Hát igen jól utána kell járni...
Van még egy opcióm, mivel komplett hátsó kereket is kell vennem(DoubleTrack felni,Novatech agy,DT 2,0 küllõk),kazettásat veszek és csak egy fogaskerékkel hajtom oda rakom ahol megfelel.Van a DMR-nek jó cucca hozzá!Csak nem lesz olyan kitartó mint ha single speed lenne mert kisebb szögben lesznek a küllõk az agynál:angel:
Na, erre írta valami singlespeed FAQ, hogy "hány olyan embert ismersz, aki egy elszakadt hajtásoldali küllõ miatt ragadt ott a dzsindzsásban?" De az ördög nem alszik, nomeg valóban jobban esik az ember lelkének a tudat, hogy a lehetõségekhez képest legjobb megoldást választotta. (Ezért van nekem a váltósom eltolt lyukkörû Ritchey OCR felnivel fûzve.)
De valóban jobb elõbb beszerezni a hátsó kereket/agyat, és annak ismeretében agyalni a hajtómûvön. Létezik egyébként kazettás SS agy (pl épp a Novatecnek is), amin rövidebb a kazetta, de azért jócskán enged hézagolási lehetõséget.
Nyekereg a láncom, mint egy részeg kórus, nem segíthet rajta, csak a tribológus!