Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

János hegyi pályák

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5290 replies to this topic

#1761
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
tegnap is rendet raktam, mer a sok köcsög csak úgy bebassza a frí UMF/MONGOOSE/POLARX + 15 centis PIKE/SHERMAN használhatatlan kombókat.
mondjuk engem nem érdekel mer még ocsmány a bringám, de ha már rajta lesz a festés+matrica, ölök

#1762
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 posts
addig jó mig csak a festék, de a becsúszókra érdemes odafigyelni mert rendszeresen nekib@sszák a gépeket. És nem igazán tesz jót neki mikor a tied van legbelül és az egész ssor bicót a becsúszó tartja menetk közben ideoda karistolva! Bár nekik mindegy, majd anya vesz másikat.

#1763
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,715 posts
TamS: te akkor jössz Szekszárdra? Mi DemoTomival már délben ott leszünk.

Fogashoz: az tényleg furcsa, hogy egyesek képtelenek függõlegesen odatámasztani a gépeiket. Nem vagyok egy rinyálós típus, de azért elgondolkodtató, hogy mások nemtörõdömsége miatt a kéthetes gépem felsõcsövén szét van verve a festék. Annyit tehetek, hogy ezentúl megnézem, hogy hogyan támasztják neki az enyémnek a többi gépet, és ha nem jó, akkor átrendezem.

#1764
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
ma is voltam, de egy kör elég volt:-D

viszont volt jó kis sörözés este..
meg este fle is lehet menni fogassal..
éjszaka kell kerékpározni

jaj.

#1765
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,796 posts
jahajjj

#1766
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
komoly bmx-es: nem fogasos. csak kénytelenek felmenni vele, pl Attilla, aki ott is volt fent este, Lóci, Benyó és asszem itt ki is fújt.(meg még 1-2 srác)
mert õk bicajoznak is.
többet sajnos nem ismerek.csak idiótát. a bicikli teszi amúgy....

#1767
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,796 posts
na egyszer kimegyek én is ilyen korán. kiváncsi vagyok az ilyenekre :). mert ez a sötétedés elõtti kimenés nem túl jóú.
Én 2db normális bmx-est ismerek. +/-1. de ez is kortól függ. és nem csak a bmx-eseknél....
kis 11-12éves bábukról nem is beszélve akik tömegesen ellepik a fogast. :-/

#1768
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

mi a baj a bmxesekkel?



olyasféle
amúgy az
megjelenik bmx-es, megfogja azt a szarját, betolja a fogasba, 3 opció van:
1: nekiszabja a többi bicónak, hogy a tárcsák, becsúszók sérüljenek csak
neki ugye nem gond, mert igénytelen vasdarab, meg se látszik rajta

2: letámasztja, de a BMX-es nem képes függõlegesen letámasztani a biciklijét, csak fektetni tudja
nemtudom, ez valami genetikai dolog, elképzelhetõ, de csak elszórni tudja
persze ezek után nem fér be fele annyi kerékpár csak

3: szintén a 2. pontban leírt módon igaz hogy 2 bicikli van összesen a kijelölt helyen, de azért berakja a bejárat elé, nehogy több bbeférjen... igaz, utána jön meg a 20 rendes bicós, aki még simán beférne a tárolóba is, de nem, a bmx-ek miatt csak 5 db fér be a továbbiakban, õket is ki akarják hajítani a biztonságiak.


tömören ennyi

ma is volt kisebb attrocitás, idióta gyerek, zsírúj denebbel, xt cuccok recefice kar stb...
elmenekült az ellenõr elõl, miután... kiröhögöm ha azt mondja nincs pénze jegyre....
utána haverja, elég nagy hangon elõadta hogy 9 éve jár fel, és elkezdett kioktatni(életben nem láttam még, zsírúj puttó GYÁRI(ergó nem ért hozzá) umf hardy 4 vmi kókány rst-vel)
na szal elõadja hogy 50 bicó meg ilyenek... mondom jo
kápolnánál direkt annyit ugráltam, hogy utolérjenek
ilyen profin még nem láttam kikerülni egy ugratót, tiszta rutinosan tolta... de rá se nézett a kidobóra... az életben nem ugrotta még. 9 év után(kb 17 éves volt, számoljunk csak)
no mind1, elegem van a hegybõl
idióták, és tele van velük a fogas....
kiráz a hideg, brrrr......

