Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

I. Zemplén Kalandpark Újhely Maraton 2015. augusztus 22. szombat

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
39 hozzászólás a témában

#21
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Kiváló verseny volt. Élvezetes pálya, szuper idő, tökéletes talaj, hibátlan jelölés. Régi mániám, a piros-fehér jelzőszalag is előkerült!

Mért valaki távot, szintet? Megvolt a 2200 m? Köszönet a szervezőknek, tényleg 100% mtb élmény volt.



#22
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Debrecenből menne valaki? El tudom vinni vagy helyet keresek.



"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#23
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Mennék-megyek csak az a kérdés hogy mikor végzek pénteken. Mert esetleges 14 óra meló után 200+ km levezetése után versenyezni majd haza az már nekem nem élmény.


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#24
winder001

winder001

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Én is megyek, ...ha addig nem lesz extrém szar időjárás. Nem ismerem a Zemplént, ha van jó jelölés, majd közben megismerem, meg lesz egy később támpontként hasznãlható gpx-em a Zemplénből is. :)

#25
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Én megyek,az tuti. A Zemplén fantasztikus, kb. 15 éve jártam ott egyszer. Pályabejárás nem hiányzik, a lényeg, hogy jó legyen a jelölés!



#26
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Mielőtt bárki megrémülne a sártól azt megnyugtatom hogy ma 20.án tekertem a körön végig,reggel eső után és apró mintás gumival/hátul/ gond nélkül!!! kb 200m volt saras ahol toltam de ott is inkább a ku.va nagy keréknyom miatt,szóval van sár, de nem az a marasztaló,aki ismer elhiheti amit mondok,mert ha tényleg szar lenne nem írnám azt hogy gyertek!!!Ha nagyobb eső nem fog esni szuper lesz a pálya/ se nem saras, se nem száraz,viszont erőnlétileg bírni kellesz/



Te legalább ismered a pályát, így könnyebb a helyzeted. Jó lenne, ha az ilyen emberek rögzítenék is és utána feltöltenék. Akkor nem kalandtúra lenne a bejárás, egy A4 méretű szöveges leírás alapján. Én előneveztem, az aláöltözőt is kifizettem, de már leszarom. Útban vagyunk Saalbach felé.

#27
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás

Mielőtt bárki megrémülne a sártól azt megnyugtatom hogy ma 20.án tekertem a körön végig,reggel eső után és apró mintás gumival/hátul/ gond nélkül!!! kb 200m volt saras ahol toltam de ott is inkább a ku.va nagy keréknyom miatt,szóval van sár, de nem az a marasztaló,aki ismer elhiheti amit mondok,mert ha tényleg szar lenne nem írnám azt hogy gyertek!!!Ha nagyobb eső nem fog esni szuper lesz a pálya/ se nem saras, se nem száraz,viszont erőnlétileg bírni kellesz/


joshua módosította - 2015. augusztus 20. - 16:47

  • Olee kedveli ezt

#28
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Jaaa!? Kapd be! :D
Nekem is 600 felett lesz oda-vissza. De a Mátra útba esik. :D
A sárral nincs bajom, ha megéri.

Sárral nekem sincs bajom, ha megéri.

Tokaj útba esett volna, ez is erős érv volt a verseny mellet! :)



#29
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Mert nem fizettem ki aláöltözőt. :P
Nem vágyom dagonyázni 500 kilométer autókázással, azt itthon is megtehetem, sajnálom a szervezőket az időjárás miatt.


Jaaa!? Kapd be! :D
Nekem is 600 felett lesz oda-vissza. De a Mátra útba esik. :D
A sárral nincs bajom, ha megéri.

#30
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Mert?

Mert nem fizettem ki aláöltözőt. :P

Nem vágyom dagonyázni 500 kilométer autókázással, azt itthon is megtehetem, sajnálom a szervezőket az időjárás miatt.



#31
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Én terveztem, de ma le tettem róla. :angry:


Mert?

#32
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Azért az oldalukon, ami elég jóra sikerült, sok infó van és régóta elérhető. De azt a pályaleírást teljesen feleslegesnek tartom. Ha egy jó térképen bejelölték volna, akkor a helyiek be tudják járni. Ha gpx-et is töltöttek volna, akkor .... Na de az, hogy olyan választ kapok, hogy a pálya 21 estére lesz kijelölve, amikor a verseny 22.-én reggel rajtol, nem is tudom hova tenni. Túrázni nem mennék oda. Ha versenyre megyek és a sárba mártogatom a több tízezres technikát, akkor jó lenne komolyan venni és a minimum ehez a pályabejárás. Ha nem fizettem volna ki az aláöltözőt is, akkor tutira nem mennék. Így szerintem meg elmegyek, átveszem, majd megyek Mátra maratont bejárni. Több értelme van. Pedig én tényleg szerettem volna. Még a Zemplénben sem voltam soha...

