Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Kerékpáros Marathon

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
21 hozzászólás a témában

#1
tmls

tmls

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás

óóó a szép emlékû Tour de Pilis maraton ... de jó is volt az ...

emlékszem, rendesen eláztunk ...
akkor is ilyen cudar idõ volt mint most



Nem tudtjátok lesz még ilyen valaha? Vagy a Mecsek Maratonnal együtt eltûnt a süllyesztõben?
Ha jól emlékszem ISM féle szervezés volt. Biztos a kerékpározás támogatására manapság már nincs pénz ...

#2
Tomcat1105

Tomcat1105

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
En is gratulalok mindenkinek, foleg magamnak  ::), hogy teljesitette a tavot. Milan en nekem sikerult eltevednem abban az "Y" kanyarban ;D aminak a kovetkezmeny egy 30 perces kiterõ volt. Csak a 45km-es tavon vedtem reszt, !!! szerencsere !!! mert a táv tetemes reszet igy is a hatso felnin tettem meg.

Egyepkent nemtud vki egy oldalt ahol meglehet nezni az eredmenyeket, es a versenyen keszult kepekt. (A kepek kulonosen fontosak lennenek a tesitanarom van rajta felmesztelenul 8))
 

#3
Oldbig

Oldbig

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Képek a versenyrõl itt
http://kep.tar.hu/ol...ml?aid=27536506

#4
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Hellotok Az igaz hogy esett az esõ de nekem megérte elmennem mert végül is a rövidtávon a második lettem és 3 pólót kaptam mivel hogy hideg volt és a rendezõ lányok adtak még két pólót plussz az ajándékok

#5
Gus

Gus

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Halihó!

Gratulálok minden távot teljesítõnek! Én NAGYON akartam menni, de ebben a bitang idõben inkább nyomtam a szobakerót. Pedig szívesen mentem volna most már harmadszorra és tényleg jól mentem volna... Gratulálok az elsõ 10-ben való végzéshez!!! Õszintán szólva reméltem, hogy a rossz idõ miatt elmarad :( és majd megtartják késõbb.

Így jártam, de legalább nem estem el itthon a szobakerón :)


#6
Oldbig

Oldbig

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Én is ott voltam, igaz csak a rövidebb távon. Ocsmány volt az idõ, már a felvezetés során teljesen eláztam. Kétszer is sikerült perecelnem, a másodiknál maradandó nyomokkal.


#7
milan

milan

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
na, vegignyomtam vegig szakado esoben a 84km-t plusz 25-ot, amig eljutottam budakalaszra. elso 10 kozott vegeztem!!! hurra ;) nagyon jo kis verseny lett volna, ha sut a nap, es akkor biztos nem vegzek ilyen jo helyen ;) na mind1.

a felvezetes soran kb 1km utan jol fejre estem, mert valaki elesett pont elottem, en meg at rajta. emberek! mindenkinek ajanlhatom a BELL bukokat, az enyem megmentett. letort belole egy kis darab, de en karcolasokkal megusztam az arcost. az esesnel a kilometeroramat is elvesztettem, persze ez csak kesobb derult ki. nem talalta meg valaki veletlenul? verseny utan kerestem, de nem volt sehol. (cateye mity3)

a szervezok nagyon rendesek voltak, bar maga a szervezes nem volt teljsen tokeletes, mert pl a cel elott kb 1km-re levo szervezotol megkerdeztem, hogy mennyire van a cel es nem tudta megmondani. ekkor en meg nekialltam rapumpalni a lassu defektemre, pedig siman kibirt volna annyit. a palya szalagozasa is sok helyen hianyos volt, nehol ertelmezhetetlen (Y elagazasnal kozepre szalag). en szerencsere nem tevedtem el, es igy sikerult valakit megeloznom, aki viszont igen;)

gratulalok mindenkinek, aki volt annyira megszallott/orult/bolond/stb hogy esoben is nekivagjon!

a balesetet szenvedett motorosrol tudtok valamit ???


#8
milan

milan

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
csõváz!

en is jovok, valoszinuleg 84km-re, es persze montival;). a matraban elhataroztam, hogy eleg a sok zotykolodesbol!

kb. mennyi a szintkulonbseg?

#9
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Sziasztok !

Nagyon szimpi ez a verseny.
Jövök én is. Valószínüleg a 45 km-en.

>>A rövid távon nincs szintkülönbség
Paprét-nél. ÁÁÁ dehogy. ;D



#10
Gus

Gus

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Halihó!

Már 2x voltam! Tavaly a 45km-en (20 :) 84-bõl 14-ik lettem (montival, elvégre XC-s vagyok) de most az elsõ 3-ban AKAROK LENNI. Edzettem rá mint állat, remélem meglesz.

Szóval én megyek (2001-es crux váz + matt fekete SR Sontour MG ULRA teló) + Ezüst Bell bukó

#11
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Mindjárt itt a hétvége,nem jön senki?  ???
Vagy mindenki a Mecsekben lesz?
Kevesebb ellenfél. ;D

#12
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Nem beton!
Aszfalt!!! :P

#13
Kilgour

Kilgour

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Ez full beton maraton lesz ???
Inkabb orszaguti ???

#14
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Zold mint BMFT tagot kötelezlek hogy a Mecsekben nyomd te is ;D ;D ;D

#15
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Jön ide tekerni valaki, vagy az egész fórum a Mecsekben nyomja majd?

#16
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Jól van na! :P

#17
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás

Gyülekezõ, rajt és cél: Budakalász, Omszk park
Rajtidõ: 11.00 45 km és 84 km -es túra



én pedig biztos vagyok benne, hogy 11-kor lesz a rajt ;D ;D ;D


fish

#18
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
mivel 10.30ig lehet nevezni gonfdolom 11kor van rajt ;D

#19
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Vak vagyok,de nem látom a rajt idõpontját!
Mellesleg tavaly indultam a 45/25km-en,ami inkább csak 20 volt.Na meg az egyik rendezõ beszólása:A rövid távon nincs szintkülönbség. :)
Ja. :-/
Mikor 20 perce mentem felfelé már kezdtem megkérdõjelezni a dolgot. >:(

#20
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ez a szervezés...
naná hogy a Mecsekkel egy idõben lesz....
>:(

olyan kevés maraton van kishazánkban és még azt is elrontják ilyesmivel...


szal én egyenlõre uinkább mecsek, de ki tudja...