Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mit, hol, kitõl, mennyiér ???

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2 hozzászólás a témában

#1
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Egy fickó itt a 18.ban 800-ért fûz kereket. Az szvsz jó ár. Máshol a DT 2-es küllõ (nemtom melyik) 36 ft volt. (Bár azt mondták 40, de a számlán 36*36 volt)
Alesa eXplorer 3100.-(tavasszal) bár mostmár 3800 asszem.
Bike+ kormány 660mm - 3mm - 60xx-alu nem butted 2050,- (a kisker ára ennél több úgytudom -22xx-)
Én ezeket vettem nemrég (tavasszal :).
Asszem van itt egy STX-RC hajtómû 9e valamennyiért. Az olcsó vagy drága? Nem használt.
Meg volt egy Deore négyszögtengelyes szürke hajtómû 8000-ért. De azt már elvitték.

Huhh. Elolvasta ezt valaki? :)

#2
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
cipõt a cipõboltból....
rhyno lite a speemetalban a legolcsóbb, asszem 5200HUF...

#3
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Biztos mindenkinek vannak kedvanc helyei ahol ez olcsó, az olcsó, meg amaz olcsó! Nagyon jól csinálnak ezt vagy azt, vagy az országban csk itt van valami! Na ezeket írjátok ide!!!
Így midenkinek jó gépe lesz olcsóbban, és a boltoknak is jobb lesz a szinvonaluk!!!
+ Ha valami nagyon gyenge tapasztalatod van valamirn alkatrésszel kapcsolatban mindenkéõpp írd ide nehogy mi is ilyet vagyünk!!!

Pl.: Én hülye levágtam a bomberem csövét egy 16"-os vázhoz, és most a PolarX-ba kicsi! Ilyenkor 2 teendõ lehet 1. tolbás: ezt legolcsóbban a Blucetben csinálják (réz és ezüst is kerül a megerõsítésbe!) 2. csere: Ezt a hajduban (Kisjámos altábornagy utca lenti) csinálják csak normálisan, és itt is az öreg Hajdupapával kell értekezni (a többiek ezt a témát nem igazán vágják), Õ kihûti a régit, kihúzza, majd az újat belemlegíti, és rakassza is! Bármien telóval megcsimálja!!!

+pl.: az FSA amennyira jó fejcspágyokat gyárt annyira csarok a monoblokkjai!!! Egy 3 csapágyas verziót úgy haza vágtam, hogy öröm volt nézni! Mind a 3 csapágy gólyói ropityára mentak + a tengely elgörbölt! Szerintem 70 kg fölött semmiképp ne használjátok!!!