Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Eurovelo 6 Kvassay zsiliptől délre

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3 hozzászólás a témában

#1
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 hozzászólás

Na mivel senki nem válaszolt, ezért tegnap végigmentem rajta a Kvassay zsiliptől Szigethalomig. Tapasztalat: hangulatos útvonal, de sok helyen monti vagy minimum trekking ajánlott. Durva keskeny ösvények és földutas (enyhén ezzel-azzal felszórt) egyenetlen szakaszok váltják egymást a széles sima aszfalt kerékpárutakkal. A kitáblázás sokszor hiányos. Munkába járásra alkalmasnak tűnik, de mint Eurovelo6 szégyen az állapota sok helyen.



#2
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 hozzászólás

Mondjuk ha napi munkába járásra kéne akkor a helyedben egyszer csak végig tekerném és nem google térképen nézegetném. Szerintem.

Pont azért keresek valakit, aki esetleg gyakran jár arra, mert ha már az első úton leszednek a bringáról a vezetékégető pirézek, akkor sovány vigasz, hogy csak pályabejárás volt és úgysem megyek arra többet. Van bejáratott útvonalam, csak jó lenne néha egy kis változatosság.



#3
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Mondjuk ha napi munkába járásra kéne akkor a helyedben egyszer csak végig tekerném és nem google térképen nézegetném. Szerintem.


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#4
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 hozzászólás

Üdv!

 

Jár valaki az Eurovelo 6 útvonalán a Kvassay hídtól délre, mondjuk Szigetszentmiklósig vagy Dunaharasztiig? Mennyire gáz ez az útvonal napi munkába járáshoz? A Google Streetview-n elég sok furcsa alakot látni az útvonal mentén, kicsit kihaltnak is tűnik ezért parázok arra menni.

 

Ha jobb helyre is tudnám a topikot tenni, akkor kérek egy moderátort, segítsen benne.


Sandman módosította - 2015. május 04. - 12:41