Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

keretes SPD

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5 hozzászólás a témában

#1
MrGyulagy

MrGyulagy

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
Ez olyan mint a téli-nyári gumi igazán egyikre sem jo.Nekem nem tul jo tapasztalataim vannak ,de hát nem vagyunk egyformák.Szerintem az érték arány is nagyon alacsony.Én személy szerint cserélgetni szoktam,de az a hajtokart tesszi idõután tönkre .
Spd-ével tényleg csak akkor ha nagyon ismred az utat. :-X

#2
MrGyulagy

MrGyulagy

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
Ez olyan mint a téli-nyári gumi igazán egyikre sem jo.Nekem nem tul jo tapasztalataim vannak ,de hát nem vagyunk egyformák.Szerintem az érték arány is nagyon alacsony.Én személy szerint cserélgetni szoktam,de az a hajtokart tesszi idõután tönkre .
Spd-ével tényleg csak akkor ha nagyon ismred az utat. :-X

#3
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Ha keretes Spd-n a Shimano 636-oshoz hasonlóakat érted, akkor a válaszom arra a kérdésre, hogy lehet-e cipõ nélkül használni, az, hogy nem! A patent része túl kiáll, és igy csak Spd cipõvel együtt használható biztonságosan, ám abból sem mindegy, hogy melyikkel. A lényege ennek a pedálnak az, hogy jobban megtámasztja a lábat, lehet kicsit puhább talpú, mégis patetos cipõt használni hozzá. A másik elõny, hogy perecnél jobban védi a mûködõ részeket, meg azér jobban bírja a gyûrõdést, meg kis szponzorálással nagy felhajtást tudtak neki csinálni, így elég frankón behülyítve a világot...

#4
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Mezitláb?? Az kicsit kényelmetlen lesz ;D ;D
Na a viccet félre téve, nekem volt egy ilyen pedálom (most cserkó használja) Szerintem DH-zni akkor jó ha a pályát ismered mint a tenyeredet. Duálra szerintem nem valami jó ötlet.
A tengerentúl minden duálos/Dh-s azzal versenyez :-/ mondjuk õk tudják mi a frankó.

Palmer

#5
Photon

Photon

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Ja és még az, hogy lehet e vele cipõ nélkül dualozni?


#6
Photon

Photon

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Helló!
Leginkább tapasztalatokat szeretnék hallani errõl a fajtáról. Miért jó ? Miért nem? Mire jó:ds v. dh?