Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Titec

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
17 hozzászólás a témában

#1
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Lehet hogy igazad van, kicsit kételkedem hogy minden tetves csomagot átvilágítanak, bár nem lehetetlen a dolog.
Adózni akkor köll ha kiderül a csomagból hogy te azt vetted külföldön, ha nem akkor bármi lehet, akár ajándék termékminta is. Na majd meglássuk ha erre kerül a sör. Sor.  ;D

#2
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
A túlkinálatos dolog tényleg elgondolkodtató, de azért az adó is biztos keményen bejátszik. De én úgytudom minden csomagot röntgeneznek, mint a reptéren, hogy ne jussanak be fegyverek, kábítószer, stb....

#3
vendég__*

vendég__*
  • vendég

Kicsit gondolkodjatok! Németországban Magura HS33 párja kb33ezer Ft. Persze postán bárhova elküldik! Hogy miért kerül mégis 30ba darabja nálunk? Mert nem vagyunk még EU, és a vámosok MINDEN csomagot átvizsgálnak.

Az egyetlen megoldás, ha valaki 'átcsempészi', vagyis megy haver akár ausztriába...


Nem hiszem. Kizárt dolog hogy egy ajándéknak szánt csomagot is megvámolnak. Szóval ez így ebben a formában tutira nem igaz.
Az hogy náluk ócsóbb a cucc, az tök egyszerû. Náluk túlkínálat van, nálunk meg túlkereslet. Így itthon piszok drágán adják, mert így is veszi a nép néha, kint meg ha bemész a boltba kapsz egyet ajándékba ha sárga cipó van rajtad.
Persze ez nagyon nagy hülyeség, magam se gondolom komolyan, de a valahol itt van az a büdös kis kutya elhantolva.

#4
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Kicsit gondolkodjatok! Németországban Magura HS33 párja kb33ezer Ft. Persze postán bárhova elküldik! Hogy miért kerül mégis 30ba darabja nálunk? Mert nem vagyunk még EU, és a vámosok MINDEN csomagot átvizsgálnak.

Az egyetlen megoldás, ha valaki 'átcsempészi', vagyis megy haver akár ausztriába...

#5
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hát igen, ez csodaszép.  :'( Ezért érdemes élni... :-[

#6
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
arghhh...  >:(
Hogy miért nem gyárt valaki ilyet Magyarországon is?

tutira verni lehetne ezeket az árakat, és xerintem még megélni is lehetne belõle...

# # #8(

hááát Nekem se holnap lesz ilyen vagy hasonló vázam...

ez van...

csõváz és hátszél...
Joghurtot válltanák fontra! ;) Paraferee voltam...

#7
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Feltöltött kép
Remélem bejött a kép. 495 font. Ilyenem sem lesz, pedig kéne....  :-/ :'( :-[ >:(

#8
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nem elrettentésként akarom mondani de igen borsos áron adják a vázakat. Iq-ból nem tudok most árat, nézd meg a www.planet-x-bikes.com -on.
Az a baj hogy nem tudni hogy hogyan adják fel a cuccokat. Lehet hogy ráírják nagy betükel hogy drága, értékes stb. ami egybõl szemet szúr a vámon. Szóval inkább passzolom a kérdést.

#9
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Van fent egy király váz! Tegnap néztem. Easton RAD csövekbõl, istencsászár az egész! Alig 200e Ft!  :-[ Szóval asszem vagy 500 font körül volt......

#10
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Kollega Úr!

Ha már ennyire Planet X a téma...

Ha vázat vennél, akkor is így ki lehetne játszani a VÁMot és ÁFÁt?

Egyáltalán, tudnál árat mondani vázra?

Köfike... a joghurtos csõvázas... ;D

#11
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Andix

Körültekintõen utána jártam a dolognak. Ha utánvétellel küldenék akkor egybõl rájaficcenne a 25% áfa, ha több darab lenne a csomagban (nem tudom mennyi, talán 3nál több) akkor +10% vám, ha 1db valami van benne de 30ezer felett van +10%vám. Ezen felül a posta felszámol átváltási költséget mert a PlanetX fontban adja a témát, de én forintba fizetek, tehát egy oda-vissza váltást kell fizetnem, plussz rájabaszik a posta még valami szállítási kõccséget az eredeti szállítási költségen kívül. Na szóval kb. nagyjából ennyi, lehet hogy nem mindenhol stimmel, de több helyrõl kapartam össze dolgot.
De ezt most felejcsük el, mert a PlanetX-tõl csak számlaszámos dologgal lehet rendelni, meg kell adni elõször is a címet ahova kûldjék, majd a kártya típusát (nem hitel kártya!!), számát, tulajdonosát, érvényességi idejét. Õk lenyúlják a megfelelõ lét a számládról, és kûdik a cuccot sima szimpla csomagként. Szóval elkerüljük a vámot az tuti, az áfát 99%, de nem biztos, plussz szarunk a posta fejére mert nem kell nagy haszonnal fontot váltogatniuk. Szóval ennyi.

#12
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Gyaci! Neten keresztül veszed? Majd írd le, hogy ment a vásárlás, küldés stb!  Bennem is megfogalmazódott a neten keresztüli vásárlás... csak nem tudom, hogy milyen az egész.
Valami vám nem lesz? Vagy ilyesmi?

#13
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hejes!  ;D

#14
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Csak helyeselni tudok!!

#15
vendég__*

vendég__*
  • vendég
5A5A

Erõsen szándékomban áll megvenni a PlanetX stucnit. Már napok óta habozok.
A Titec télleg elég jókat csinál, a megújult honlapján is látható igen sok fínomság, de már mind azon a határon kívül esik amiért pénzt adnék. A PlanetX még belefér éppenhogy.

#16
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Jah a Titec eléggé pofás cuccokat csinál. Hogy a PlanetX -hez mi közük, azt isten se tudja! Bár ebben az esetben a PlanetX színben jobban bejön. Ha belegondolsz azért nem 'ultrabrutál' drága. Még ittis sokan vesznek 20 körül kormányszárat, azzal a különbséggel, hogy kint örök garisak álltalában.

#17
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Mint kiderült a Nella árulja a Titec-et, szóval valszeg a Prokero forgalmazza õket sutyomban. Amúgy iszony iszonyúan ultrabrutál drága cuccosok, szerintem még usa méretben is. Bár ez csak tipp.

Pl. idessetek:
Feltöltött kép
82.95 dollár, vagyis kb.23000ft.

Látható hogy tök uaz mint ez:
Feltöltött kép

De ez csak 39.95 angol font, vagyis kb.16500ft.


#18
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tudja valaki hogy kik forgalmazzák Mo-on a Titec cuccosokat?? Kicsit formás ez a kormányszár:
Feltöltött kép