Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

SAKAE telo

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7 hozzászólás a témában

#1
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Hi,

Ja, valami ilyen tréfa lehet. Régebben az sok Suntour cuccon szerepelt a Sakae felirat. szerintem ez valami régi japán cég, amit a Suntour felvásárolt, és átvette a termékeit (mint nemrég a SRAM tette a SACHS-szal).

#2
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nyomoztam és a Merida Suntour néven szerelte a 93-as Albontech 890-es gépét. Nagyon hasonlít a Sakae-hoz. Valahol, mintha egy cég lenne a kettõ.
A bibi, hogy így elég réginek néz ki a teló.

Varjú, varjú kár

Madred

#3
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nyomoztam és a Merida Suntour néven szerelte a 93-as Albontech 890-es gépét. Nagyon hasonlít a Sakae-hoz. Valahol, mintha egy cég lenne a kettõ.
A bibi, hogy így elég réginek néz ki a teló.

Varjú, varjú kár

Madred

#4
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hol van ez a site a nagy teló tesztel ahol még holmi SAKAE teló is szerepel. Érdekessége hogy a villa felsõ része, ahol elvileg dugók vannak itt tök zárt, viszont pl. zsirzó gomb van rajta Csillapítás is van bár rugós. Csak macskakövön lehet használni, vagy máshol is gördõlhetek ? A rugóút kb. 50 mm.

Madred

#5
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
valamelyik régi eksönben van egy nagy telóteszt, szerintem ott irnak róla valamit.
vagy szereld szét és mindent megtudsz!


#6
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Semmi konkrétat nem tud sennki ? Nem látott senki sem ilyet ? Egyébként egy TREK Antelope 850 vázban van.

Madred

#7
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Ha a webmánián a Góliáttal rákeresel, akkor kiad vmi Vital-akárminek a honlapját (is) és ez egy nagyker kib*szott részletes és széles árlistával.

jó keresgélést.... ;D

#8
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tud valaki valami bõvebbet a Sakae telokról, mert sikerûlt egy nemtom mikori rugós+ rugo csillapítású változathoz jutnom. Trek vázban volt (és lesz) Érdekes zárt a váll kiképzése. Elég kicsi a rugóút és a TREK feliraton kívûl csak a SAKAE JAPAN virít rajta elrejtve.

Segítsetek
Köszi
madred