Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Meglepetés túr a pénteken GYERTEK SOKAN

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
54 hozzászólás a témában

#21
HORI

HORI

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
Sziasztok! Olvastam mankától a kerékpáros topikban!  MI a dagonyát éppen fentrõl Pilis-tetõrõl lefelé az aszfalton kerültük ki! Nem irigyeltem ha azzal a lajossal hajtoott akit én is ismerek. Az elsõ találkozásunkkor nemigen volt nálam kaja, hát a Hosszúhegyi utat még bírtam egy kicsit, de a Pilis felé lemaradtam a lajostól mint a borravaló. Az is igaz, hogy akkor jártam arra elõször. Késõbb Szentendrén találkoztunk, akkor társasággal volt, így rohantuk le (fel) Dobogókõt. Ekkor már kajával is el voltam látva, jobban bírtam mint elõtte.


flame lehet, hogy neked tudok segíteni szemüveg ügyben!!!!!! Persze csak ha nagyon érdekel.

#22
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
Hi.

Lens, Manka tényleg nem eccerü. E-mailban elküldte nekem a tegnapi napját. Egy bizonyos Lajossal járta be alõttünk az utat 2-3 órával, tehát még ködben, hidegben, nyirokban és a ohne napsütésben!!
Ezen kívül valami irdatlan nagy sárfürdõt is találtak, gondolom amit mi lentrõl kerültünk.
Õ abban meghempergett, feltételezem nem önszántából.

Nekem nagyon baválltak hazafelé a lámpák, aki hasonló dupla megoldáson filózik, annak ajánlom. A kékes, ledes szinte felesleges, de azért hasznos, mert az közelre jól világít és nem fogyaszt.
De majd kiegészítem egy sisak piláccsal.

Viszont szemüveg ügyben még mindíg filózom. Aki kicsit is tapasztalt, írjon ide vagy privibe.
Craton challenger és egy Rudy között filózom.
(elõbb olcsó, és alapból 3 lencse, Rudy viszont minõségibbnek tûnik, könyebb a lencséket cserélni, de ebbe eleve+4000rongya szükséges világos sárga)

Lefele a végén már kezdett kifolyni a szemem, a hideg levegõ nem tesz jót neki. Így nem halogatom, hétfõn vásárolok. Addig kérném az okosságokat. Pontosabban vasárnap estig.
cAb nak majdnem 60, nekem 50+valamennyi lett!!

#23
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
No meg most már az esôtôl se lehet sokat látni cAB!

Nekem is nagy élvezet volt a túra, fôleg a Pilis-tetôre való föltekerést élveztem. Az a bunker-kép biztos tök jó lesz, alig várom már én is a fotókat!

Hogy velünk mi történt, miután elváltunk tôletek?
Egyre sûrûsödôbb sötétben tekertünk lefele a Dömörkapui úton, majd átillanva Szentendrén tiszta sötétben értük el a Bp-re vezetô bringautat. Nagy önzôen mrc és én - az egyetlenek, akiknél volt lámpa - elôre mentünk, a többieket a hallásukra, szaglásukra és tapintásukra hagyva a sötétben. De hálistennek senkinek sem esett baja.
Igy értünk végül haza, óránkban  78.3 km-rel, majdnem 5 óra menetidôvel.
Ha tudunk, holnap is tekerünk - egy nagyot szeretnénk menni, aki akar csatlakozhat, csak az idôjárás miatt még nem tudjuk, hogy mi is lesz pontosan.

Hori:Mi is örülünk, hogy megismerhettünk!

flame: na, ez a Manka nem semmi! ;D

#24
HORI

HORI

    vendég

  • fórumtag
  • 83 hozzászólás
Én is köszi mindenkinek, aki jelen volt, hogy vendég-ként jelen voltam! Gábor

#25
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Naggyon jól választottunk idõpontot, nagggyon jól boszorkánykodtak a lányok, tegnap napsütésben tekerhettünk jó sokat, ma meg az orromig sem látok a ködtõl!

thx::cAb

#26
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
Hello bello

Na én is hazaértem. Kaptam levet Mankától, hogy õ is jót tekert ma. Csak kicsit durva terepen.

