!

#4
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Marha jó! Mikor borultok, akkor nem éreztek fájdalmat ??? Csak megrázzátok magatokat és már pattantok is vissza a nyeregbe? Hát mibõl vagytok? Eltörött ujjak, karok, :o majd verseny után lehet velük foglalkozni. :)

#5
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Nekem sikerült esnem az elsõ körbern. Mint utóbb kiderült eltört a kisujjam. De azért végigmentem.  

#6
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Megyo! Hát ez nagyon jó statisztika :)
Vajon mi lesz a fejlõdés további lépcsõfokozata? Lehet, hogy ezután emelkedni kezdesz? :D

#7
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Na orommel latom a kepeket. Az a jo, ha tetszett a verseny. ha nem kellett volna hazajonnom, akkor en is segitek szervezni. Mar meg volt beszelve, csak aztn le kellett mondanom a hazajovetel miatt. De azert egy hete bejartuk a palyat a haverommal, hogy megnezzuk mit birunk. En persze a nagy doggel majd meg haltam, de o jol birta.
Na jol van, meg nezegetem a kepeket.


#8
megyo

megyo

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Kiirás:http://www.mountainb...ured/index2.htm
Esõben nem indultam volna neki, a bejárás elsõ körében még azt mondtam volna, hogy technikás, viszont a versenyen semmi gondom nem volt vele. Ha nagykovácsit bejárom, ott sem lett volna gond.

Eséseim
Szilvásvárad: 4
Nagykovácsi: 2
DeathMatch: 1
Bfüred: 0

Rosszat sejtek: legközelebb valaki helyettem esik...
Én szóltam elõre


#9
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Úgy látom Megyo, Te nagyon rákattantál a versenyzésre. Akkor nem riasztott el a Nagykovácsi vérengzés?
Milyen volt a pálya? Hány kör? Hány km?

#10
megyo

megyo

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Na ez is jól kezdõdött, szombat reggel akartam lemenni, erre szerda délbe jött a telefon, hogy ugye átnyomod az X rendszert az y géprõl a z-re ? Hát hogyne...
Reggel 9-re akartam bejönni 2 defekt + külsõcsere, 1/4 2-re végeztem, irány elvira.hu 15:10-kor vonat Bfüredre. Hajrá !!!  Vonaton véletlen találkozás haladó versenyzõvel , - Van szállásod ? nekem sincs :-)  Jó volt a netes leirás, arácson leszálltunk és elkezdtünk nyomulni a Loczy úton, ahol az elsõ Zimmer Feri néni 5000 ft-ért szállást kinált, melyet boldogan elfogadtunk. És irány a pálya, hol esik, hol nem, az új hátsó úgy mozog alattam mint egy bakkecske, ide-oda ugrándozik. Az emelkedõk kegyetlenek -Kormányszarvat ide ! -, de nincs, marad a tolás felfele. Mi lesz itt holnap ?  Sziklás rész lefele tiszta viz csúszik mint .... , nem is akarok többet montizni, na menjünk még egy kört, mert úgy érzem magam mint aki, most ült elõször biciklin. Most már jobb, szikla felszáradt, és az ácsolt hídon sem akarok leesni, ez jól jönne Pesten is egy két járdaszakaszon, csak egy segélykérõ telefont is rakjanak mellé :-)

A verseny ? nem lettem utolsó !

Hazafelé még megvertem a nénit, hogy engedjen be zuhanyozni, hiába mult el 10 óra én még nem akarom elhagyni a tisztaság érzetemet. Oszt eltekertem Bvilágosig (65 km), kár hogy a Balaton körút egy kicsit messze megy a tótól, a szabadstrandokat nyugodtan jelezhetnék, egyébként jó érzés volt kerékpárral kerékpárúton tekerni.

Képek leleztõl
http://kep.tar.hu/lelez