Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

FÉKKAROK

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
37 hozzászólás a témában

#21
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Az Avid azzal nyerte meg a tetszést köreinkben, hogy akár egy ujjal is nagyon kellemes fékhatás érhetõ el, és ahogy olvastam ezek a fékek XT szinten vannak. Két ujj már átdob a kormányon, persze szó sincs istenítésrõl, de eddig a legjobb, amit használtam. ;D

#22
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Charon: Szívesen. Hát, ha még azt is tudnád, hogy haverom ilyet használ... vagyis ilyeneket, mert van neki alu is meg karbon is... meg stucnija is... meg elsõ agya is... meg kormánycsapágya is... meg volt hajtókarja is... persze mind syncros

Chili_Palmer: igazad van, jók az avid cuccai mintállat, nekem 2.0-ás fékkarom volt, de eladtam, mert kellett a zsé. Most RC-t használok, de ez is tökéletes az LX v-fékkel. Más érzés mint az avid, az puhább, adagolhatóbb volt, meg az a kis csoda állítócsavar... ;D ;D fájt a szívem érte...
Az RC viszont kemény, határozott, blokkolós típus. Mostani stílusomhoz ez jobban bejön, és nem érdekel mi van ráírva, ha egyszer jó

#23
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Kösz, Tamaskaa!

#24
Chili_Palmer

Chili_Palmer

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Bátran állíthatom, hogy bár a téma elindult a B+ cuccok tárgyalása felé, de az Avid Speed Dial 7-es fékkarok igencsak királyak (mondhatnám, hogy überfrankón mûködnek.)

#25
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Az a B+ stucni menetszakadás nálam is bekövetkezett...

A nagyobb baj az, hogy azután tettem föl, hogy egy 6000HUF-os ICON-ban ugyanúgy kifigyelt a menet. Pedig olyan gyönyörû volt... :'( :'( Azóta tesóm forgácsolt Acorját használom nullo problemo...
Ha veszek, akkor csak CNC-zettet veszek.

A syncros cucc:

Feltöltött kép

#26
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
EZ iagz, az ár/minõség arányuk szerintem nagyon jó!

kislust

#27
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Nekem van egy Bike + kormányom, és határozottan állítom, hogy a Ritchey Force tök ugyanaz, csak más matricával. A stucnikkal ugyanez a helyzet. Az agyuk meg a fékek tényleg nem csúcskategóriásak, de könyörgöm, ennyiért mit vártok?

#28
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Well!

Nekem is van Bike+ cuccosom, hála égnek csak egy üléscsõ. Nem vagyok 120 kg, tehát bírja alattam.
Nem kell mindent fikázni... (ócsó húsnak, futás a vége  ;D)

MÁJ GÁD!!! De gyönyörû egy Syncros ücsõ!!!!

Hogy a fra'ba lehet képet beilleszteni?

CARBON COMPOSITE SEATPOST

The post you have been waiting for. Our seatpost pillar is a custom, table rolled, low resin, thermoset Carbon composite.

The strength to weight ratio is over 5-1/2 times that of 7075 aluminum, with a fatigue life at least 10 times longer than our 7075 post.

You'll experience the smooth ride of titanium - a plush, shock absorbing Ride.

Complete with the most copies micro-adjust, twin bolt, head design out there. No ridges or serrations so seat angle can truly be adjusted to any angle.

http://www.syncros.com/frameset.html



#29
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Jómagam még nem használtam semmilyen B+ cuccot, de a haverom nemrég vett egy stucnit, amiben úgy szakadt meg a menet, hogy nem gyõztük nézni!!!!(nem téptük erõsen, csak mondjuk aznap már harmadszor lett betekerve)

kislust

#30
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hey!

Elméletileg blokkolásgátló... ahogy mondtad... de hogy hogy mûxik, nem tudom...  ::)

Egyébként kicsit visszatérve a BikePositive cuccosokhoz:
Nekem B+ stucnim van... és ultrasirály... négyszögletes keresztmetszetével meg ultrabrutál... ;D

Egyébként meg, a B+ nem azt hírdeti magáról, hogy egy XTR minõség... egyszerûen ócsón-jót stratégia...

Na ennyi...
Csõváz és hátszél...
Joghurt és Én

#31
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Bocs, hogy itt offolom a topicot  ;D, de lenne egy kérdésem: biztos láttatok már olyan V-féket, Shimano-t, aminek a pipáján van egy henger. Szal nem csak egy pipa, hanem egy "Power Modulator" feliratú basz. Ez mi célt szolgál?!  ??? Ha túlhúznám a bovdent, ez a henger elnyeli a pipa tetejét. Páran aszonták, hogy blokkolásgátló... Szal mi is ez?!

#32
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
ez itt a reklám helye:
gazdaságos tesco bájk cuccok rulez ;D

#33
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nekem is, a rövidke, és elég sok embernek az van... ÉS nem véletlenül (nem csak azért mert olcsó, hanem mert egész korrektek a B+ stucnik! )... Amúgy télleg nem az a hiper állat a B+, de jobb mint a Cora gagyik cuccai.....

#34
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Én szeméj szerint útálom a Bike Positive cuccokat,de próbálok részrehajlás nélkül írni.
A B+ egy nagy rakás lószar.

;D ;D ;D
nekem b+ stucnim van s sztem elég jo.

#35
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Hát nem is tudom...

Szal szvsz nem kééééééééne...

Annyira gagyizni a B+ cuccokat. Nem mondom, hogy Race Face minõség, de nem is az a céljuk. Ócsssóé jó(?)t. Nekem is van Bike+ fékkarom, (1ébként azt is tisztázni kellene melyik fékkarról van szó, mert van nekik legalább 4-5 fajta) És azzal nem volt baj. Kényelmes is volt, fogott is mint állat az Alhonga(!) V-fékkel, csak beállítás kérdése. És abba kellene hagyni ezt a lózungot, hogy minden ami B+ az szar.
Kinek jó ez?

#36
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én szeméj szerint útálom a Bike Positive cuccokat,de próbálok részrehajlás nélkül írni.


A B+ egy nagy rakás lószar.Kevesebb bóvdent húz ,
nemhogy nem állítható a szervója de még nincs is neki olyan.A felhasznált anyagok minõsége szar halálba nyúlik és hajlik azegész.Egyszóval:szar.


Ne haragudj a durvaságom miatt de ez a kar nagyon gagyi ennek ellenére úgy reklámozzák mint ha isten lenne.Egyik srác vesz egy tök no name menetes hátsó agyat 1000Ftért.
Mire a másik +veszi ugyan ezt 150 Ft val drágábban és menõzik vel mert ez egy "Bájk pozitív agy"és sokkal jobb mint a no name (Pedig ha tudná , hogy ugyan azt vette meg és még drágábban is)

#37
vendég__*

vendég__*
  • vendég
a márkájuk

#38
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hello!

1. Most vettem v-féket ( alivio-t ), B+ karokkal...

mi a különbség a shimano alivio kar és a b+ kar között??
az árán kívûl......

                                                        tom bátyó