Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nagykovácsi Magyar Kupa III. xc

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
17 hozzászólás a témában

#1
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hali!
A pálya nekem is egy kicsit technikásnak tûnt,ezért a letörést csak a pálybejáráskor gurultam le:)
De végül is jó verseny volt.
Thy ;)

#2
madmax_ro

madmax_ro

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
???Mar megbocsass  ;D[shadow=red,left,300]megyo[/shadow] de a Cross Kovacsi palya nekem egyaltalan nem tunt teknikasnak, a kitoresen kivul szerintem autosztrada volt ;), na mindegy. A rajtnal tenyleg szar volt :P, foleg ha az utolso sorokbol indultal. Amire vegre nekem is sikerult elindulnom a tobbiek (akik elorol indultak) mar a DH palyat masztak :-/. Ez a palya azoknak jott be, akiknek nincs teknikajuk es nem szeretik a hirtelen, meredek maszasokat.
De azert jovore is elmegyek ;D

#3
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Sziasztok!
Tomy, Megyo én is gratulálok nektek a versenyhez.
Megyo, Neked külön is.  :) Örülök, hogy nem ragadott el a "birka szellem" és megmaradtál a józan eszednél: ti. joggal szálltál le lefelé. Mások is leszálltak, csak nem önszántukból.
Persze az elején még jópofa volt, hogy annál a bizonyos letörésnél mekkorákat bukfenceztek a bevállalós srácok. :o Megrázták magukat és aztán felpattantak a bicajra és tekertek tovább (aztán persze verseny után megnézhették magukat, hogy hol maradt rajtuk bõr, hol meg nem). Csak volt 1-2 srác, aki kicsit nagyobbat esett, mint a többi.
Az egyik egy darabig az elsõ kerekén gurult lefelé, aztán mégis elõre billent és bukfencezett egyet, persze két fán landolt fejjel, gerinccel.  :( Aztán egy percen át folyamatosan üvöltött.  :-[ Szar látvány volt, az ember csak nézi, ahogy kinyuvvad valaki. Megbólydult a közönség is, ezután már nem bíztatták a versenyzõket, hogy ereszd el, ne csak told!  >:( Sõt mindenkit felszólítottak, hogy szálljon le.
Amíg üvöltött a srác, addig tudtam, hogy él, de aztán elhallgatott.  :-[ Többen körbeállták, meg jöttek a mentõk is. Aztán egy negyed óra múlva lehúzták a pályáról. Amikor végül elvitték, láttam, hogy mozgatja a fejét, tehát még élt. A lába volt sínben.
Aztán jött egy másik bátor, akinek nem jött össze. Õ is eltámolygott mellettem. A válla tört el, és elég kótyagos volt.  :-/

Lens: Szóval nem ragadott el a kutya magával? Meg vagy. Nem is tudom hogyan tudtad megfékezni. (Vagyis tudom, két emberes volt az a gyermeteg lelki borjú nagyságú szelid kis kutyuska.) Képzelem micsoda ramazurit csapott le örömében, mikor megpillanthatta végre elveszettnek hitt gazdiját a verseny után. Jót mulattam rajtad.
Azok kedvéért, aki nem volt ott: Lensver kapott kölcsönbe (megõrzésre) egy szelid, baromi nagy kutyát. A kutya csupa izom volt. Ahogy elhagyta szegénykét a gazdija, átment kétségbeesett kölyökbe, az egész világ fájdalmát a nyakába vette. Lens babusgatta, nyugtatgatta, ez hatott is valamit. Csak épp odaállt vele, megnézni a rajtot. A kutya valahogy kiszurta a kerékpárosok tömegében a gazdit és nekiiramodott, nehogy szem elõl veszítse megint. Lens sikoltott egyet, kicsit repült a kutya után, aztán besatuzott és még valaki (talán Zed) segítségével sikerült visszatartania a reménykedõ kutyuskát. :D
Hogy honnan tudtad, hogy az a baromi nagy kutyuska kétségbeesésében sem fog agresszívvé válni. ??? ::)

Ott volt Zed is, de megtanácskozta a bicajával, és az azt mondta neki, hogy nem fekszik neki ez a pálya. Bölcs bicaj lehetett. Így Zed is megúszta por nélkül a napot. 8)

A rendezõk tudhattak valamit elõre, nagy ötlet volt részükrõl az a medence, amiben a verseny után az a sok szürke disznó, aki végig hentergõzött a pályán, ismét emberré frissülhetett. Tomy is nagy élvezettel pancsolt benne. ;)

Hát ez volt az én beszámolóm.  :)
Mindenkinek elismerésem, aki elszánta magát és végig nyomta a pályát. Azoknak pedig külön, akik megúszták horzsolások nélkül. Nekem már az is elég volt, amíg Csepelrõl kitekertem oda.

