Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teló tuning

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
986 hozzászólás a témában

#561
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
felkoppanás gátló gumibak?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#562
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Gyárilag is kevés volt és szervíz után is kevés volt? Nem hiszem. Elõirásos szintre fel van töltve. Egyszerüen, ha nincs benne elég nagy nyomás, akkor az út végé KOPP! Nem puha gumis kopp, hanem erõs fémes KOPP. Na most?

--Trifo

#563
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
tejjesen egyszerû: kevés benne az olaj. utána kell tölteni!

#564
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Ez egy Marzocchi EXR Air, 2002-bõl. Nincs benne semmi csak egy kis levegõ meg olaj. De ha van ötleted a megoldásra, szivesen veszem. Még az se nagy baj, ha ettõl az útja csökken valamelyest.

--Trifo

#565
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Olyan nincs, hogy ne lehessen megoldani a felkoppanast! Milyen telorol van szo? Parat mar lattam, mind egy elven mukodik, ergo meg lehet oldani!

#566
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Nálad egyáltalán van rugó? Mert nálam tök egyszerûen van elhelyezve a gumibak:Bele van rakva a rugóba.Egyszerûen bele van ejtve.

#567
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Még valamikor régen kérdeztem egy szervizes arcot, de azt mondta, hogy nem nagyon lehet megoldani az én villámnál a felkoppanás gátlást. Nem szedtem még szét a telót, úgyhogy nem tudom, pontosan hogy is néz ki belülrõl. Csak sejtéseim vannak.

A pótrugót nem lehet legyárttatni rugókovácsnál?

--Trifo

#568
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Egy gumibakocskával asszem meg tudlak dobni, ha mindenigaz kiszedtem belõle múltkor.Az talán jó a tiédbe nem?
Ja, a malinál sajnos nincs puhább pótrugó az EXR-hez.Felhívtam õket:(

#569
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Hali!

Nekem egy 2002-es EXR Air telóm van, és abban nincs felkoppanás gátló gumibak. Úgy értem, hogy gyárilag nincs... Arra van valami egyszerûen kivitelezhetõ megoldás?

Mostanában fog beköltözni a tandembe a Mozo R500 helyére.

--Trifo

#570
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Pont azért kérdeztem, hátha van esetleg olcsón készen.Egy-két ezresnél én sem gondoltam többet, de egy kicsit komforosabbá kéne tenni amíg lesz pénzem blackre.Illetve amíg eldöntöm hogy igazából mire is lenne szükségem, hol kötök ki. Az pedig még lehet hogy idõ.

#571
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
akkor még mindig van a csináltatás. tudod, setaloujjak.hu, és megkeresed.
kérdés hogy megéri-e egy villára enyit áldozni.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#572
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Thx.Megy a telcsi holnap.
Edit:Asszem õk a fõ forgalmazók ugyi?Tehát ha náluk nincs akkor máshol sincs túl sok esélyem, mi?:(

#573
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
www.mali.hu
van amelyik telóhoz van, van amelyikhez nincsen.

#574
Rider Dave

Rider Dave

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Hízz egy pár kilót. :air:

#575
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Gyárilag kiadott puhább rugó nem nagyon létezik?
Az ugrálást meg azért nem viszem túlzásba.Amúgy sztem elég erõs csak nincs benne csili.Szóval nem nagyon hiszem hogy megroppanna.

#576
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
cc teló ugrálásra?
rugókovács.
keress rá erre a szóra a keresõben, minden 3ik kidobott post egy nevet és címet fog tartalmazni.

#577
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Tudom hogy benna van a gumibak.Egyiket direkt ki is szedtem, de akár a másikat is kivarázsolhatnám.Akkor úgy mondom hogy rohadt kemény.Egy téglán azért mozog valamit de koránt sem amennyit kéne.De ez köztudottan egy kemény teló.Én meg olyan 67 kg vagyok csak.Szóval mindenképpen kéne már valami puhítás.Volt, hogy kiszedtem az egyik felét de úgy meg ugrani nem lehetett vele.

Edit:Szóval azért tudom mi van egy telóban, meg hogy smint nagyjából.Tudom hogy ritkán mozognak 100%-ot.:)

#578
Rider Dave

Rider Dave

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
megelöztél... :)

#579
Rider Dave

Rider Dave

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Na ezaz egyik teló se mozogja ki a maximális megadott utját, ugyanis abbol még kikell vonni az elasztomereket is. ( ugye?.. ) egy pár mili tartalék még lehet hogy van benne de sztem max 10mm-töl többet nem fog tudni már mozogni.

#580
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
mer a végén van gumibak, ami csak nagyon durva módon ül össze.
mutass egy telót, ami 100%ig kimozogja az útját. max azt lehet belõni, hogy az elsõ 6 centit puhábban mozogja, de az utsó 1-2 centi akkoris lehetetlen lesz.
addig örülj, amíg nem koppan.