(bevallom, kiröhögtem õt, bár nem értette miért. és tényleg az életben nem láttam még, pedig 2001 óta éjjelnappal a hegyen vagyok)

#1769
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
ki lehet kerülni azt a részt, de ha az ember 40el jön, és nem tudja hogy ott van akkor nem

bmxesek faszok, kivétel nélkül!

#1770
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts
mi a baj a bmxesekkel?

#1771
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,383 posts

WBben van zene egyáltalán?..
ZP is kakk
Ráday?:) az jó plész, amikor épp nincs koncert, csak fele annyi metálember van

na, tegnap:
Pirivel, meg Kroó Tomival meg Thezzel mentünk katlant. Picit lemaradtunk Thezzel, aztán kis kanyar még a tetején, és eccercsak beleestem egy kurvanagy vízmosásba.
A villa eltünt benne vállig, én bambán baszódtam befele a málnásba, ráestem a mellkasomra, meg a fejemre, de hálistennek nem lett baja az iPodnak :)
úgyhogy kurvára ésszel, mert ez a vízmosás még nem volt ott... tavaly. idén asszem nemis mentem még katlant. Jameg már full setít vót.


ez a katlan elején volt, ugye? amugy ki lehet azt a részt kerülni..

#1772
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
most már egész emberi a katlan
2 hete még nagy fadarabok, ágak és egyéb hordalék nehezítette a pályát

most már csak a gonosz hosszanti vízmosások...:(
úúútálom
Autist Team:)



#1773
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
:-D
hátigen
én átugráltam majd kikerültem, végén mikor hallottam a csattanást beparkoltam a következõ árokba....
zolcsi meg épp kaparta össze magát:-D
fura fura
nembaj, ma repeta

és gyújtsa fel magát az összes bmx-es aki a fogasba teszi a bicóját

#1774
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
nekem a mellyem
az a gáz hogy ha tudom hogy ottvan lassan megyek
de nemtudtam :D
thez meg a zerge mozgásával átugrálta õket
én meg öreg vagyok, fásultak a reflexeim, meg a hülye nagy testétõl sose látom a pályát :D

#1775
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
jaja, viccesek mostanában a vízmosások. majd minden pálya közepén van hirtelen egy fél méter mély árok amiben el lehet tûnni. :D és még mindíg fáj a vállam :(

#1776
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
WBben van zene egyáltalán?..
ZP is kakk
Ráday?:) az jó plész, amikor épp nincs koncert, csak fele annyi metálember van

na, tegnap:
Pirivel, meg Kroó Tomival meg Thezzel mentünk katlant. Picit lemaradtunk Thezzel, aztán kis kanyar még a tetején, és eccercsak beleestem egy kurvanagy vízmosásba.
A villa eltünt benne vállig, én bambán baszódtam befele a málnásba, ráestem a mellkasomra, meg a fejemre, de hálistennek nem lett baja az iPodnak :)
úgyhogy kurvára ésszel, mert ez a vízmosás még nem volt ott... tavaly. idén asszem nemis mentem még katlant. Jameg már full setít vót.

#1777
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
al: ez egyertelmu..

monduk amig volt, nekem a westbalkan volt a kedven helyem, a mostani is jo, de nem annyira...nem olyan hangulatos
Van állásom...:bananadan

#1778
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
mokkacuka és dárenbéééész:)

kár hogy vége a nyárnak:(
Autist Team:)



#1779
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Hálivudu kakk :/

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#1780
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Inkabb ZP, mint Rio...

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak