Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

János hegyi pályák

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5290 replies to this topic

#1741
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

Tru, mint true? :-) Eccer majd tenyleg kinezek mar a fogashoz, ha mentek. Csak kivancsisagbol.


Igen.
Én már szarok bele az egészbe:D
Kit érdekel ki milyen?Ha valaki idegesít annak kiontom a beleit.
Ha megletiltanak egyszer minket a hegyrõl majd építek saját hegyet:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#1742
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
én azt a társaságot tisztelem aki azóta vagy régebben bicózik mint én :)

de mostanában kezdem nagyon hülyén érezni magam - nem való alám olyan gép mint amilyenem van. nemtudok úgy jönni ahogy szeretnék, se úgy ahogy a gép engedné..

#1743
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Tru, mint true? :-) Eccer majd tenyleg kinezek mar a fogashoz, ha mentek. Csak kivancsisagbol.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1744
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Most nem kell feltetlenul szajoncsapni, csak mondjuk szoltok, hogy ha te most nem birsz rendesen ramolni es vigyazni a nehezen megkeresett lovembol vasarolt imadottamra, akkor te majd a kovetkezovel jossz fel es kirakod fogasbol bringastol. Vagy be sem engeded. Mondjuk. Egyebkent lehet, hogy antiszoc vagyok, de ha valaki az en bringamra baszna ra a sajatjat idiota modon, valszeg pofancsapnam. Mar csak azert is mert erzekeny vagyok a tulajdonomra.




szted mit cisnáltam az elmúlt idõben?
te ide teszed te oda
bazmeg siess mert vagyunk vagy 20an
mér nem tudod azt a kurva kerékpárt elengedni? ne tartsad már bazmeg huzzá ki felé innen, nézz hátra, vagyunk páran, és....

megy az okítás jól....



Joda: jaja.
mondjuk azabaj hogy értelmes társaság nemsürün van.
én meg azért járok egyedül mert sehol senki...

csak az idióta nagysájú gyökerek, akik ki akartak oktatni hogy 9 éve ottvannak, és hogy mi ment itt régen.... áhh, az hatalmas lelki trauma volt, de tegnap is kiröhögtem õt:-D

#1745
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 posts
al01: ez természetesen csak a parasztoknak szólt. Vannak jó arcok is!!!!:)

#1746
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
A legtöbb bringás sznob köcsög;)
A dh-s faszok és a cc-s gecik is.
A trúk persze nem nézik a le másik.
Legyél trú!
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#1747
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
pedig sajna igaza van jodanak, nezz ki egyer a fogashoz....trgikum, ami ott megy..sokszor szegyellem magam miattuk..
Van állásom...:bananadan

#1748
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Nemtom, nem kene altalanositani szerintem. A kispocs tipusu janihegyes brigadot nem ismerem, de mondjuk a HHH-n eddig akarmikor masztam fel, csak kulturaltan koszono es/vagy mosolygo embereket lattam. Akar en eloztem folfele, akar o. Akar nekem volt jobb bringam, akar a masiknak. Valahogy mindenki tiszteli a masikat, pedig en nem is CC-s ruhaban maszok, hanem rovidgatya + polo es bazi lassu vagyok. Szeretek HHH-ra jarni :-)

zolle. Ez meg a másik undorító dolog itthon. Megy mindig a fikázás, ki milyen bicóval, hogy nyomja nem nyomja, mit ugrik, mit nem.... Kit érdekel!!!! Ha valaki nem nyomja olyan jól akkor mi van? Semmi! Attól még lehet jót bringázni!
Kint ilyen nincs. Mindenki normális-kultúrált. Segít mindenki a másiknak....

van még mit tanulni sajnos ---- balkán


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1749
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

Most nem kell feltetlenul szajoncsapni, csak mondjuk szoltok, hogy ha te most nem birsz rendesen ramolni es vigyazni a nehezen megkeresett lovembol vasarolt imadottamra, akkor te majd a kovetkezovel jossz fel es kirakod fogasbol bringastol. Vagy be sem engeded. Mondjuk. Egyebkent lehet, hogy antiszoc vagyok, de ha valaki az en bringamra baszna ra a sajatjat idiota modon, valszeg pofancsapnam. Mar csak azert is mert erzekeny vagyok a tulajdonomra.