Ha valaki tud a srácról valamit, írja meg, mert elég szar maradt a szám íze a verseny után.  :'(

#4
megyo

megyo

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Eredmények:

http://www.crosskova...eredmenyek.html

#5
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Akitlosz: az pogókirály akart lenni, csak elgépeltem. :)

#6
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Akitlosz, a bicódat egybôl felismertem, de téged valahogy nem. ;D

De azért jól mész le a letörésesen.

#7
Akitlosz_Nabru

Akitlosz_Nabru

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Találtam még 1 érdekes képet, a háttérben Thommey igyexik lefele:

http://kep.tar.hu/le...311&beginnum=20

#8
Akitlosz_Nabru

Akitlosz_Nabru

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Gyalogkakukk!
Ide mindig felkerülnek a kupafutamok eredményei:

http://www.mountainbikesport.hu/

#9
Akitlosz_Nabru

Akitlosz_Nabru

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Hello megyo!

Grat tölem is az 1. versenyedhez. Azt cseppeccse bánd, h nem hobbyban indultál. Szvsz böven elég a tereppel és önmagaddal megküzdeni, a hobbysták közt ez a kör néhány kamikaze bringással is bövülhet. Az öregfijúk mezönye higadtabb. Én is Senior A-ban versenyzek, most 10. lettem.
A pálya nem csak neked volt technikás, az eddigi 3 közül ez volt a "legizgibb", és nemcsak a brutál letörés miatt. Itt 1ébként én is pereceltem 1 kisközepest az utolsó körben. Szerencsére M_Tom-ot nem ez ragadta +, hanem a "pofókirály" a hasam alatt, így végre 1 normális kép is készült rólam :) (köszi Tom) Íme:

http://kep.tar.hu/mt...361&pid=1014875

#10
megyo

megyo

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Természetesen ©

CycleCam®

#11
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
Nem tudja vk-i, lesz interneten valahol versenyhelyezés felrakva ??? ??? (név + idõ)

A crosskovacsi.hu-n nem találtam.

#12
megyo

megyo

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Lachill:  80-100m lehetett körönként.

Em-Tee: Igen én törtem ki. Van olyan dig. kamera, amit a kormányra rögzithetek és 2 percenként felvételt tud késziteni az arcom torzulásáról ?
( Minden jog fentartva, beleértve a megzenésítést is ® )


#13
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Indult még Thommey is a fórumról...

#14
Lachill

Lachill

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás

Hi!

Én is indultam, de még eredményt nem tudok. Hobbi férfi felnõt kat. mentem. Esés szerencsére nem volt.  :)

Mennyi lehetett az összes szintkülönbség a pályán?

Üdv.:
           Lachill

#15
megyo

megyo

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Nem is terveztem korai csúcsrajáratást, piros-fehér bukó volt rajtam, kék mez és nadrág fekete mali mamba, ha sikerült lekapnod megteszlek udvari fotosomnak és veszek magamnak egy digitális gépet  ;)

Más nem indult a forumról ?

#16
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Ja egyébként lehet, hogy lekaptalak mert nem tettem föl az összes képet, majd megnézem

#17
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Nem estél elég nagyot azért nem kaptalak le  ;)
Te voltál az, aki a rajt után még kibújt a haladók közül és a mezõny után eredt?
Mindenesetre gratulálok, hogy sikerült végigmenned a nagy melegben elsõ versenyeden!

#18
megyo

megyo

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Közkivánatra egy rövid értékelés a mezöny végérõl.

Ez volt az elsõ MK amin indultam, s hát könnyebbre számitottam... Böngészve a kiirást úgy találtam, hogy a Senior A megfelelõ lesz nekem mivel csak ebbe a korcsoportba fértem be. Igy utólag a hobby bõven elég lett volna, ezt bizonyitja a két bukás és az utolsó helyek eggyike. Nem baj innen még tudok fejlõdni  8). Na szóval a rajtnál nem is szólitottak, ezért aztán nagy verekedés kezdõdött mig elcsiptem a haladók elsõ sorát, akik szintén nem akartak elengedni pedig csak egy percel késõbb rajtoltak ( azért az elsõ emelkedõn utolértek  :-/ )

Anélkül, hogy elemezném a bükkfák levelének erezetét, a pálya nekem technikás volt, még az emelkedõk is tartogattak meglepetéseket, a lejtõket a hüvelykujjam a könyököm és a combom bánta (néminemû zúzódások) , a keró megúszta karcolás nélkül ( vigyázott magára a drága  :D ).

Igyekeztem nem feltartani senkit, augusztusra bika leszek és megtanítom a Senior bandát kesztyübe dudálni ( csak le ne körözzenek  ;) )

Köszi a képeket mtom legközeleb kapd le a 134-est is , még ha gyalogol a nyílt letõréseken is.