Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

János hegyi pályák

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5290 replies to this topic

#761
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
jó volt tegnap:)
thez, a gt elején fotóztak a bikemagosok aztán én hazaindultam de mentem még egy kört és ennyi.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#762
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
zártszelvénnyel:D

na komolyra fordítva a szót:
karcsi gyere szombaton, vasárnapra már szar idõt mondanak
sõt én még talán pénteken is megyek délután, de ez még nem biztos

valaki jöjjön majd
Autist Team:)



#763
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,931 posts
meghegesztem.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#764
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
kcs-vel micsinálsz 5ös imbusszal?

#765
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,931 posts
neszójálbe!

azér olyan nehéz, mer acél. aluból lenne vagy 5.5kg.

egyébként személyautóban, hányszor cserélsz olajat a fékben? még ha több is van benne természetesen, akkor sem reális ez az évenkénti csere. persze meg kell élni vmibõl a gyártóknak. senki másnak nem lehet eladni ilyen kis mennyiségû, valójában-nem-is-olyan-nagy-szám anyagokat mint a biciliseknek. ez a helyzet, le vagyunk\tok szopatva.

kormánycsapágyhoz meg egy ötösimbusz kell. nem akarok kötekedni, csak minek fizetnél vmi olyanért amit meg tudsz csinálni kb 2 perc alatt, még ha soha nem is láttál kománycsapágyat.


szombaton talán mek.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#766
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
ZSM mindent megheggeszt.
Ha rossz a féked hozzáheggeszt fél kiló zártszelvényt:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#767
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
[quote name='ZSIROSMACSKA']kijött a tömítés, és szervíz? meg a durvulás miatt?

ne essünk túlzásokba kéremszépen!

kigyött, hát visszarakod. levanszarva.

te meg vmi informatikus vagy, nemde? nahátakkor olajat is tudsz cserélni, ott a tintapatron utántöltõ. én is azzal csináltam.

egyébként kétlem, hogy cserélni kellene. valójában.[/QUOTE]
Nem a kijött tömítés miatt vittem szervízbe, hanem az olajcsere miatt, de ha már ott van, akkor meg tudják csinálni azt is.
Az elõzõ héten nem voltál velünk, akkor tanultam "ugrálni," és akkor jött ki. Addig semmi gond nem volt vele, de akkor nem is ugráltam.
Nem vagyok informatikus. Nem elõfeltétel ahhoz, hogy számítástechnikával foglalkozzam. Ráadásul elég jó mûszaki érzékkel vagyok megáldva, bár néha én is hibázok.
Ha lenne rá idõm, és helyem, akkor megcsinálnám magam, de este 10-kor egy panellakásban nem fogok nekiállni olajat cserélni. Egyébként honnan tudod, hogy cserélni kell vagy sem? Közel egy éves a fékrendszerem, az elsõben kevés az olaj, a hátsó meg levegõs. Ennyi idõ után teljesen normális dolog olajat cserélni.

Azt meg csak mellékesen jegyzem meg, hogy örülük, ha a hét végén egyáltalán jut idõm arra, hogy tekerjek. Egyetlen szenvedélyem, és közel se tudok annyi idõt rászánni, amennyit szeretnék. Nálad látom, hogy szívesen szerelsz, értesz hozzá, de nem mindenki olyan, mint te; ezt nem árt szem elõtt tartani.

[quote name='conor1326']jajaja

milyen kormánycsapiról van szó?

mert egy tömítés simán kirázódhat

FSA Orbit UF. Jó, de törödni kell vele. Felül golyóscsapágy, alul tömített tûgörgõs csapágyazás. Igazság szerint Xtreme-et szerettem volna, de amikor az elõzõ teljesen szétment, más nem volt a szervízben, és azonnali megoldás kellett, így azt kaptam, ami volt. Sajnos ugyan ez történt pár héttel ezelõtt a monoblokkal is.


#768
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
jajaja

milyen kormánycsapiról van szó?

mert egy tömítés simán kirázódhat:)

ha kotyogna/recsegne/szorulna, na az már baj lenne

szombaton jöjjön még 1-2 ember
mert ha sokan vagyunk nem lehet biciklizni csak a tötyörgés megy:p
Autist Team:)



#769
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,931 posts
kijött a tömítés, és szervíz? meg a durvulás miatt?

ne essünk túlzásokba kéremszépen!

kigyött, hát visszarakod. levanszarva.

te meg vmi informatikus vagy, nemde? nahátakkor olajat is tudsz cserélni, ott a tintapatron utántöltõ. én is azzal csináltam.

egyébként kétlem, hogy cserélni kellene. valójában.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#770
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Mellõznöm kell az ugribugrit a Serpensel, mert a kormánycsapinak nem tetszik. A hétvégén vettem észre, hogy a gumitömítés kijött a helyérõl, és láthatóan kilóg az alsó csészébõl. Majd a Faktorban megcsinálják, úgyis be kellett adnom olajcserére a Hayes miatt. Így kissé lightosabbra kell vennem a Janis túrákat veletek. Eresztés meg technikás lefelék jöhetnek, de ohne ugrálás.

