Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Ha elreped az alu.....

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
103 replies to this topic

#101
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
WarTech!

Te ki vagy? Dobjál már nekem egy személyes üzenetet!

ZAp (Áki)

#102
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hali!
Ide kapcsolódó okosságok vannak a 7005 6061 stb. témában! http://www.bikemagaz...&num=1004283474 1ébként nekem egy nunu vázam van aminek el van szakadva az alsócsöve a felsõcsõve pedig "csak" a feléig van megrepedve...  Amúgy a méh telepen a pasek ránézésre azt mondta, hogy átveszi 500-600 Ft körüli áron...

#103
vendég__*

vendég__*
  • vendég
HI

Azt hittem nagyobb gáz van.Ha csak ennyi történt akkor el kell menned egy szinesfémboltba venned Kb.3mm es alu lemezt ,méretre vágni és elmenni vele egy lakatoshozvagy ami még jobb karosszéria lakatoshoz.Õ majd lecsiszolja a zörött felületeket újra összehegeszti és meg a merevítõ lapokat is berakja neked pár ezer fityingért.
Egtyébként ha érdekel pécsi vagyok és ismerek egy céget ami aluminium hegesztéssel és veterán motorok restaurálásával foglalkozik.(nemrég csináltak egy komplett átsó lengõvillát egy Harly hoz.)
Ha érdekel akkor írj ide vagy E- mail,de szerintem neked is menni fog

"Csõváz és hátszél"
Sok sikert.

#104
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

Sziasztok!

Nos ahogy a címbõl is kiderül az alu vázak életének végérõl lesz szó......vagy nem is a vége?

Én amikor olyan cikket találtam, amelyik errõl szólt akkor ellapoztam. Nem érdekelt.

Nem úgy mint most. Sajnos nekem most fulladt ki a vázacskám.
Sokáig bírta, de a vég vészesen közelített és el is érte a drágaságomat.

A nyeregcsõ és a hátsó villa találkozásánál a heggesztés mentén repedt el... :'(

Arra lennék kíváncsi, hogy ki foglalkozik ilyen vázak gyógyításával, mennyit kér érte, és hol lakik.......és, hogy van-e egy 18 éves, szõke, hosszúcombú, nagymellû lánya akinek én baromira tetszek.....

Ha ven ilyen akkor azt azonnal íjátok, ha a lány hibázik akkor elég lesz minnél hamarabb......

Tehát ötleteket, és tippeket ide!!!

Akikkel történt már ilyen azok véssék le, hogy mi közben történt az eset..
pölö:

"a keresztanyáméknál voltam akik a tizedik emeleten laknak. Én felmentem a tetõre gyakorolni a nyuszizást. Egyszer a párkány mellé raktam.....és egy fél centis repedés lett a homlokcsõnél....de ezt csak a négyhónapos kórházi ápolás után vettem észre..."

Tehát jöhetnek az esetek, mert kíváncsi lennék, hogy csak az enyém fáradt el ilyen "hamar" vagy ez szokásos.....


OFF
LiquidBugger
8)