#33
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás

Sajnos ez a szervezés és promótálás egy kicsit késeire sikerült. Remélem ha idén nem lesznek sokan azért nem adják fel a szervezők, mert ebben egy kicsit "sárosak". Én/ mi debreceni montisként nagyon szeretjük a Zemplént, a régi Zemplén maraton megszünése óta hiányolunk a keleti régióban egy maratont. A kezdeményezésnek nagyon örültünk. De ilyen nehezen megszerezhető és kései infó szívárogtatással rég nem találkoztam.

Az idő nem lesz kegyes ahogy elnézem. A sár arrafelé igen komoly marasztalós tud lenni, komoly kihívás lesz annak aki elindul.

Hajrá a résztvevőknek és a szervezőknek is.



#34
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Épp Miskolcon dekkolok. El kellene menni. Csak az tart kicsit vissza, hogy két napja esik. El tudnék vinni akár két főt bringával együtt.

Én terveztem, de ma le tettem róla. :angry:



#35
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Épp Miskolcon dekkolok. El kellene menni. Csak az tart kicsit vissza, hogy két napja esik. El tudnék vinni akár két főt bringával együtt.



#36
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Ne lágy telhetetlen, az emberi időt úgy tűnik intézik Neked! :)

Én kérek elnézést! :D Valóban, hőség szerencsére már nem lesz. :) Ha ők intézték, akkor respect. :D

 

De az éjszakai, fejlámpás pályabejárást akkor sem favorizálom. :lol:



#37
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Úgy néz ki, hogy errefelé nem sokakat érdekel ez a verseny, de azért megkérdezem. Nem töltött fel valaki valahova GPX-et, vagy hasonlót a pályákról? A "kedves" szervezők csak a verseny előtti nap estére jelölik ki, így a bejárás kb. lehetetlen küldetés.

Ne lágy telhetetlen, az emberi időt úgy tűnik intézik Neked! :)


  • Olee kedveli ezt

#38
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Úgy néz ki, hogy errefelé nem sokakat érdekel ez a verseny, de azért megkérdezem. Nem töltött fel valaki valahova GPX-et, vagy hasonlót a pályákról? A "kedves" szervezők csak a verseny előtti nap estére jelölik ki, így a bejárás kb. lehetetlen küldetés.



#39
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

 

I. Zemplén Kalandpark Újhely Maraton A HegyiBringa szervezésében.

Verseny időpontja: 2015. augusztus 22. szombat

Verseny helyszíne: a Zemplén Kalandpark és környéke, rajt-cél Sátoraljaújhely főterén

Versenytávok: – Rövidtáv (rajt: 10:00): 31 km, 1120 m szint – Hosszú táv (rajt: 10:00 óra): 51 km, 2210 m szint Rövidtávon és hosszútávon hirdetünk eredményt a korcsoportok szerint meghirdetett kategóriákban.

Nevezési díjak: Előnevezési díj: 3500 Ft Helyszíni nevezési díj: 5000 Ft Rajtszám átvétel: A versenyt megelőző napon 16 – 20 óra között a versenyközpontban és a verseny napján reggel 7 – 9 óra között.

http://ujhelymaraton.hu/

http://www.zemplenkalandpark.hu/

 

Intézzetek emberi időt is! :D



#40
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

I. Zemplén Kalandpark Újhely Maraton A HegyiBringa szervezésében.

Verseny időpontja: 2015. augusztus 22. szombat

Verseny helyszíne: a Zemplén Kalandpark és környéke, rajt-cél Sátoraljaújhely főterén

Versenytávok: – Rövidtáv (rajt: 10:00): 31 km, 1120 m szint – Hosszú táv (rajt: 10:00 óra): 51 km, 2210 m szint Rövidtávon és hosszútávon hirdetünk eredményt a korcsoportok szerint meghirdetett kategóriákban.

Nevezési díjak: Előnevezési díj: 3500 Ft Helyszíni nevezési díj: 5000 Ft Rajtszám átvétel: A versenyt megelőző napon 16 – 20 óra között a versenyközpontban és a verseny napján reggel 7 – 9 óra között.

http://ujhelymaraton.hu/

http://www.zemplenkalandpark.hu/


Csucsu módosította - 2015. augusztus 12. - 17:36

  • Olee kedveli ezt