Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

János hegyi pályák

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5290 replies to this topic

#501
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts

Képzeld mi lessz kéthét mulva!! Nothing?! :D noHEADer?

Noheader :D :D Az a suicide után jön?

Ride everywhere.

.


#502
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Jaja, keveset. Sajna. Most már kezd nem az igazi lenni, de jövõre remélem tudom majd sûríteni a dologt, mert rádöbbentem, hogy nekem erre szükségem van... Ha ilyen jókedvem lett ettõl, mi lenne ott?!?! :D:D:D Tavasszal valami fogasos-bulizósos látogatással kell nyitni, aztán ... ;)

Edit: haggyátok má srácok, mert kéééééééééééééééééééész vagyok... HEheheehehehehehehhe... Vazz, egy éve nem röhögtem így, nem hogy ülök a gép elött és fetrengek!!!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#503
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts

De vennie kell valami jobb vázat is mert eltörte a mait ;) holnap vesz egy 10 colosat, az majd ki bírja õt :D Nul kéz egy láb? semmi gondd holnap már csak azt fogja tudni ;)


Képzeld mi lessz kéthét mulva!! Nothing?! :D noHEADer?

#504
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
De vennie kell valami jobb vázat is mert eltörte a mait ;) holnap vesz egy 10 colosat, az majd ki bírja õt :D Nul kéz egy láb? semmi gondd holnap már csak azt fogja tudni ;)

Ride everywhere.

.


#505
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
kokkk:
hogy on is legyek:

nem jársz eleget a fogashoz

na az a durva....:D
ott dúl az értelem általában....

ezek után beszabadul egy-két hasonlóan értelemes ember ide...már megszoktuk:)
Autist Team:)



#506
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts
amugy nem ismeri valaki azt a srácot aki a janihegyen egy ösztelógéppel ment ugy hogy nem volt benne tag ? kicsit kezd el OfFosulni az egész szabadonfutó...:)

#507
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Mondjuk sírni tudnék, ha belegondolnék, de nem gondolok és így halálra röhögöm magam...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#508
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
vdanit is kár volt bannolni:(

de vannak helyette mások, és ez nem baj:)
Autist Team:)



#509
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Vazz, srácok.... Már fáj a hasam!!! HEHEHEHEEHEHE... Kész vagyok! Annyira könnyezik a szemem, hogy többször neki kell futnom.... HEHEHEHEHEHEHE...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#510
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts

de azért figyeled hogy törött kézzel meg lábbal akar pestre jönni:D

nocomment a srácz


majd mindkét képolnán egykéz-egylábat nyom :D még gumi is megirigyelhetné

#511
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
de azért figyeled hogy törött kézzel meg lábbal akar pestre jönni:D

nocomment a srácz
Autist Team:)



#512
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
LEgalább nem zuhan le és nem töri el megint kezét/lábát :D mint ma.

Ride everywhere.

.


#513
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts

Azért menjetek majd ki _segítõ löketet_ adni neki. Jó nagyot! ;)


persze:D

hurkot a nyakára, és a kötelet a fához
aztán a letörés közepe felé megfeszül a kötél:D:D
Autist Team:)



#514
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Hehehe... Torz agyam szüleménye. De óvatosan, mert én fogok a legnagyobbat röhögni... :D



mér, a babakék vázhoz jól áll a Pink villa nem?:D

#515
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Azért menjetek majd ki _segítõ löketet_ adni neki. Jó nagyot! ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#516
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,790 posts

Szevasztok!Pécsi vagyok,és tervezem hogy felmegyek Pestre egy hosszab kiruccanásra.Na most már csak azt kéne megtudnom hogy érdemes-e vinnem az "ugrálós" biciklimet.jános hegy?Álliítól nagyon jó pályák vannak.De nem tudom...Ti biztos Pestiek vagytok,és tudtok segíteni!!Úgyhogy pls segítsetek!!(egy Pécsi bambagyerek...:D)


figy asszem tudok segíteni.. szóval amikor elérsz a normafához, még a réteses elött mennyél le jobra azon a nagy zöld lejtön!! ha jó fele mész a sípályán akkor látsz majd két kis letörést és azokon majd tudsz gyakorolni a nagyokra :D

#517
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Hehehe... Torz agyam szüleménye. De óvatosan, mert én fogok a legnagyobbat röhögni... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#518
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
lehet a boxximat meg letolom PINK-re. mer az jóóóóó:D
no de majd.

ez a masni jóötlet:D

#519
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13,478 posts
Rózsaszín csíkokkal és masnikkal... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#520
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
:D
kivasalsz a stricimobillal.
jaj, kell stricifehér 888:)