Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton MTB maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
29 hozzászólás a témában

#21
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás

Kixsit off hogy itt írom le de nekem eddig a legnagyobb meglepetés az Erdőbénye maratonon volt, mikor a rajt előtt néhány perccel megkérdeztük, hogy egyikünk nem e nevezhetne át a hosszútávra ? Ja, de ! Klikk-klikk-klikk-Kész !!

Persze, az egy mini verseny, nem voltak sokan. De ez sem volt sokkal nagyobb rendezvény. Legalább is én úgy láttam.


  • zeezoltano kedveli ezt
Marci

#22
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Figyelj Tekergek, számomra ez egy tök jó verseny volt, mindennel elégedett voltam, ennyit írtam az elején. Lehet, hogy túl pozitív voltam, és ezt nehezen bírjátok elviselni. Ti vagy ott sem voltatok, vagy másoktól hallott panaszokról írtok. Lehet, hogy mindez jogos, de ettől az én véleményem nem változik. Ha lenne egy reprezentatív felmérés a versenyről, az mutatna reális képet. Vége.



#23
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

A helyszíni nevezés kiszámíthatatlan, okozott ez káoszt máshol is. Aztán egy évvel később már rákészültek a rohamra.


Úgy érted máshol?
 

Előre kell nevezni, ilyen egyszerű.


Szóval pont az írtam hogy volt aki még rosszabbul járt mert előnevezett.

Mindenki magából indul ki, nekem soha egyetlen versenyen sem keveredett el a rajtszámom :)


És van aki nem csak magából indul ki hanem körbenéz és látja hogy van aki tud szervezni, van aki nem, és van aki nem akar.

#24
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Teljesen nyugodt vagyok, te is Harangozz nyugodtan. Saját tapasztalataimat írom. Valamiért 2 órával rajt előtt érkeztem, az üzletház mellett parkoltam, 2 perc alatt felvettem a rajtszámomat. Ha valóban olyan rosszul csinálja már sok éve, mint ahogy itt sokan beállítják, miért jött el ennyi ember?

mer a magyar ember olyan, hogy rendületlenül hisz a csodában.


  • blash és zeezoltano kedveli ezt
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#25
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Volt ott káosz előnevezetteknél is, legyél nyugodt, Harang, az Harang...  ;)

Teljesen nyugodt vagyok, te is Harangozz nyugodtan. Saját tapasztalataimat írom. Valamiért 2 órával rajt előtt érkeztem, az üzletház mellett parkoltam, 2 perc alatt felvettem a rajtszámomat. Ha valóban olyan rosszul csinálja már sok éve, mint ahogy itt sokan beállítják, miért jött el ennyi ember?



#26
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

A helyszíni nevezés kiszámíthatatlan, okozott ez káoszt máshol is. Aztán egy évvel később már rákészültek a rohamra. Szerintem itt is ez lesz. Előre kell nevezni, ilyen egyszerű. Mindenki magából indul ki, nekem soha egyetlen versenyen sem keveredett el a rajtszámom :)

Volt ott káosz előnevezetteknél is, legyél nyugodt, Harang, az Harang...  ;)



#27
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

A helyszíni nevezés kiszámíthatatlan, okozott ez káoszt máshol is. Aztán egy évvel később már rákészültek a rohamra. Szerintem itt is ez lesz. Előre kell nevezni, ilyen egyszerű. Mindenki magából indul ki, nekem soha egyetlen versenyen sem keveredett el a rajtszámom :)



#28
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

+ jó sokan összejöttünk.

 

Annyira hogy úgy hallottam káosz volt a nevezésnél, rajtszám nem jutott mindenkinek csak chip, családtag fél óráig állt sorba, ide oda küldözgették és még örült hogy nem nevezett előre mert volt akinek nem találták a nevezését  :) Szóval van még mit javítani. De ő is azt mondta hogy tetszett neki a pálya, jó lightos.


Tekergek módosította - 2017. május 05. - 01:30


#29
kpal33

kpal33

    új vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás

Sziasztok! Én voltam a "lesifotós" az utolsó emelkedő végén. 1f603.pngKérésre, a képen látható levélcímen válaszban küldöm az eredetit. (Fájlnevet írjatok!)

 

https://www.dropbox....46JLnJCCGa?dl=0


  • _Alex_ kedveli ezt

#30
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Tavaly nem voltam, ez az idei verseny nagyon tetszett. Igazi tömegsport pálya, mindenből volt egy kicsi, de nem voltak vállalhatatlan részek. Utolsó 10 km gyakorlatilag lejtett, szeretem az ilyen kényeztetést. Jelölés hibátlan, mondjuk egy Sportaktív rendezéstől ez elvárható. Régen, amikor még volt élet ezen a fórumon gyakran szapulták Harangvölgyi úr versenyeit, szerintem itt minden rendben volt + jó sokan összejöttünk.