Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mûködik-e az LX h.v. a SRAM 7.0-ás 11-34 f.k.-val

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
6 hozzászólás a témában

#1
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Persze, hogy mûködik!

Legfeljebb nem lesz tökéletesen pontos a váltás. Hagyd kicsit hosszabbra a láncot esetleg, ha gáz van.

#2
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
Szerintem okay a dolog... mûxik aaaaaz  ;D

#3
Pull

Pull

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
CSá All!

Én szintén idei Alivio váltót használok Sram markolatváltóval és 5.0-ás fogsorral és Sram lánccal. Teljesen zökkenõmentesen vált még kiállva tekerésnél is. ;D
Sram rulez!

#4
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Hali!

Vilmos: nekem is LX-em van és én is tervezem az átállást SRAM-ra (9.0-ra). HA jól tévedek, akkor az LX 34-ig pakolja fel max. a láncot, tehát bajod nem lesz vele!

Mike

#5
Atosz

Atosz

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Szasz Vilmos!

Én nekem Alivio hátsó váltóm van, ami egy 12-28-as 8-as fogaskoszorúval dolgozott együtt.Múlt héten vettem egy SRAM 5.0 11-32 fogaskoszorút, és simán felteszi a 32-es fogaskerékre a láncot a váltó .Azt nem tudom, hogy az Aliviohoz a katalógus mit ír, de biztos roszabb mint az LX.És azért én 4 fogat léptem, te meg csak kettõt.

Szóval szerintem semmi baj nem lesz vele ;)

#6
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Szerintem müködik!

#7
Vilmos

Vilmos

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Az LX h.váltóm jelenleg egy shimano 11-32-es 9-es fogaskoszorúval jól mûködik.
Kérdésem, hogy ez a h.váltó mûködik-e egy SRAM7.0-ás 11-34-es 9-es f.koszorúval.
A SHIMANO katalogusa csak 32 fogszámig ajánlja az LX  9-es h.váltót.
Ki tud válaszolni ?  Ki használ, vagy használt SRAM 7.0-ás 11-34-es 9-es fogaskoszorút LX 27 sebességes szettel ?

A megbízható választ nagyra értékelném


Vilmos