Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kormány

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
36 hozzászólás a témában

#1
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Zsírosmacska nekem is olyan van és tényleg nagyon cool bár nekem kicsit le kellett vágni, mert túl széles volt és nem fértem el vele.

#2
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nekem volt sima Rizerem (nem a pro) de lecseréltem mert kényelmetlen volt állva tekerni. Ülve meg nem nagyon lehet freerideni. A falvastagsága viszont tényleg rendben van, sokkal vastagabb mint a CC-s kormányok. Most a közepes emelésû Funn van (emelt, merevítõ nélküli). Eddig nagyon bejövõs, nem hiszem, hogy eltörne és nekem kényelmes is.

#3
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
és hallotta már valaki, hogy eltört?

#4
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
A Bomber 4.0-ra élettartam gari van!!

#5
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Abba a nagyon vastag 735mm széles bike+ dh-s kormányba csak egyetlen stucni jó az se bike+. a haverom szerzett hozzá egy Pazzaz bmx-es stucnit és abba jó. Rgyébként rajta kivül még nem láttam, hhogy használták volna azt a kományt!
Ja és szerintem nem jó a nagyon széles kormány 68mm elég. Jó trialra kell szélesebb is de freereidre nem kell olyan nagyon széles.

#6
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Ricsi Rizer-t és Rizer Pro-t sokan nyúznak az ismeretségi körömban trialra (közöttük egy 110 kilós srác, aki ráadásul toldva használja) és eddig még egy sem törött! Szerintem elég korrekt! Egyetlen hátránya. hogy 68 cm kb...

A Bike+ tömb-stucniba belemegy a Bike+ DH kormágy? És gondolom 4 csavaros?
Nekem sima 2 csavaros Bike+ volt és kb. 3 hét után kiszakadt benne a menet, és most nem lehet rászorítani... :'(

#7
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
hát szerintem azt se töröd el! És ha tényleg annyival könnyebb!

#8
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Azért mondom, szerintem rohadtul mind1 milyet veszek, talán elég a ricsi is.

#9
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
A Roox 4.0 nehéz.. Bike tesztjén még a Torque DH is tört mint a ropi.. Attól még, hogy végig 4mmes falvastagság van, nem biztos, hogy jó.. Az Easton MonkeyLiteDH 250g, és sokkal erõsebb...

Mellesleg a Ritchey Rizer Pro kb olyan eredményt ért el, mint a 4.0, és 180gmal könnyebb.. A Funn meg a legjobb még mindig a trióból.

Most ezzel nem szidni akartam, mert nekem is ilyen van, csak azért jó tudni, ez sem állat annyira.  ;)

#10
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Jaja nagyon jó kormány a roox bomber 4.0 csak ajánlani tudom akkor falvastagsága van és azonos a falvastagsága végig szóval valszeg nem fog eltörni és vagy 5 év vagy élettartam gari van rá most nem jut exembe

#11
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Vole 6 ért árulja a Roox Bomber 4.0 alkudd le 5-re és szerintem akkor nagyon jól jársz!

#12
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
A ricsit megkapom 2ezerér, a funnt 10ér. És nem hiszem hogy eltörném a ricsi kormányt...

#13
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Mért olyat akarsz venni? szerintem inkább roox. Vole most ad el egy bomber 4.0. Kár, hoogy vettem már F.U.N..-t

#14
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Sõt, nekem is olyan van, és marhajó!

Ritchey Rizer az mien kormány? Jó az FR-re?

#15
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Most már lehet olcsobban is kapni 3300 Ft. És nekem is ilyen van és tényleg nagyon cool.

#16
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
a b+ stucni nagyon állat(a tömb), több mint egyy éve megvan, és egyszer sem(!) kelett meghúzni a kormányzál, vagy állitani, ugyanolyan mint ahogy össze lett rakva. és emellett volt asszem 4000 ft

#17
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
Fulop, a te kormányod már az enyém, Major-tól vettem, marha jóó! te most milyet vettél? és a merevítõ tényleg gyári volt? szerintetek fennhagyjam-e a bomber4.0-áson a slambar merevítõt, ér-e vaamit?

#18
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Trialra: A Bike+ DH plusz hozzá való stucni a király! Csak sajna stucnit nem kapsz hozzá sehol...
A másik, a Ritchey Rizer (Pro), rengeteg haverom olyat használ, ha nem elég széles, meg lehet toldani! Kibírja!
No persze ezek az olcsóbb megoldások, a Roox-ot nem überelik...
Megjegyzem, sima Bike+ot törtünk már, mondjuk az enyém még bírja!
Amúgy mi is járkáltunk boltokban és mind1ik ki van fosztva kormány-ügyileg...

Üdv: moj

#19
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
A Zoom senkinek nem jutott eszébe?

#20
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
15láb az max 5 méter szal azért a 100at hanyagoljuk...