Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Technikás túra és extrém videókészítés, okt 6-án

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
67 hozzászólás a témában

#61
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Bizony, bizony,

Lensver, Te úgy fórumozol, mint ahogy tekersz.. villámgyorsan. Mire elolvastam a másik topicban, hogy nem jó az 5-e, addigra Te már be is írtad ide.

Ezennel legyen OKT. 6-án !

Üdv::cAb

#62
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én szivesen mennék, de pont azon a napon lesz a Kozma 60. Nem lehetne másik napra tenni!? Pl. vasárnapra?  ::)

#63
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Hal,

Nos, próbáljunk meg újra bevállalós embereket kersni.

Legyen az új idõpont okt 5. szombat, az idõpont 10 óra, UVH...

Srácok, lányok most gyertek el, mert a következõ általam szervezett túra egy hótúra lesz!

Bátorságot!

cAb :: 30-242-73-40

#64
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Az otlet jo, a kovetkezo alkalomra megprobalok elmeni!

#65
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
LEFÚJVA

pontosabban elhalasztva...

ha továbbra is lenne még érdeklõdõ, megtartjuk a technikás kis túrát egy másik, korábban megjelõlt idõpontban. majd megálmodom.. addig is jó bringázást, szép álmokat.

cAb

#66
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
cAb:Lécci egy kicsit hamarabb szervezkedj,mert pl.nekem is idõbe telik,míg összeszedek pár emberkét,hogy ne legyen sokba az utazás.  :( Ha lehetne,hegy hiányában szívesen beneveznék ijyen túrákra!  ;)

Üdv.:Tyito

http://kep.tar.hu/ta.../pic1178337.wmv

#67
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Ez korrekt...

valahogy arra számítottam, hogy bevállalósabb a társaság és rámozdultok a témára. Ha csak a helyszín vagy az idõpont a gond, szólj...

Mindenesetre további jelentkezõk hiányában nem lesz túl izgalmas, mert eddig ketten vagyunk kolléga speddel, de mi tegnapelõtt voltunk helyszíntbejárni :/ és mit mondjak.. a pálya valóban technikás de járható...

szóval LELKESEDJETEK!!!

cAb

#68
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Tobozok, kövek, gyökerek, fenegyerekek

Hal,

gondoltam ideje lenne összejönni egy bepróbálós kalandra. Ahol nem az számít, "milyen gyorsan milyen meszire", hanem az, hogy meg tudom-é csinálni vagy tolni kényszerülök?
A dolog ezzel kezdõdne. aztán meg elmennénk egy klassz helyre csinálni valami jópofa videót patakátugrással, miegymással.

Találkozó :: 2002.10.06 vasárnap 10:00 Bp., Újpesti vasúti híd budai oldala. (UVH)

Ezek azok a helyek, amiket ha maratonon találsz finom anyázással nyugtázol. Esetleg tolni, emelni bátorkodsz a gyorsabb elõrejutásért  ;D )

Tervezett útvonal :: kitekerés Pilisborosjenõre (nincs az olyan messze jeligére), fel a Piros négyzeten a Kevély-nyeregbe, onnan le a sárgán Csobánkára, fel a Szurdokvölgybe örültködni, a végén esetleg belefér az általam eddig ismert legkellemesebb lejtõ, a Szent-kúttól le a kéken.

Ha megülõs vagy és nem tolós, és búcsúztatnád jól a nyarat gyere...
Jah, akinek van kicsi videókamerája, szóljon, mert a miénket nehézkes sisakra szerelni, valamint aki tudna digitalizálni VHS-rõl, az is írjon.

Köszi :: cAb

Infó: 30-242-73-40

és kérlek jellezétek, ha érdekes, ha jönnétek, hogy tudjam mire számítsak..

u.i.: a terepen bármilyen kerékpár végigtolható (cipelhetõ)  ;)