Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hungaria vázak, bringák...

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
9 hozzászólás a témában

#1
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
kisebb hibák: pillangó vázból pár km után kitekeredett a porvédõ sapi (forgópontnál) és majnem lezúzta a kistányért, nemtom mibõl lehet  ;D

másik, ugyanebben a vázban volt gyári h:a kormánycsapágy, csak a tömítõgyûrûk maradtak el valahol...véletlen vettük észre egy esõs nap utáni szerelésnél...szépen bezáott  >:(
+ a kupak a villanyakba egy rakás sz..., conix vagy headlock ajánlott

#2
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Misi ha érdekel, van egy eladó center-x, nincs leharcolva hegyet csak kevesett látott

üzenj priv, vagy e-mail: sas2@index.hu

#3
Scottos_Misi

Scottos_Misi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Nekem leginkább a teleó tetszik. Nincs 1400 gr! Csak sajna tartós tesztet még nem láttam róla   :'( :'( :'( Ha láttok valahol a neten tesztet kérlek írjatok ide: mmt1@freemail.hu    Köszi

#4
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Örülnétek, ha Suntour lenne, de csak egy szutyok Offmega, amit még egy Alivio szetthez sem tennék fel... :(

#5
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
A H:A-ról annyit, hogy már régóta gyártanak vázakat és villákat is, de 2000-ig csak Németországba szállitottak Germany:A néven. Szerintem dizájnra nem nagyon adnak, de attól függetlenül nagyon jó dolgokat csinálnak

#6
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
lehet...akkor visszavonom a kókányt, de továbbra sem tetszik  :)

itt sajnos nincs részletes infó a felszerelésrõl

http://www.hungary-a.com/

#7
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
A H:a asszem Suntour hajtókarokkal nyomul.

#8
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Az országúti érdekel, vagy úgy általában a h:a ?
A probikeban tuti segítenek, csak a végén oszd el 2vel amit mondtak   ;) és közelebb leszel az igazsághoz. Amúgy szvsz könnyû embereknek (max 70kg) jó választás, valszeg sokáig bírni is fogja.
Sztem a 8kg egész jó orszútinak.
Még annyi, hogy a montikon nekem a hajtókarok nem tetszenek, valami elég kókány noname darabok.

#9
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Szerintem mindenki hallott már róluk (Hungary:a), aki veszi a BikeMag-et, vagy kijár versenyre, vagy volt már a Probike-ban, ilyesmi...

Én nem véleményezném a cuccot, mert akkor erõsen elfajulhatna a vita itt...

#10
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Ki hallott már róluk? Magyar termék, aluvázakat csinálnak és komplett bringákat is készítenek. Láttam egy Hungária országúti alu vázat süllyesztett fejcsapágyas, nagyon könnyû és még jól is néz ki. Jó alkatrészekkel 8 kg körül ki lehet hozni belõlük egy versenygépet, ami azért nagyon faszás, nemde?

syncro