Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Mitévõ legyek???

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 posts
Be mész a Bergusonban kérsz egy Serpens cangát Kona vázzal és összerakják!!!
Az árat beszéld meg velük!
Berguson the Best!!!

#2
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,570 posts
Kereszty ne halgass rajuk...halgass inkabb ram !!!


Szerintem menj be a KONA bótba osz kerdezd meg oket !! ok aruljak ........de a kerdesed mindenkepp felkavarta az adrealin szintunket ..

#3
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
Hát igen. VAlszeg ez azért van, mert még új a kollega. De miért kell azonnal ezer új topikot nyitni? nem lehetne megkérdezni elõtte, hogy, hé skacok volt itt már ilyesmirõl korábban szó? Biztos megmondanák...De azt se tudom, hogy miért nem lehet visszalapozni akár 3-4 oldalt is, csak a topikcímeket végigfutva, és akkor kiderülne, hogy adelikvens 35ödször akarja feltalálni a spanyolvigaszt.  Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem már köbö 200 hozzászólásom volt mikor megnyitottam az elsõt, és ez a szám még most is asszem csak 4. Nem lehetünk kicsit türelmesebbek/figyelmesebbek Emberkék?

#4
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,021 posts
zOrg ezt szajkózzuk egy páran egy ideje, meg minek 1000000000^100000000000 ilyen topik...

#5
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Urak!

Ilyen témákat
IDE
kell írni!

thx
zOrg

#6
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
A Serpens váz jobb mint a Kona, szerintem bár a Blastot annyira nem ösmerem. NE fizess rá, nem éri meg, hacsak nem vagy nagy sznob. Az a serpens nagyon süti, és csak májerfaktorban jobb a kona.  ;D

#7
kereszty

kereszty

    vendég

  • fórumtag
  • 47 posts
Mitévõ legyek?
Nagyon tetszik ugyanis a Kona Blast ('02-es) váz, viszont a szerelés nem vm. jó rajta. Az új Serpensen viszont nagyon jó lesz a szerelés hihetetlnül olcsón, csak ott a váz nem tetszik. Ha a Konára megvenném az adott szerelést, marhára nem érné meg, viszont a konfigurációban... Olyat lehet csinálni, hogy Kona Blast vázat rendelek Serpens-es szereléssel, és csak a váz-különbözetet kell kifizetnem???