Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Jó gumit a bringára.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
335 hozzászólás a témában

#321
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
CC-re minek 2.1-es? Én most tettem fel a Skinny Jimmy-t, ez 430 gramm. Vagy vegyél Fast Fred-et, az még könnyebb. A Conti kevláros gumijai is 500 gramm alatt vannak. A Ritchey-t szerintem el lehet felejteni, egyre rosszabb. Normális gumit egyébként csak rendelésre hoznak, mindenhol traktorgumit árulnak  :(

#322
vendég_hasosz_*

vendég_hasosz_*
  • vendég
hogy kell hirdetést feladni.segitsetek köszi

#323
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Most komolyan:
Milyen, 500 gramm alatti, de 1,9"-osnál szélesebb gumit ajánlanátok CC-re? A Schwalbe Jimmy (2,1") és a Black Jack (2,1") mennyire nehéz?

#324
Coldhead

Coldhead

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Én az ugynevezett automata küllõtisztítóra szavanék. Tudod, olyan kis színes mûanyag biszbaszok amit a küllõkre kell tenni, és ha lassan mész fel le csúszkálnak, és még zörögnek is.  :D_ A tréfát félretéve ha bringázni is akarsz vegyél zöld Michelint, ne nagyot, max 2.0. Az jól is néz ki, és aki ült már bringán sem fog kiröhögni (mint pl. 2.35 bármilyen sárakasztó).

#325
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Attee! A Panaracer FireDHPro-t próbáltam, de inkább egy szép Maxxis, vagy Schwalbe Marathon Slick (1,35")!

#326
Attee

Attee

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Szerintem a Hutchinson az ász.
Vannak neki is sárga meg más szinû is de szerintem a legjobb a Jumbo, ami van 2.25 és 2.45 méretben és mind a kettõ nagyon ászul szuperál. A 2.45 az bizti hogy feltünõ lesz. De ha nagyon ki akarsz tünni akkor a Panaracernek van egy szép piros-fekete traktor gumija ami szerintem nem egy átlagos gumi. Belsõröl annyit a Hutchinson zöld csõ a tuti.

#327
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
Mondtam én ,hogy közröhej tárgya leszek.  8)

#328
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Ugyan már, gyerekek, a traktorgumi már rég nem menõ, mindenkinek az van. Ha feltûnõ akarsz lenni, tegyél föl 1.0-s Schwalbe Stelviot vagy Conti GP-t. Így felszerelve állj oda a szlalompálya rajtjához mondjuk szombat délután. Tuti a hatás.
Ha ez nem elég, tegyél föl csengõt, dudát, tükröt, küllõbigyókat meg mindent ami csillog-villog.
Ha esetleg bringázni is akarsz, akkor szerintem is a zöld Michelin.

#329
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Nem is kell bele extra belso.... en a 2,5 be siman beleteszem a 3-400 FT os belsot /kek felirat+szelepsapkarulez ;)/ es azt fel lehet annyira fujni amennyire kell....
Nameg ha netantan valami lesz vele nem sajnalod.  ;D

Persze gyart a Maxxis kib nagy belsot csakhat az ara...  :o



#330
Tiger

Tiger

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Ja még valami az is fontos hogy milyenek az agyak.Alu v. fekete v. egyébb szin.
Bár szerintem abbol is a fekete a legjobb.
Végül is cipõkböl is feketék az elegánsabbak

#331
Tiger

Tiger

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Hali !

Én sem vagyok nagy és tapasztalt bringás ( de már dolgozok rajta ) A látvány nekem is számitt, és csak csatlakozni tudok az elõttem irokhoz.SZÉÉP NAAGY TRAKTOR GUMIKat tennék fel a helyedben. Per pill. Conti gumik vannak a gépen középpen naraccsos csikkal.Gyönyörü, de ezust a váz.ÉS FEKETE A FELNI.Mavic517 fekete tényleg szép ám.
Mindenképpen probáld oda a felni a kero mellé mielött még felrakod.A MAXXIS gyárt szép pirosass árnyalatokat is, a Schwalbe is szépeket gyárt.Ezek könnyüek és jó minõségüek.mármint mindeggyik

EZT A KÉRDÉST ÉN IS FEL AKARTAM MÁR TENNI A FÓRUMRA .Alcim ki milyen gumit ajál, milyen terepre.

#332
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
....rakj fel egy traktor elsot ...kicsit nagy belso kell bele  ..dehhhat ki figyel oda...

..a felrakasahoz egy kis rurinra szukseg van de  ..hey ..ha latvanyosat akarsz akkor am legyen  :) ;) :D ;D

#333
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Rigida DH 30 + Maxxis Mobster 2,5  ;D

Evvel biztos megneznek. Mi ez traktor? meg ilyenek

De ha olcsobban ki akarsz jonni jo pl a egy Rhyno Light is...

A Maxxist egyebkent tudom ajanlani. Gyart vekonyabb kulsoket is... ;)

#334
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
Ja igen:a váz kék-ezüst.
A kérdést pedig inkább úgy tenném fel ,hogy Jó gumit és felnit a bringára.


#335
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Ha  valami feltünõt akarsz akkor a Michlennek van szép zöld színû, a COntinental meg gyárt narancssárgát.

#336
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
.