Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

85-ért használtat vagy újat....?(barátnõmnek)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
12 hozzászólás a témában

#1
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Véleményem szerint ez eléggé barátnõ és türelem függõ. Ha egy-egy kisebb hibából hiszti lehet, akkor a garanciális újat kell venni. Aztán mindenki mehet a sóhivatlaba, te megtetted, amit mekkövetelt...
Ha nincs hiszti és elhiszik neked, hogy értesz a biciklihez, akkor nem kérdés, hogy a GT-t. (Az elsõ montim egy karakoram volt és nagyon szerettem.)

#2
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát ettõl én még mindig csak ajánlani tudom, pláne ha a váz viszonylag új :)

#3
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.544 hozzászólás
Írjatok még skacok! Annyi kiegészítés (ma kukkantottam meg a bájkot), hogy a váz tök új karakoram (2000-es, még a bótban lóg) és van rajta egy Rc hajtókar. A többi tényleg Xtr.
Köszi mindenkinek!

#4
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
MINDENKÉPPEN a használtat ! GT váz, XT, XTR cuccok, nem lehet annyira lehasználva, hogy ne érje meg!

#5
emberke

emberke

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
::)
Egy ismerõs használt autót vett, és javítgatásokra ráköltötte a cucc kb. 5-10%-át, ettõl függetlenül megérte.(lehetnek rejtett hibák, habár így bringánál kevesebb lehet, és könnyebb javítani)
Szerintem 85-ért is egész jó újakat lehet venni,
dehát egy GT XTR-rel sem piskóta...
Szal szerintem is érdemes megvenni, csak utána át kell nézni az árut.
Én egy váltót akár 2 év alatt is el tudok rontani...

#6
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.544 hozzászólás
Aki fönt van az írjon, mert adok a véleményetekre!
Köszi, Hicks ;D

Általánosságban érdekel, hogy használtat vagy újat. El lehet vonatkoztatni a példámtól, az ártól viszont nem nagyon!


#7
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
oks... bár most van gépem de talán érdekel... ha a mostaninál jobb...

#8
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.544 hozzászólás
Köszi a segítséget. Viszont most már mindenki mást mond. Egy ismert bringaboltban (ez itt nem a reklám helye) kifejezetten a használtat mondták mások meg kifejezetten az újat. Ha nem kell, akkor írok majd neked ha tényleg érdekelne.

#9
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
én akkor is...
ha nem nyúzza akkor meg pláne jobban megéri... mondjuk ha tudod hogy elõtte tropára bringázták már a cuccokat akkor ne vedd meg...

#10
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.544 hozzászólás
Ciao! Igaz, de Õ nem nyúzza. Az új az garanciális és így a szülei sem cseszegetnek ha van valami. Én is szó nélkül a használtat venném ha nekem kéne. És ha csak általánosságban beszélünk a dologról (tegyük föl nincs ajánlatom, és csak úgy kérdezem tõled)

#11
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
de ha nem kell akkor szólj... ;D ;D ;D ::)

#12
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát én tuti a zt a használtat venném... XT-XTR vs. "noname" akármikoriak is... nincs olyan óriáskülönbség...
szerintem a használtat vedd mindenképp :)

#13
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.544 hozzászólás
Hali! A bajom az, hogy nem tudom eldönteni használt vagy új bájkot vegyünk a barátnõmnek. Ugye õ nem nyúzza agyon a gépet mint én. Most van ennyiért egy ajánlatom egy régi xt, xtr-es bájkra gt vázzal. Sokat bringázom, valamit konyítok a dologhoz szóval szerintem jó bike, ráadásul ismerõstõl. Viszont vehetnék újat is ennyiért csak rosszabb esetleg "no name" cuccokkal vegyítve. Egy ilyen agy lehet, hogy egybõl beázik míg egy 95-ös xtr biztosan nem. Please help me, mert sûrgös egy picit!!
Köszi mindenkinek aki segít!!
Ciao!!