Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Hat osszeszarom magam!!!!!!

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#1
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 posts
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a monti számomra szabadságot jelent. Ebbe aszervíz függetlenség is bele tartozik. Ha pl tekerek a hegyekbem mondjuk ::) két hetet úgy hogy közben senkivel nemtalálkozok ( ::)de jó lenne) és teszem azt vmi a gépen elromlik ( na nem váztörés ;D) akkor szépen elõ veszem a szerszámaimat és szépen megjavítom. Többek közt eme felfogásom miatt döntöttem a bovdenes tárcsánál! Szerintem a montis felfogásba az ilyen ultra.modern elektronokus cucc nem fér bele

#2
Infinitis

Infinitis

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Vegyél Ericcson T39est.Abba még telefon is van :)

#3
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Szerintem ez a trekking dolog egy jó dolog. Aki tényleg csak városban bringázik, apukák, anyukák, nekik nincs is jobb mint egy ilyen gép.

Mindamellett azért az mtb-t még ne temessük...  ;D

#4
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Hááát, jah...Pedig a mostani trend szerint a monti kimegy/ment a divatból. Hozzánk (M.O.) még nem gyûrûzött be a trekking-mánia, de valószínûleg befog...És akkor csak görbe váz, libekergetõkormány, sebességmérõ, pedálfordulatszámmérõ, bovdenfeszességmérõ, csapágyhõmérsékletvisszajelzõ, stb. Ami nem is annyira nagy baj. Én nem hiszem, hogy áttérnék ezekre a - szerintem - randa gépekre, ám alternatívát kínálnak a montik és országutik mellett. Aki csak lötyögni akar hétvégén a családjával a Városligetben, az az ilyen trekkingeket fogja kereseni.

#5
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
Egy kocsiba frankó az autómata váltó, ha modjuk nem terepjáró...
Na de biciklibe!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o :o :o
Ez akkora egy BAROMSÁG!!!!
Tipikusan az az eset, amikor az ember már nem tud mit kezdeni magával, és mert csak a technika lehetõvé teszi, feltalál vmi. tök fölösleges baromságot, amire rámodja, hogy tutifrankó és az évezred ujítása.
Nem is beszélve az ilyen túlszuperített, csupa giccs, extra kényelem, zuppá soft, elemes, segédmotoros városi mocskokról!!!
Ennek má semmi köze a biciklihez! Akinek ilyen kell az inkább vegyen egy Java-t vagy egy Babettát, olcsóbban is megússza!!
Nah, csá és B.Ú.É.K.!!!

#6
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 posts
Ahoz ti mit sszóltatok mikor a japcsik az automata váltót bele pakolták egy bicóba??? Hova fejlõdik a világ? Eskü én sokszor sziveasebben lennék a XlX.ssz.-ban ::) Bár akkor még nem volt monti. De ha feltalálnám biztos meggazdagodnék!

#7
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Koszi!

#8
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Hát most így hirtelen nem tudom ide feldobni a képet, mert kicsit nagyra sikerült, mind megában mind méretben, de majd még dolgozom a témán és kis kinvertálgarás után seperc alatt itt lesz!  ;)

Csak legyetek türelemmel!!!

#9
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Én csak arra lennék kiváncsi:
Mennyi memóriája van az órának?
Mekkora felbontásban dolgozik?
És hogy tényleg lehet-e vele normál képet készíteni...
Amúgy akkora rulez, hogy csak na...  ;D

#10
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
A lány is aranyos!  ;D

Szép darab...meg a tif file is. A kis 2.5 megájával. Kellett vagy 10 mp, amire lejött. Szokatlan, de a tifek már csak ilyenek.  ;D

#11
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Kuldtem mail -t.

www.casio.com/images/a/WQV3D-8_a.tif

Hat ez az!!!
Egy kis mocsok ora.
Addig fogok harcolni ,amig meg nem veszem!!!!






#12
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Baloldalt ha rákattintassza a kis levlkére a nevem alatt akkor röktön ott van!!!

De maúgy majorlb@hotmail.com !!!

Várom a mailt!!  ;)

Jövõre meg majd tekerünk!!!  ;D

#13
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Haaaaaaaaatttttt..... Csak ha jo fiu leszel!!! De akkor is csak egy picit!! ;D ;D ;D
Egyebkent termeszetesen kiprobalhatod, ha talalkozunk a hegyen, vagy veresen. Mi az e-mail cimed??? Ha megadod akkor elkuldom neked a kepet, es megigerem, hogy..... hogy.... inkabb semmit nem igerek, csak rakd fel!!!!
;D ;D


#14
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Én kocsit vannék szivem szerint!!!  :)

De hát ez nem 80............

Vole:
Nekem, ha elküldöd felrakom!!!
Maj jövõre kipróbálhatom a bringád ? ? ?  ;D

#15
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Kepet sajna nem tudok felrakni, de ha ad valaki egy e-mail cimet, akkor elkuldom neki es felrakhatja.
Mondjuk egy gaz van vele, hogy nagy meretu kep, es 2.1 mega.
En is meglepodtem, amikor szedtem le.
Na akkor majd lecserelem a mostani boxxert egy ujra, ha az ujban lesz kamera, meg internet, meg telefon, meg TV, meg PC, meg magatol hazahoz.
;D ;D ;D ;D

#16
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 posts
Majd akkor veszek ilyet. ha lehet vele Netezni is!

#17
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 posts
Aztán esel egyet vele DH, DS, akármi közben, s 1 mp alatt ki tudtál dobni 80 e pénzt. ;D
Én azé meggondolnám, hogy megvegyem.
Hazafelé a buszon + lecsatolná rólam az elsõ tag.

#18
vendég__*

vendég__*
  • vendég
A technikai fejlõdés ellenére az én szobámban még mindig egy megboldogult JUNOSZTY figyel.....
én aztán haladok a korral.....
nembaj ugysem tévézek, inkább kerózok..

#19
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Ez a divat... ;D

A Nokia 7650-esben meg digit kamera van...és 800X600-as a kijelzõje. Azért ez sem semmi... ;D

#20
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 posts
Dear Vole!


Szerintem dobd ide fel a képeket, akkor legalább mindenki megláthassa hogy mijen remek! :)