Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tioga DS nyeregrõl

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
9 hozzászólás a témában

#1
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
ssst: Az a nyereg amit mi használunk, annak a hivatalos megnevezése: TIOGA Control Comfort II   Sajnos semmi köze a DS-hez :-[  Aki kitalálta, hogy DS nyeregként árúlja az egy nagyon okos csaló.

Amire te gondolsz: Tioga Control Comfort XL  ugyan az mint a miénk csak nagyobb és bõr. Ugyan az csak felnagyítva, már ami a formát illeti.  A pálcája ugyan az, ezért szerintem ez is gagyi, de akinek ez van az dicséri.

Ja és az XL változat ára elég borsos: 15 000

#2
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Na van az XL-es valami nevû nyereg a Tiogátol. 8mm-es sinnel, de az mitõl jobb mint a norma amit ti használtok? Nem lehet hogy csak vastagabb, de ugyanolyan sz*r? Ja és az ára arra azér kiv. lennék!

#3
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Király!!!  ;D Csak mér ide ? ? ? Én már láttam élõben!!!! Tényleg szép!!!!  ;D ;D ;D

#4
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Közzé teszem álmaim (hó.végén meglesz) telójának képétFeltöltött kép

Olyan gyönyörû, hogy elérzékenyültem :'(

Palmer

#5
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Találtam 1 ilyet!!! ;D
Tessék megnézni!!!!  ;)
http://www.tiogausa....oducts/mcxl.htm

#6
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
JAJA!! Egetértek LegCsáv kollégával, csakazt mondjátok meg milyan isaz a nyereg, amire na sajnáljam a pénzem ?! Szoval mit ajánlotok DS-re, mi nem megy szét pillanatok latt ? ? ? Van a Tiogának másmilyen is ? ? ? ?

#7
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ssst: nyeregre nem szabad sajnálni a lét, kivéve ha tudod, hogy hetente 6szor esel!!!

#8
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
akkor nem jo nyereg összességében? M?ert én is iklyet akarok. DE akkor ha ilyan szar nem veszek. :-[

#9
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Sajnos ez így van. Nekem is ez van és ismerek nm 1 bájkert akinek már megdtamagát a mindenhol szuper DS nyeregként hírdetett valami. Ami mindenre jó csak nyeregnek nem, szerintem még egy rövidebb (30Km) túra alatt is átszakad a befogólya vagy mi a fene az.


#10
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Szóval ez egy igen igen igéretes nyereg!!! Nagyon szép, esztétikusan néz ki, nayon jó a kiképzése, és valami iszonyat jól irányítható vee a bringa, mig a levegõben is (!!!) szóval tui jó alapvetõleg!!!
DE: Nem lehet rendesen befogatni egy sima üléscsõbe, mert elcsúszik!!! Ha leszeded róla a festéket, jó, de azért így is elég nehéz meghúzni!!! [ROOX], Syncross vagy X-Tasy csövekkel jó!!! De így sem a tökély!!! Aztán nagy terdelés alatt (ráesel, lecsúszik a lábad a pedálról, stb...) simán meghajlik a pálca, pedig elég brutál!!! A pálcák hátsó rászénél lévõ tartók pedig pillanatok alatt kifehérednek, majd kilukadnak, vagy egyszerûen leszakadnak oszt lõttek a 4000 FT-odnak, ami elég baráti, ha mindazt tudná bomba biztosan, amit az elejé írtam, de így, hogy 2 hét alatt tönkre megy kicsit soknak tûnik!!!

Úgy tudom sokan használnak ilyat!!! Kinek mik a tapasztalatai ? ? ?