Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sátoraljaújhely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
151 hozzászólás a témában

#141
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Volt már valaki S.ujhelyen túl kb.30km-re lévõ füzéri várban? Na onnan lefele olyan ösvény van...de olyan! Azt bevettem az idei tervbe (majd jól lelõnek az erdészek,bár ha elõre megkérem õket,pár sör mellett,tán egyszer szemet hunynak). Iszonyú jó ösvény lefele,benne érdekes fa átjárókkal,aminek nem tudtam a rendeltetésére rájönni,olyanok mint egy kis esõvédõ menedék,de áthalad rajtuk az ösvény.Elsõ ránézésre egy nortshore pálya jutott eszembe....ezt nem lehet kihagyni....a várrom meg gyönyörû...kb. 2km hosszú a lefele...qrva jó videót is lehetne ott forgatni. NA????

#142
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Jeee... vére vki(k) tudja('k) ki az a sátoraljaújhely ;)
Én is szoktam arra bringázni, nagymamámék ott laknak.
Lehet a versenyre is elnézek ;)

Egyébként a libegõt már én is próbáltam (persze nem keróval).
Egész jóra sikeredett, de azért még az embereknek bele kell tanulniuk a dologba (pl. nem kell minden kisgyereknél megállítani, mert akkor sosem érünk fel...).

#143
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Na bazz! Total elfelejtettem, lesz a DH versenyen hobby/buli kategoria? Esetleg a CC-n?  ???
Na csumika:
Morty Mike voltam, Mike OFF. UFF.

#144
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Jaou csajok lesznek? Mer csak akkor megyek...  ;D ;D ;D

#145
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
A verseny 2002. június 29-30-án lesz megrendezve. További információ és térkép a honlapon: http://www.freeweb.hu/zemplenibikak/

Gyertek!!!!!!!!  8)

#146
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Mikor is lesz a verseny?
Te egyebként újhely vagy?

#147
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Tutti hogy minket látott. Valszeg engem a tárcsa miatt :) Gyere a versenyre. Mi vagyunk a szervezõk   :D

#148
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Na végre valaki aki járt is már ott!!!
Nekem a nejem újhelyi származású,úgyhogy elég sokat járunk oda,de mióta a libegõ üzemel,még nem voltam lent.A haverom mostanában volt és mondta hogy látott bringásokat a libegõn,ennek én nagyon örültem,végre valamilyen közlekedési eszköz,ahol toleránsak a bringásokkal szemben.
Lehet hogy benneteket látott,a csávó laikus,csak annyi maradt meg benne hogy "valami ilyen minta tiéd,rugózik meg tárcsafék,ezek nem normálisak,minusz tízben meg hóban...."
Már alig várom hogy meglátogassuk az anyósomat ;D ;D ;D

#149
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Palacsinta elintézem :) A libegõt pedig lehet bringával is használni. Újhely rulez hely. Van 2 sípálya is. a lebegõ felvisz a hegy legtetejére. A libegõ indulóállomásánál meg van 1 hotel. a középálomásnál meg 1 túristaház. Szóval gyertek resók. Lex triál bemutató is. Meg minden. MG  8)

#150
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
A libegõt használhatják a fáradtabb cc-sek is? :)

#151
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Palacsinta lesz?

#152
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Szevasztok emberek! Nyáron gyertek Sátoraljaújhelybe (Borsod-Abaúj-Zemplén megye). Lesz DH és CC verseny. Van [glow=red,2,300]libegõ[/glow] is +minden. MG  :D