Amikor pld csak az enyém van az egyik oldalra többnyire oda nem pakolnak vagy elõtte megkérdezik;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#1750
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Most nem kell feltetlenul szajoncsapni, csak mondjuk szoltok, hogy ha te most nem birsz rendesen ramolni es vigyazni a nehezen megkeresett lovembol vasarolt imadottamra, akkor te majd a kovetkezovel jossz fel es kirakod fogasbol bringastol. Vagy be sem engeded. Mondjuk. Egyebkent lehet, hogy antiszoc vagyok, de ha valaki az en bringamra baszna ra a sajatjat idiota modon, valszeg pofancsapnam. Mar csak azert is mert erzekeny vagyok a tulajdonomra.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1751
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 posts
zolle. Ez meg a másik undorító dolog itthon. Megy mindig a fikázás, ki milyen bicóval, hogy nyomja nem nyomja, mit ugrik, mit nem.... Kit érdekel!!!! Ha valaki nem nyomja olyan jól akkor mi van? Semmi! Attól még lehet jót bringázni!
Kint ilyen nincs. Mindenki normális-kultúrált. Segít mindenki a másiknak....

van még mit tanulni sajnos ---- balkán

#1752
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts

lehet hogy én meg egyedül fogok járni DHzni
mer mindenki jobb mint én, és nem szeretem ha lenéznek..


ki nez le?? majd menjunk egyutt, nalam tuti jobb vagy..:D
Van állásom...:bananadan

#1753
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Megverni egyedül azért gáz a kis faszokat mert kitiltanak engem is.:(
A kiabálás elég.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#1754
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
lehet hogy én meg egyedül fogok járni DHzni
mer mindenki jobb mint én, és nem szeretem ha lenéznek..

#1755
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Mernem magyarazzatok el ugy, hogy ertsek mit beszeltek?



mert az a BTK-ban megemlített mód lenne
amiért ugye 14 év felett...
szal ezek a szót nem értik, elverni meg nincs kedve senkinek senkit sztem... vagyis lenne, de nem tenné senki..

#1756
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Mernem magyarazzatok el ugy, hogy ertsek mit beszeltek?

Idevago idezet:
"- Képzeld, az asszony a tegnapelõtt hazahozott egy macskát. Rettenetesen nézett ki, félig kopasz volt.
- És mi lett vele?
- Nekiszaladt egy szõlõkarónak.
- Többször is?
- Á, elég volt egyszer.
"

najó, de ezt magyarázd meg annak a pár 13 éves hülyegyereknek akik még fel se érik a kona dawg maticukat..


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1757
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

a multkor eltekertem a fogashoz, hogy hatha talakozom valaki ismerossel, de aztan 5 perc utan vinnyogva menekultem a sok baromtol...


szintúgy.. ma is mennék...
ha nem lenne az az állatkert
meg a hétvégi bicózást is kihagyom, illetve összpontosítom máshova, ahova nem kell fogas....

mert egy állatkert
majd jól ugrálok a városban bent, ha épp rámjön az 5 perc...

én személy szerint várom az õszt/telet, mert akkor ez a sok állat nem lesz, mert anyucikedvence, és 20 fok alatt nem járnak/járhatnak ki....

#1758
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
mondjuk nehez lehet nem parasztnak lenni, amikor foallasban kell a sok kis genyo fogasozot elviselned...

a multkor eltekertem a fogashoz, hogy hatha talakozom valaki ismerossel, de aztan 5 perc utan vinnyogva menekultem a sok baromtol...
Van állásom...:bananadan

#1759
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
najó, de ezt magyarázd meg annak a pár 13 éves hülyegyereknek akik még fel se érik a kona dawg maticukat..

a másik meg a fogason lévõ biztiõrök
má azon voltam lecsapom, annyira paraszt volt a multkor
srác nagynehezen berakja a 86. biciklit a gyökkettõ helyre, erre aszondja h tud egy raktárosi melót..
anyjával jópofizzon

#1760
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 posts
az egem nem érdekel hogy ki hogy vigyáz a sajátjára de legalább a fogason figyeljünk egymás cuccaira. Nemrég szaggattam szét a hátsó kerekemet és utána nézegettem a külöimet. Mintha megrágták volna öket. a sok pedál ami mindig beleakad a fogason!!A festés még nem olyan gáz mert úgyis lekopik, de a telókra meg a tárcsákra kellene figyelni. Majd ha a saját fizujukból fog menni a dolog egyböl más lesz a hozzáállásuk!