Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Neuzer

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2 hozzászólás a témában

#1
XBiker

XBiker

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Még annyit szeretnék hozzáfûzni, hogy ahogy néztem magyarországi oldalakon 96000 és 107000 Ft között van az ára "V" fékkel, ez viszont ~112000-ért tárcsafékkel van, igaz nem hidraulikus... Csak azért gondoltam, hogy esetleg... Amúgy köszönöm a választ. Esetleg más valakinek még véleménye?

#2
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
112ezerért nem vennék Neuzert...

#3
XBiker

XBiker

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Sziasztok.

Meg szeretném magam lepni karácsonyra egy új biciklivel. Tudni kell azt, hogy erdélyi vagyok, így elsõsorban hazai üzletbõl vásárolnék. Kaptam egy típust, ami eléggé tetszik ár szempontból is és felszereltségét nézve is, csak nem annyira ismerem a márkát. A Neuzer Tempest-rõl van szó.
Legyetek szívesek mondajtok véleményt róla, hogyha ismeritek, hogy milyen, érdemes-e pénzt fektetni bele. Az ár ami az elõbb megjelölt oldalon szerepel, az forintban átszámolva kb. 112000 Ft.

UI.: Ha esetleg rossz helyre írtam, megkérném a moderátorokat, hogy tegyék át a megfelelõ helyre a topikot, vagy szóljanak, hogy hová írhatok.

Köszönöm elõre is!