Vasárnap olyat eresztettem lefelé a HHH-ról, hogy ihaj. Most elõször hiányoltam a "fedélzeti computert," mert megnéztem volna, mennyi lett a vége.


#771
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Ma senki nem volt a kurva hegyen:)
Isteni volt.
No Secu, csak pár kisklambó.
Tiszta FRAJRAD DAJ
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#772
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,796 posts

:P

ciki:D

a kis szõkéhez?:D


valaki kedden?



JAJA, a kis szõkéhez :D.

#773
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Mondjuk amerre a túra és nem a labdadobálás volt csak elvetemült cc-s arcok voltak, pedig az a lefelé kibaszott jó és nagyon nagyon hosszú csak onnan sokat kell tolni/tekerni vissza.
Demo Tomit láttam csak akit ismerek..
Mondjuk a fogason voltak azt láttam csak ugye streetet egyszerûbb menni:p

Délután mi is fent voltunk a Janin. DH-s arcokat mi se nagyon láttunk. Viszont mi volt fent!!! Iszonyat. Ennyi embert még nem láttam itt. De lefelé tudtunk jönni egy jót a piroson, egészen a Hûvösvölgyig, majd HHH, és onnan iszonyat küldés lefelé, majdnem a volt ruszki laktanyáig.


#774
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,931 posts
nah, ma mexereltem a hajtómûvet, mosmár nem koszorál elõl a láncvezetõ a vázhoz.

nágy áz öröm, hogy nem zörög nem lötyög, nem kerreg. lehet vele sétálóutcába frászt hozni.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#775
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
:P

ciki:D

a kis szõkéhez?:D


valaki kedden?

#776
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,796 posts

rossz helyen túráztatok ;)
gondoltam magamban megyek egy kellemes magyányos farkast, erre kikkel találkozom
szilvike meg kakas
még jó, hogy nyugalomra vágytam :D

no nem baj, így is mentünk pár jót, csak 4 után is sokan vannak és már a 2. körben sötét volt... facé lakok én itt. legyen nyár mindig


..na ezt megkaptad :)

legyen 21.00-ig világos, és 20fok, és napocska. és szabadság.
és mindjárt felköltözök rokonhoz a normafához :D

#777
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

rossz helyen túráztatok ;)
gondoltam magamban megyek egy kellemes magyányos farkast, erre kikkel találkozom
szilvike meg kakas
még jó, hogy nyugalomra vágytam :D

no nem baj, így is mentünk pár jót, csak 4 után is sokan vannak és már a 2. körben sötét volt... facé lakok én itt. legyen nyár mindig



Mondjuk amerre a túra és nem a labdadobálás volt csak elvetemült cc-s arcok voltak, pedig az a lefelé kibaszott jó és nagyon nagyon hosszú csak onnan sokat kell tolni/tekerni vissza.
Demo Tomit láttam csak akit ismerek..
Mondjuk a fogason voltak azt láttam csak ugye streetet egyszerûbb menni:p
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#778
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
rossz helyen túráztatok ;)
gondoltam magamban megyek egy kellemes magyányos farkast, erre kikkel találkozom
szilvike meg kakas
még jó, hogy nyugalomra vágytam :D

no nem baj, így is mentünk pár jót, csak 4 után is sokan vannak és már a 2. körben sötét volt... facé lakok én itt. legyen nyár mindig

#779
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Biztos kirandultak, mint Te :)

Viszont három óra alatt láttam négy "déhást" (egy óra sípályánál terpesztés volt) szóval nem tudom hol voltak a bringások.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#780
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Ma voltam fent de bringa nélkül, barátnõvel és apukával meg kutyával.
Király kis túrát nyomtunk, találtam egy geci hosszú "szingöltrekkes" ösvényt csak ugye vissza kell tolni az meg:(
Viszont három óra alatt láttam négy "déhást" (egy óra sípályánál terpesztés volt) szóval nem tudom hol voltak a bringások.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.