Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Hol kapható?

- - - - -

  • Please log in to reply
1863 replies to this topic

#1741
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts

Sun Single Track 36 lyukas felnit keresek! Nem tudja vki, h vmelyik boltnak van-e elfekvõben?

Ha 26-os kell akkor a debreceni Pótkerékben van egy darab, 5990 Ft-ért
http://potkerek.extra.hu

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#1742
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,288 posts
Sun Single Track 36 lyukas felnit keresek! Nem tudja vki, h vmelyik boltnak van-e elfekvõben?

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#1743
czpetike

czpetike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 265 posts
Kösz!
Eredetileg is oda akartam menni, de most már biztos.

#1744
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Szevasztok!
Meg tudjátok mondani, hogy a Bécsi úti Mali az most nagyker, vagy kerékpár üzlet?

Ott a kisker üzlet van. A nagyker szokás szerint Csepelen.


#1745
czpetike

czpetike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 265 posts
Szevasztok!
Meg tudjátok mondani, hogy a Bécsi úti Mali az most nagyker, vagy kerékpár üzlet?

#1746
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts

Bell Bellistic bukót tudtok vhol?



mekkora méret, és milyen szín legyen?

#1747
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
2006-os REBA team dual air kompressziós poplock csak tárcsás szürke (ha nagyon nincs szürke fekete is jó) színben keresek, ha látott valaki valamelyik boltban légyszi szóljon. A nagykerbõl már elfogyott és nem tudom végigjárni az összes boltot.
Elõre is köszönöm.


A sebesség mindent megold.

 


#1748
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
Mindenbizonnyal igen hozzáértõ embert tisztelhetünk Aske személyében aki biztosan tudja mennyire szeretik az esztergályosok a rozsdamentes anyagot, milyen szívesen cserélgetik a fogaskereket a gépen egy x colos y menetszámú anya legyártásához amihez egy kb 9.8mm es furatba kell vágni menetet. Ezenkívül tudja azt is hol lehet Campa monoblockszerszámot is kapni de azt csak a looserek vesznek inkább legyártja magának merazcoool!

#1749
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,880 posts
Neharagudjatok, de ha tényleg egy anya, akkor nem kell ekkora rumlit csapni köré. Csak annyi a kérdés, hogy mennyi a szélessége.

Én már csomó anyát készítettem így, persze nagyobbakat nem bringára, ha valamilyen nem éppen szabványos dologról volt szó.

Szóval higyjétek el, két sör áráért bárki megcsinálja ha van anyag.
Sõt, ha nincs hatszögacél, bármilyen rúadanyag jó, mert tök felesleges hatszögnek lenni, elég ha van két párhozamos oldala. (ujjmaróval)

Ja és igényesen meg lehet ezt is csinálni.

#1750
feri78

feri78

    vendég

  • fórumtag
  • 12 posts
köszi aske, pont ezt nem akarom, ahogy tittyman is mondja. menne a dolog, de inkább egy gyári, még ha csak egy csavar is... :) azért tényleg köszi!!!

#1751
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
Aske inkább ne !
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#1752
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,880 posts

hahó mindenki! tudja valaki, hol lehet SRAM agyváltós hátsó agyhoz alkatrészt kapni? csak egy csavaranyára lenne szükségem, de 10,5-es, emiatt furán néznek rám csavarboltokban, kerékpárboltokban... legyártatás sem az igazi, mert nem nagy tétel kellene. ja, és a forgalmazó nem válaszol e-mailemre. köszike


Szerzel egy megfelelõ átmérõjû hatszögecélt, szólsz egy esztergályosnak, oszt hamar meg is van.

#1753
feri78

feri78

    vendég

  • fórumtag
  • 12 posts
hahó mindenki! tudja valaki, hol lehet SRAM agyváltós hátsó agyhoz alkatrészt kapni? csak egy csavaranyára lenne szükségem, de 10,5-es, emiatt furán néznek rám csavarboltokban, kerékpárboltokban... legyártatás sem az igazi, mert nem nagy tétel kellene. ja, és a forgalmazó nem válaszol e-mailemre. köszike

#1754
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,880 posts

Campagnolo monoblock betekerõ szerszámot keresek srácok nagykerben!
Thnx a válaszokat!


Ez fórum, nem nagyker. :D

#1755
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,950 posts
Campagnolo monoblock betekerõ szerszámot keresek srácok nagykerben!
Thnx a válaszokat!
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#1756
BCA

BCA

    vendég

  • fórumtag
  • 39 posts

Ok, thx.


Öööö... Kicsit ottragadtam:)
3 féle Bell bukót találsz, van köztük egész jó is!
A nyúl egy igazi jellem.
-Ott ül a fûben, de akkor sem szívja!

#1757
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
uh nekem meg 700 vagy 650es rugó kellene 200as fox tagra melynek 2,0a stroke ja
vanilla rc röl van szó
nem a faktoros 14900forintos ár annyira nem vonz...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1758
elbandi2

elbandi2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 442 posts

Tudja valamelyik okos, hogy a Pro cuccok, amik a Lánc katalógusban benne vannak, mikor jönnek be az országba? Idõfutamkormány kéne. Állítólag még nincs nagykerben sem. Jahh, meg melyik boltot baszogassam szerintetek? Köszike.


Ez engem is érdekelne,rendeltem pár cuccot és kiváncsi lennék hogy meddig kell várnom rá.
Köszi

#1759
Tuki:)

Tuki:)

    vendég

  • fórumtag
  • 125 posts
Keresek olyan bringautánfutót, ami hosszab túrákra laklmas és nme gyerekek szállítására lakalmas!
Igazából nem nekem lenne ugyh elég csak egy elérhetõség is és akkor továbbítom! Köszi!
:P


#1760
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,721 posts
Tudja valamelyik okos, hogy a Pro cuccok, amik a Lánc katalógusban benne vannak, mikor jönnek be az országba? Idõfutamkormány kéne. Állítólag még nincs nagykerben sem. Jahh, meg melyik boltot baszogassam szerintetek? Köszike.