Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trükkök és neveik!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
62 hozzászólás a témában

#1
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ami az e-havi BikeMag borítón van az egy gyönörû NO FOOT CAN-CAN to NO HAND vagyis null láb kán-kán kéz nélkül. Nagyon hasonlít a NOTHING-ra csak az 1ik lábát átteszi a másik mellé.

Kitaláltam, hogy Dörtjámp pilóta leszek 8)

Palmer

#2
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
KÖSZI!!!

Kukkolom...........

#3
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Major: az elsõ hozzászólásban triált is említettél, a www.trials-online.com -on a videóknál van egy csomó "alap" mocorgás, le lehet tölteni, és kiderül minden. (pl. bunny hopp static -egyhelyben felugrik, tök jól néz ki)

A nose wheelie -nél be van húzva az elsõ fék? Mert ha nincs akkor a behúzott az az endo nem?

BMX freestyle game: Lehet 250e fölött is elérni pontot. manualban meg 1000ft fölött gurulni :)

#4
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Akkor én meg olyat tudok, hogy megyek a téren, és a tömegtõl nem látom a 30 centi magas kordon, és akkor nekimegyek, és a bicigli utánamszaltózik majd rámesik. Ebben az a legjobb, hogy a sok túrista, akit éppen ott esz a fene mind kinevet, és még talál gipszelésre is adnak egy kis pénzt.
De ezt csak PROFIK próbálják ki!;D;D


#5
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ezekhez volt szerencsám!!!  ;D ;D ;D

Álati!!!!!!!!!!!  ;D

JÓ VAGY SHAUN!!!!!!!!!

#6
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Na a kedvenc trükköm amit csakis kizárólag szimplavállas telóval tudok végrehajtani.
A neve: Tekerek mint állat aztán pirosatkapok, behúzom az elsõ féket, a lábaimat a teló válla felett összetapsoltatom közben a b..i autós dudál, mert azthiszi, hogy elégurulok, közbe nemis.

A másik trükk amit szeretek a maximum 10Km/h sebességgel megyek a vízmosások közt és az egyikbe leakad az elsõkerék és én KTT- tag leszek.
Ez utóbbi mutatványt L.Cs. és Sorn örömére szoktam csinálni.

Palmer aki felszerelte a nyerget az ösztelós vázára és azon játsza a hintalovasat.



#7
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Para:
Elölrõl!  ;) ;D ;D ;D ;D

#8
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Sorn: ;D korrekt...
a válaszom 114... de lehet, hogy lehagytam egy nullát... ;D

Pf...

#9
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hmm... Ha Bumi 8+5 éves és ehhez hozzávesszük, hogy Begbie rokona Majornak, de nem tántija Lcs-nek, akkor körvonalazódik, hogy Jorus ángyomja Rob dédijének, aki viszont apja Shaunnak. Eddig ugyi érthetõ? Ha megszorozzuk Para életkorát Charon hozzászólásainak számával és viszonyítjuk a fentebb említett rokoni kapcsolatokkal, akkor megkaphatjuk, hogy mennyi személyre tud ebédet fõzni Sonka Zsuzsi egyszerre. A kérdés csak az, hogy hány éves a hajóskapitány?  ???

#10
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Köszi BIMI!!!!!!!!!!!!!

Amúgy tudok kitömöríteni csak olyan régi WCm volt hogy azzal nem ment!!! Az újjal jó!!! Köszi!!!  ;D

#11
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
no comment...............  :P

#12
bumi

bumi

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Fogjátok már föl,hogy még k*rva fiatal vagyok >:(
Noazért nem 8 éves ennál több  >:(
Úgy 5ébvvel
REmélem mostmár értitek

A gyendébbek kedvéért
8+5=Bumi életkorával!!!   >:( >:(

#13
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;) Ember... nem tudni, hogy hogy kell tömöríteni... már nehari, de ez olyan(fõleg,hogy amint látom számítógépet használsz)mintha a kerékpárt nem tudnád kormányozni...csak ráülni, és tekerni...
:-/ :-X

ugye megbocsátasz Nekem, hogy ha nem kezdek el itt tanfolyamot indítani... ?


Csõváz és hátszél...
Joghurt segítsen...és adjon erõt... Paraferee voltam

#14
bumi

bumi

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Rendes vagy para...... szó szerint ;D

#15
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Para:
ühüm. correct ;)

#16
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Major kollega!

Kedvedért nekiálltam letölteni, innen fórumról linkelten, és le is gyütt. Méretek stimmeltek.
A problémádhoz hasonló dolog pedig itten gyün elõ.
Paraszti ésszel megkerestem a 001 kiterjesztésû filet, és aszontam a WC-nek, hogy Fájl/fájlegyesítés.
Erre õ Összefûzzem eztet itten a könyvtárban levõ azonos nevûekkel? Mire én: Biza! Enter
Kaptam egy nagy zipet és egy benyögést, hogy crc OK! (Mármint az összefûzésé!) (Ergo: a letöltés sikerült!)
Ebbe a zipbe belemászva volt egy Dave Mirra blabla könyvtár, amire eföt (gyk. copy) éééééééés már ki is csomta. NO HIBA! Még játszottam is vele.

Viszont ha nem fûzöd össze, hanem csak úgy beleenterezel a 001be és ott a zipbe és úgy másolod ki, akkor crc-snek mondja, vagyis hibásnak.

Remélem ez segít. ???

#17
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Semmi... ;D szó szerint... ;D



#18
bumi

bumi

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
DE MIVAN AKKOR HA ÉN NEM TUDOK KICSOMAGOLNI!!!! :-[ :-[ :-/ :-X :'(

#19
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Tegnap láttam az Extrem sport tv csatornán dirt pályán montival (!) elõre szaltót. Hoppá!  :o

#20
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!

Vére letöltöttem ezt a DAVE MIRA FULLt és egyesítettem is!!! Ez eddig rndben is lenne csak sztán kaptam egy ZIPe amibe a WinComm tutin bele tud nézni de nem tudja kitömõríteni!!! Meg a WinZip se és a WinAce se!!!  :-[ Nem értem!!! Aszonnya lehet hogy sérült a ZIP!!! Mit csináljak ? ? ?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!! Játszani akarok!!!!!!!  :'( :'( :'(