Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

DS, DH versenyek 2002

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
171 hozzászólás a témában

#1
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
hali,

tudjátok, hogy mikor lesz a következõ verseny? azt már én is sejtem, hogy nem az idén. Kéne valami naptárat szerezni, aztán már fújnám is. Lécci segítsetek, mert mindenképpen indulni kéne..... ;) ha esik, ha nem! ;D

#2
bors

bors

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Findli: majd' elfelejtettem - gratulálok az eredményhez, én nem lennék képes egy DH veresnyen elindulni.

#3
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Emberek! Nem tudja valaki Gizmo telszámát?

#4
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
David007 nem derült kiszámomra te bicózáson belül mit mûvelsz. Lehet olvastam már vhol de nem emlékszem rá!

#5
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
oooo...akkor vágom ki vagy...kb.ra...

#6
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Jaja, indultam :-[
Mi az hogy, és elsõ is lettem ;D


#7
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
findli: Te indultál Tatabányán ???

#8
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Nekem leginkább az spd, és a kesztyûm hiányzott!

Bár az eredményen ez nem változtatott volna ;D

#9
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Réméljük a jövõ évre összehozzák olyanra azt a r.hadt versenytáblázatot, hogy évközben nem módosítják folyamatosan és nem ütik 1mást a versenyek. Mert az idei nagyon sz.rul sikerült. Bár kedves Nagy Gábor nem fórumozik (sajna), de jó lenne szólni az illetékeseknek.
Nyunya  :'( :-*  tök jó a lelkesedésetek. Szóltunk volna, ha mi is tudjuk, de hát....

Ja és Findli és Révi! Ebbõl is látszik, hogy mindig úgy kell öltözni, hogy bármikor bevethetõ legyen az ember!!  ;D

#10
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
kakukk!

"sajnálhatja aki nem volt ott"...hát mi ott lettünk volna...tschak egy kicsit késõbb érkeztünk...Felhívtunk valami emberkét aki a hírdetésben benne volt és mondta hogy a verseny ma van ill. az idõmérõ már vagy másfél órája lement....mi meg csak álltunk és néztünk...és ráadásul elég barátságtalan volt az emberünk...az újságban tudtommal már hónapok óta a nov.2-3 szerepel...oké hogy elõtte telefonálhattunk volna, de ha eccer ott van a kiírás akkor anélkül is mûködhetne a dolog...és ráadásul Sopronból vonatoztam odáig, uhhogy pénz és idõ is elég rendesen elszállt rá...na mindegy...majj legközelebb...de ez azér elég szomorú dolog volt...ennek valahogy jobban kéne mûködnie...
de majj jövõre...

nyunya
:( >:( :(

#11
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
nekünk halál poén volt, mert 1-2 percel az idömérö elött érkeztünk meg és mindenkinek ugy volt, hogy majd a  pályán  összeakjuk a bájkokat azt jovan és másnap verseny.... hát.... a teloban no olaj...  no fék meg ilyen aproságok ;D.. de jo volt.
 a kocsinkban 3 dobogos is volt meg egy láb ujj törött... ( természetesen Anti , aki ismeri az tudja mét mondom ;D)  Toti 1.  Spálya egy másik kategoriában 2. és egy másikban 3. és én megintcsak harmadik, ugyhogy tök jo volt... sajnálhatja aki nem jött el ;D    

#12
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Otthon szét szedtem a telómat mert egy kicsit szorúlt ::) és akkor láttam hogy az aljában áll a víz.
Vouilloz

#13
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Gratula Findlikém!! Nagyon remek, h volt a nõi mezõnyben is fórumista! Én is oda mentem volna. Kicsit sok volt a családból a hétvégére. Nem is akarok sokat lenni mostanában velük.
Sszóval ügyik vagytok és sajnálom, h nem láthattalak titeket malackáknak álcázva, Révi eséseit is megnézetem volna  ;) ;) ;)
Kicsi lustánk megúszta ezt az egészet, így sokat se kellett tekerni, nincs miért morognia  :-*

ui:szerdán jégkorizás?

#14
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ugyan lcs mindannyian tudjuk ez nem reális eredmény!
de jó móka volt!
kimentünk Findlivel megnézni a srácokat , rendesen utcaiba felöltözve, majd miközben lefele jöttünk a pályán elhatároztuk, hogy annyira egyszerû, hogy elindulunk rajta, e sajnos se spd se semmi játszóruha nem volt nálunk így aztán úgy vágtunk neki!
jó móka volt szegény spdhez szokott lábam mindig lecsuszott a nem kimondottan utcai cipõhöz tervezett
pedálomról!
Ennek következtében akkorákat borultam mint a ház!
Most kék zöld foltos mind a két combom külseje és egy kicsit nehezen mozog a bal kezem és a nyakam!
De bulinak jó volt!
Gratula findlinek aki az esõ és a nem éppen ideális körülmények ellenére be merte vállalni a pályát! ;)
Ruháknak meg a gépeknek mosás a többi meg majd elmulik! ;D


#15
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ráadásul 3x esett el.

#16
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Gratulálok az új DH-istennônek! Kár, hogy nem lehettem ott, és nem drukkolhattam nektek személyesen is!
Továbbá gratulálok minden indulónak is, de fôleg Rave-nek, aki (csak) 20s-el lassabb, mint LCS!!!   ;D

#17
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Hát nem semmi kis nap volt!

Amint megérkeztünk közölték velünk, hogy ma van a verseny, és nevezni kéne! Ezzel egyidõben el is kezdett szakadni az esõ, és abba se hagyta...

Érdekes volt a szervezés. Nem igazán volt külön idõmérõ + verseny, csak 2 mért idõ és a jobbik számított!  :o

"Természetesen" az idõmérõn mentünk le elöször az immár szarráázott pályán!
Totál saras lett természetesen a banda, nagyon szépen festhettünk...

Findli és Raveace a környéken "nyaralak", és megint beugrottak látogatóba, és ha már ott voltak el is indultak!!! Utcai ruhában...  ;D

Findli megnyerte a nõi kategóriát!!! Gratula!

És a tombolán is megint taroltunk! 7bõl 5en nyertünk valami "hasznos" dolgot  ;)

Jó kis buli volt, de soha többé esõs versenyt!  :(

Amit kihagytam, írják le a többiek.

#18
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Hat, megint szep, szaraz ido, jo szervezes, nehez - technikaas elvezheto palya jellemezte ezt a versenyt is.
Orulok, hogy nem tudtam felkelni....
Azert akik indultak azoknak gratula. Legalabb ok vegig tudtak csinalni.
:-* :-* :-* ;D ;D

#19
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Tíz perc alatt a Nyugatiból a Keletibe??
Kihúzod a nyeregcsövet, leváltasz, végig a sinek között a Blaháig, onnan Busz sávban a keletiig, háááát?
neccesen de sikerülhet.

#20
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Tíz perec alatt át lehet érni a Nyugatiból a Keletibe?