Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Körmös dió

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

#1
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
Rob: Az XT váltót összebírtátok már rakni??

#2
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
:)

#3
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts
akkor is nekem van igazam ;), a Jorust meg imádom, akkora egy ökörtojás dumagép ;D.

lcs

#4
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Ez igy van, de ha nagyon meghuzod, akkor ugyis erezni hogy szorul, es azt a sima dioval is el lehet erni.
Ha tul szoros, akkor csak siman visszaengeded egy kicsit.


#5
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
A Conix egy rakás f*s, mert nálam már vagy 2 meghalt. Az a sok kis köröm a három kis bizb*szon simára lekopott, meg a gumi is elérik, és király mód el lehet hagyni a darabkáit a hegyen. Most Syncros dióm van, és jó, használjon mindenki ilyet!  ;)

Amúgy a Head-lock-kal csak egy probléma van, a golyós, nem iparis kormánycsapágyakat túl meg lehet vele feszíteni, ami nem elõnyös az élettartamra nézve...

LCS: van az Acornak FrankeStem néven HeadLockja, kb 1200 HUF...

#6
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Na majd akkor megkerdezem.
Amugy ha bemesz az XB3 -ba, akkor a Viktor megcsinalja neked a Headlock -ot, olcson.


#7
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Hiába, no! Nem lehet mindenki egy MekkElek!  ;D Különben is, nekem már az is egy mestermû volt, hogy begalériáztam a mókusom terráriumát, és közben csak 3-szor vágtam mag emagam... ;D

(A HiTec-es srác újpesti. Elöl egy duplavállas Bombere van, meg mech Avidjai, és Spálya from Pedaloman ismeri.)

#8
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Erdekes, ugylatszik csak nekem van eszem!! ;D ;D ;D
Nekem headlock -om van. De van sarvedom is. Most mit tegyek. hat megfurtuk alulrol a headlock -ot, es menetet bele, ess maris fennt van a sarvedo. Ha fel akarom rakni mert sar van, akkor csak egy csavar. 8) 8) 8) 8) 8)
;)

#9
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Körmös nem gyün ki, a Conix-szal meg az a baj, hogy, ha szét akarod szedni, a helyes kis darabok a lehetõ legnagyobb szórással hullanak szét a földön, a másik hibája meg az, hogy nem igazán lehet vele összehúzni a dolgokat. Hedlókkal az a gondom, hogy, ha az van fenn, akkor nem tom felrakni a sárvédõmet... Nekem Conixka van, ha szétszedem, akkor az úgy néz ki, hogy sárvédõ le. Conix kipiszkál, villa alá alulra egy kis hányós-zacskó a dió darabjainak felfogására, majd a szerelgetés után összehúzom az alkatrészeket a head-lockkal, stucni felrak, meghúz, Conix (dísznek) vissza, sárhányó fel. Remek szórakozás, mindenkinek csak ajánlani tudom!  ;)

#10
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts
szerintem remek dolog a körmös, mert olcsó kb 300Ft, ha berakod, akkor az ott van tutira.
nekem speciell a conix dugó nem jön be, mert -lehet hogy én vagyok béna- nekem még nem sikerült úgy berakni, hogy a kupak ne húzza ki, és marha nehéz is ;D.
a hedlokk meg király de drága és szintén nehéz ;D.
a kiszedést illetõen Vole-nak igaza van.

lcs

#11
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 posts
Hát eccer még régen, mikor ilyet használtam elsõ (Tesco) bájkomban, sikerült kiszedni, de ugye tönkrement, bementem boltba venni másikat, és akkor kiderült, hogy ezt a méretet már senki nem használja, és hogy NEM IS LESZ soha ilyen. ;D
Akkor döntöttem el, hogy lemondok a TESCO minõségrõl.


Nolan

#12
vendég__*

vendég__*
  • vendég
aszittem hogy a Conix dió a sz*r megoldások sz*r megoldása, de má látom hogy az legább szerelhetõ különösebb barbárkodás nélkül.

#13
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
;D

#14
vendég__*

vendég__*
  • vendég
fasza, én is úúútálom ezt a megoldást....:((

#15
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Csao, a kormos dio arra jo, hogyorokre ott legyen. Ha ki akarod szedni, akkor azt tobbet nem tudod hasznalni, es lefele ki kell utni a cuccost.
Amugy mivel nem lehet kiszedni ugy, hogy utana hasznalhato legyen, ezert arulnak kulon is ilyet, viszonylag olcson.
En amugy utalom ezt a megoldast.
Headlock -ot mindenkinek!!  ;D ;D ;D ;D

#16
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ez tömör, de velõtlen volt... nem igaz hogy nincs!!  :-/

#17
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 posts
nincs


#18
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hogyan lehet kivarázsolni egy körmös diót a villanyakból? Nekem egyszer csak úgy sikerült, hogy felülre lefelé ki kellett ütnöm a láb irányába, ami által szanaszét hajlott és az ideg rámjött a végére. Egyéb móccer?