Köszi mindenkinek, jók voltunk.
És külön öröm, hogy megint készülhettek képek, már nagyon várom, hogy felkerüljenek.
üdv. Flame

#27
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Nosza..

nem volt semmi ez a mai nap...
gyorsan összefoglalva: 11:30-kor indultunk.. végig a hosszú hegyi úton, aztán fel a pilis tetejére, ahol a napsütést felváltott a köd.. le a kékbükkfa-nyeregbe, onnan fel dobogókõre.. ott pihenés, forraltbor, babgulyás, ránksötétedés fa**án..
Flame azt mondja, hogy többször gondolta, na most hazamegy.. csak hát az sem lett volna egyszerû...

mindenesetre a végére nekem 69km összejött, 17-es átlaggal, 4óra tiszta tekeréssel..

a végén, amikor a flame-el leváltunk és az Õ két elsõ lámpájával próbáltunk leszáguldani a teljesen ismeretlen és kanyargós, de burkolt erdészeti úton.. na az izgalams volt.. nem kevés helyen 50 felett mentünk, pedig sokat nem láttunk, a kanyarokban meg csak reméltük, hogy nem élesednek...
de sikeresen hazaértünk.. reméljük a többiek is..

na :-* :-* :-*

cAb (és flame is itt punnyad mellettem..)

#28
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
DE JÓ NÉKTEK!!  :(
Úgy mennék tekerni én is egy jót,de hát....... :-/
Asszem egy kicsit írígy kezdek lenni!  :-/

Csavarjatok jókat!
                         Tyito

#29
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szóval akkor jössz!  :D
Csak ezt akartam hallani.

#30
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Mondtam én olyat, hogy egy kis esõ miatt otthon maradok?  ;)

#31
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Némi viz azért még nem gond. S ahogy kinézek az ablakon, úgy néz ki, hogy nem esik. Bár olyan az idô, hogy akármikor elkezdhet csöpörögni, megpróbálni azért érdemes (mármint elkezdeni a túrát)

#32
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Hát Lensver, te sem vagy az a kifejezett álomszuszék  :D
Lehet ma valami a levegõben, mert én is 6:30-kor pattantam ki az ágyból. És ahogy elnézem, sajnos lesz más is (némi víz).

#33
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Így az egyik szemem sír a másik pedig nevet hiszen outis vagyok (még), de tényleg jobb ha kerülitek a betont, sokan lesznek ingerülten az utakon ma.

#34
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szegény NoFear! Tanácsodat megfogadjuk, és próbáljuk kerülni ma a betont!

#35
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Reggel, 6:38 én meg itt poshadok tegnap este óta a munkahelyemen :) Na nem is kérdés ki járt jobban. Jó szórakozást mindenkinek! Csak ésszel az utakon!!!

#36
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Reggel 6:34, action napja. Én már itt ülök, és nemigen tudok magammal mit kezdeni, felôlem akár egy óra múlva is indulhatunk!  ;D
Na de ha nem is annyira korábban, szóljatok, ha esetleg tizkor vagy ilyesmi.

#37
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
BEZONY!!

UVH elevenelevenziróziró!!! (11:00)
Gyenge esõben issssssss!!!!

cAb mit perelsz? ne má! nincs elég bajuk??!!
(és ki dönti el ki randa??)

már izgulok meg minden. tök jó! drukk.
Én már indulnék is, de elõbb alszom egy KEVESET!!

HÁTSZÉL!!!!!!!!!!!!!

#38
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ja, és a tali helyszine ugye az UVH?



#39
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Jó tekerést, cimborák. Én pénteken már a Magas-Tátra csúcsait fogom meghódítani.  8)

Ja, és a túra után nózvíliket, és 5 méteres bunny-hopokat akarok látni a felvételeken. Anélkül senki se kerüljön a szemem elé! :)

Üdv,
AsztA

#40
cAb

cAb

    vendég

  • fórumtag
  • 208 hozzászólás
Tovabb emelve a tura szinvonalat, meg kell jegyeznem, hogy:

"Elõször jöttek a dohányosok és beperelték a dohánygyárakat, mert
tüdõrákot kaptak a cigarettázástól. Aztán jöttek a kövérek, akik
beperelték a gyorséttermeket, mert elhíztak az ételtõl.
Azt hiszem, én meg beperelem a Heinekent az összes ronda nõért, akikkel
lefeküdtem."

cAb