Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Beadta a kulcsot a bringám.Segítsetek 1 amatõrnek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2 hozzászólás a témában

#1
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
A hagyományos 18 sebességes bicikliken még nincs kazetta, hanem menetes az agy, és a fogaskeréksorban van benne a téma. Szóval azt kell cserélned. De ha tudsz egyet szerezni darabokban, akkor fennáll a lehetõsége, hogy abban pont az a jó, ami a Tiedben rossz, és akkor csak csere kell. Ha pesti vagy, és nem mersz hozzányúlni, segíthetek a szerelésben.

#2
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D ;D he-hey!

Cimbi!!!
Ne haragudj, hogy vigyorgok, de NAGYON ismerõs nekem a téma...

99,99% hogy a lovad ugyan abban a betegségben szended, mint az enyimé tavaly télen... (egymás után 3szor...)

Szal a kazettádnak annyi... A benne levõ, csúnya parasztos kifejezéssel: racsnidban levõ fogak törtek el valszeg... vagy az azokat alapállásban tartó rugók... :(
Részvétem...
A gyógymód: vagy csak kazetta csere... vagy rosszabb és brutálisabb beavatkozás: hátsóagy csere...
Nekem cseresznyém volt(pedig már nem volt szezonja.. ;D ) és a bicóboltos talált Nekem egy a fiók mélyén porosodó 98'as LX kazettát...

Remélem Neked is lesz ilyen cseresznyéd...

Hja!
az ár: Nekem 3000HuFba került mindez...

Na csõváz és hátszél...
Joghurt legyen Veled! Paraferee voltam

#3
szantot

szantot

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok.
Elõre is köszi bármely hozzászólónak.
A gond.:
Egy teljesen alap18 sebességes mtb van. Ha hajtom a hajtókart akkor forog a hátsó kerék de ha ráülök és megpróbálok elindulni akkor már körbepörög a lánckerék " üresben " és zakatol szegény ,és persze meg se mozdul a kerék.
Gondolom valami eltörhetett , vagy tönkrement a hátsó kerékagyban. De én igazán nem értek hozzá , úgyhogy megköszönném ha egy kicsit elmagyaráznátok ,hogy hogy is van ez és hogyan lehet megjavítani illetve hogy szervízben ezt mennyiért csinálnák meg nekem.

Köszönöm a segítséget.
Jó lenne ha válaszaitokat a thomas_sz@index.hu ra is elküldenétek hogy minnél elõbb értesüljek róla.
Kösz.
Tom