Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Segítségre lenne szükségem. Elég fontos lenne!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4 hozzászólás a témában

#1
bounce

bounce

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Kösz szépen.Nekem nem sikerült megtalálni :D

#2
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
A google csodákra képes
google keresés erre Specialized Demo 9 bearing kits
http://cdn.specializ...als/06_Demo.pdf
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#3
bounce

bounce

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Hali!
Azt szeretném megtudni hogy Specialized Demo 9 vázba milyen csapágyak kellenek.Be akarom szterezni az újakat, úgy hogy addig tudjam használni a bringát (ne kelljen szétszedni)!Elõre is köszi.

#4
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
http://forum.bikemag...monoblokk-2999/ itt a topicja, és van Monoblokkhoz menetmetszõ.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#5
Week

Week

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Hali.
Bocs hogy ezért új topikot indítok de nemtudom hogy ezt hova kéne írnom..
A gondolom a következõ lenne: Szereztem annó használtban egy dirt vázat és golyóskosaras tengely volt benne, kiakartam cserélni és észrevettem hogy a suttyó akié volt ferdén hajtotta be a tengelyt és csinált egy új menetet ferdén. Szereztem bele egy integrált hajtást terelõvel. Sikerült is összeraknom, nem is volt vele gond hónapokig de tegnap lelazult a terelõm. Ma úgy voltam vele hogy mivel van behajtóm mondom visszatekerem és ahogy kiszedtem a hajtókarom kb kiesett a monoblokk bal oldala és azt vettem észre hogy totál elvan nyalódva a monoblokk menete meg a vázban is a menet szétvan teljesen...


Esetleg nem tudja valaki hogy menetet lehet e vázba vágni valahogy, meg hogy a monoblokkon lehetséges lenne e az új menetvágás(amúgy egy bts integrált középrészrõl lenne szó) .. Meg még az hogy van e olyan szervíz vagy valami ahol megcsinálnák..(Pécsen lakok szóval itt a közelben lenne jó valami) Vagy esetleg valami házi megoldás ha van az is jó lenne...

Bocs mégegyszer hogy új topikot nyitottam, és köszönöm elõre is a választ!
"- Jah szeretek tekerni... - Én is, de bringázni is..."