Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

A SRAM megvette a ROCK SHOX-ot!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
22 hozzászólás a témában

#1
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
belekukkantottam RS oldalába...
õk is azt állítják, h a felvásárlás fõleg üzleti okok miatt történt, meg h így majd olcsóbb lesz a termelés.. hát meglátjuk.....ha jobb lesz a cucc, nem bánom:)))
....és lassan egyre kevesebb nevet kell megtanulni ;D ;D ;D

#2
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
RS fél h piacot veszt, kell vki aki ad egy plusz nevet és dellát, amibõl fejleszteni tudnak...

#3
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Szerintem is minden marad a régiben, ez csak egyszerû üzleti húzás.

#4
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Giantes:
Szerintem marad a márkanév. A Rock Shox túl jól befutatott név ahhoz, hogy csak úgy kidobják a szemétdombra. A Bontrager is gyárt saját néven, annak ellenére, hogy a Trek szárnyai alá kerültek.

#5
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hát lehet ,hoggy a végén egy cég lesz ami bringás cuccokat fog gyártani. Na jó nem de akkor is. Remélem a sram nem fog belenyúlni a RS-tech be. Forditva viszont elkelne a segitség, mert a sram a mûanyag fékkarjaival elég gyér. És mi lesz a nevükkel az legalább marad a régi?

         Giantes

#6
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
A Shimano meg megveszi az Answer-t  ::)...

#7
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Nos, a hír nem kamu. Az RS hivatalos oldalán is fent van. Részletek itt:

http://www.rockshox....cementindex.htm

Azt hiszem rossztól nem kell tartanunk. Ez a tendencia a kero piacon, elég megnézni a Trek neve alatt egyesült cégeket. Majd néhány hónap múlva megtudjuk mi fog kisülni a dologból.

#8
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
Bárhogy is van a Rock Shox még tuti hogy pár évig top-on lesz. És mindíg lesz aki felkarolja,mert már lerakott valamit az asztalra. A sram pedig szerintem nemsokat fog beleszólni a RS dolgaiba. Félteni nem kell..

#9
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Azért arra kívácsi lennék, hogy mennyiért vette meg a SRAM a RS-t , és hogy honnan volt ennyi pénzük, mert eddig én abban a szent meggyõzõdésben éltem, hogy a RS sokkal nagyobb cég, mint a SRAM. Mondjuk azt nem nagyon látom át mi benne az üzlet, lehet, hogy csak én vagyok hülye hozzá, de ha pl. én lennék az RS elnöke, akkor nem szívesen adnék el egy sikeres vállalatot, és nem igazán örülnék neki, hogy mostmár nem én vagyok a góré. Azt meg elég nehéz elképzelni, hogy szarban lenne a RS, minden második bringán RS teló van...

A Shimano meg szerintem inkább csõdöt jelentene és ledózeroltatná az összes gyárát, minthogy a sram megvegye :)

#10
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Amcsiknál elég nagy sz*r-ba lehet a kerékpár ipar (is). GT csöd, megvette a Schwinn, aztán együtt mentek tönkre, de megint megmentették õket, most meg az RS. Persze az igazi durranás az a hír lenne, hogy az Sram megvásárolta a Shimanot.  ;D

#11
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
Ez az! ,hogy nem látni be a "nagyok" függönye mögé... A RS egyéltalán nem úgy néz ki,mint aki rászorulna akármilyen segítségre is. Lehet ,hogy csak tiszta üzlet,és köze nem lesz egymáshoz a Sram-nak és a RS-nak. Viszont azt nem tartom elképzelhetetlennek,hogy kijön majd Sram villa! Monnyuk megcélozván vele azt a csoportot amire most annnnnnyira hajt a Sram,és valljuk be nagyon eltalálta... Vagy composit becsúszószárak  a SID-hez??? hehejj vivá lá teknolóóógijá  ;D  ;D  ::)

#12
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Halihó!Na már itt van az ideje,hogy valaki lenyomja végre az áraikat:)legalábbis remélem így lesz,és nem a SRAM fog emelni ;DEzekután a RS úgy reklámozza majd az új csúcs SID-et,hogy "mert ez mûanyag :DDe a vicctõl eltekintve,ekkora baj lett volna az RS-nál,hogy társ kellett nekik,vagy valami bazi nagy forradalmi dolgon törik a fejüket,és lóvé kellett a fejlesztéshez?
Üdv!Thommey

#13
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Hááá-há-há. Mindenki bevette! Pedig én juttattam el ezt az álhírt az összes amcsi és német kerékpároslaphoz ;D ;D ;D

#14
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Szerintem lesz valami kis egységesítés!
Vagy a berûtípus lesz hasonló vagy rá lesz írva hogy "páuörd bály SRAM" vagy ilyenek!
De alapban nem nagy változás várható!!!
Pl a GT és a Schwinn is egy cég gyakorlatilag de nem is hasonlít a két márka kínálata!!!

Nagyon várom az újabb infókat zOrg mestetõl!!!

#15
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Szerintem ez nem jelent igazából semmmit! Nem hinném hogy a sram fogja majd kitalálni hogy milyen telót gyártsanak, és hogy! Pl. autóipar, a Ferrari is a Fiaté, mégse szólnak bele hogy nézzen ki mondjuk az új Maranello. Arra ott egy külön gárda!

Beg

#16
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
Nem lesz ez rossz! A Sram-nál vannak fejek... azért mit elértek a mûûûhanyag dolgaikkal!! :o Pedig a franc gondolta... A roki shoki pedig imidzsénél fogva még biztosan talpon marad:) Én nem féltem a közös "kölköket"  ;D

#17
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
markolatváltóval tudjuk majd tekerni a csillapítást is

#18
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
[glow=red,2,300]kúúúúúúúl[/glow]

#19
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
b:
Csak nyomja le a SRAM az árakat! :D
De lehet, hogy ezentúl mûanyagok lesznek az RS villák?  :P ;D (fél kilõs SID... ;D ;D)

#20
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
ezekszerint leáldozóban a montinak nyugaton ??