Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Olajos tárcsafékek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
185 replies to this topic

#21
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
No meg a Hayes-t....  ;D

Remélem meg lesz addigra...

#22
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Morty Mike! Várj még 2-3 hetet, és megválaszoljuk, hogy melyik a jobb. Én is szívesen mondanék véleményt, ha kipróbánám a Deorekat, meg az XT-t.

#23
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Morty Mike:

Hát szerinetm igen!!! De ez csak az én vélaményem!!! CSak gondold meg.......

#24
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Vole bá': Magam sem akartam elsõre elhinni a 2002-es Deore árát, de erre azt mondották a boltban, hogy feltehetõleg ez csak valami "bevezetõ ár". Be is vezettem magamnak egy garnitúrát, mert ennyiért szerintem nagyon megéri. Nagy tárcsákkal jó lesz az... Remélem.  :D

#25
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 posts
Major, akkor szerinted ne kockáztassak? A Deore elõtt milyen féked volt, nagy volt a javulás? Mert nekem most mech. Deore-om volt, de total xar a fékereje, nekem ez kevés!

Mike

#26
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Lehet benne valami!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#27
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 posts
Én RÁJÖTTEM!!!!
AZ XT-t nem a Grimeca gyártja hanem VOLE!!!
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


#28
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts
Vole bácsi:  ezmostakkorhogyvan? árulsz egy XT-t 45-ért és veszel egy másikat vagy mi?

lcs

#29
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
JAJA!!! A pár volt 50!!!

És nemtom hogy melyik a jobb, de a Deore biztos jó!!! A SRAMról padig még nagyon kevés a tapasztalat, pláne versenytapasztalat!!! Lehet hogy nagyon nagyon nagyon király de az is lehet hogy nem!!! A Deoreval nem kockáztatsz!!!

#30
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 posts
a 2001-es darabja 50k-ért 1 picit  :o lenne!

akkor a 2k2-es Deore jobb, mint a SRAM?

Morty Marzo Mike

#31
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 posts
Major:Egy párat kaptál ötvenért ???

#32
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Mi lenne ha pontoznánk és azt átlagolnánk ? ? ?

Szóval mindenfék minden tuajdonságát pontoznánk és utána ez alapján csinálnánk eredményt!!!

#33
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Mindenkinek a saját lesz a legjobb, úgyhogy nem lesz egyszerû objektív listát felállítani. Szerintem csináljuk úgy, hogy mindenki -egynástól függetlenül- ír egy toplistát, s aztán azt átlagoljuk.

#34
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Morty Mike:

Én is ebben a dilemmában voltam egészen tegnepig!!! És én a DEOREt választottam!!! Ráadásul a 2001est! 50ér adták!!! Ennyiért nem tudtam visszautasítani!!!

Amúgy ha már kipróbáljuk az összes féket akkor írjuk le a tapsztalatainkat!!!! Kiváncsi vagyok hogy a friccekhez képest mi mien toplistát állítunk fel!!!!!

#35
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Azért a Sram 9.0 nem egy XT, viszont annyira nem is rossz. A fékpofa jó kemény, viszonylag sokáig kell koptatni, és nem is fogy el. Deoret még nem próbáltam, de szerintem simán van ez is olyan jó, meg az is olyan jó, mint ez. Majd ha lesz végre hajtókarom, és megyünk hegyre meg lehet nézni, hogy ez mit tud, és én is kiváncsi lennék az XTre meg a többire.

#36
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Sorn, te a 2002 -es Deore -t vetted, ami az 525 -os?
Biztos nem lehet rossz, de erdekes, hogy kb. 15 e -el olcsobb mint a tavalyi. Kicsit furcsa.
Amugy ugy nez ki, hogy maradok az XT -nel, mert mar nagyon a szivemhez nott, es most egy kicsit valtoztatok a dolgon, nem olyan lesz mint eddig, mert most a 8` -os Hayes tarcsaval fogom hasznalni.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
A Sram -rol letettem, mert akkor mar legyen ugyanolyan elol + hatul.  8)

#37
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Deore szerintem. Üti a Sramot. Én már vettem is.  ::)

#38
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 posts
Na már megint én vagyok!

Egy boltos haverom ajánlotta nekem a 2002-es Deore hidrát. Nem tudjátok véletlenül, hogy homokfúvott vagy polírozott a kar felülete?
Zsetonban ugyanott van, mint a SRAM (a régi árán), fékerejét sajna nem tudom, így rátok hagyatkozom:

DEORE vs. SRAM 9.0

??? ??? ???


Morty

#39
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Vole nem unod még az XT-t ? Már legalább 6 párat elbizniszeltél, s gondolom használtad is õket ?! Próbáld ki a 4Racing-et, hadd tudjuk meg milyen !

#40
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
A SRAM gondolatot akkor már végleg elvetetted ? ? ?