Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

UNIVEGA Islander CRUISER éa Rockrider 5.0 lila S vázas mountain bike


  • Lépj be és szólj hozzá
Még nem érkezett válasz a topikindító bejegyzésre.

#1
vendég_Trudi_*

vendég_Trudi_*
  • vendég
Kedves Bringások, 2012. szeptember 10-re virradóra Budapesten, Zuglóból (kertbõl, fához kötve voltak) ellopták a képen látható bringáinkat, amiket keresek. Visszavsárolnám õket.


A bordó kerékpár (10 éves kislányomé) 2 éves Rockrider 5.0 (Dechatlon) típusú S-es nõi moutain bike bicikli hátsó csomagtartóján nagy kosárral, ami fekete gumikötéllel zárható, és új zselés üléssel. 2010-ben vettük, a papírjai megvannak. A kormányán felül vannak kopásnyomok.

nem jöttem rá, hogy kell képet csatolni, ezért itt van a fészen:
Trudi Tru fényképei | Facebook


A piros UNIVEGA Islander Cruiser 14 éves, új kerekekkel vastagabb felnivel, zselés üléssel elöl kosárral ellátott öreg bringa, a kormáynánál bmx-es stücni van!!. Nem is értem, hogy kinek kellhet, de nekem a szívemhez nõtt, Németországban vettem 1999-ben használtan, most keresem. A rajta látható zárat váták le róluk, mind a kettõ össze volt kötve egymással és egy fával egy zárt kertben, Zuglóban.

Üdvözlünk a Facebookon - jelentkezz be, regisztrálj vagy csak tudj meg többet róla!


Kérem szépen, hogy ha eladásra kínálják, vegyétek meg, én visszavásárolom õke



Ha csak látjátok valamelyiket, és szóltok nekem vagy a zuglói rendõrségnek, azért is hálás lennék. Bringával jártunk, most ki vagyunk borulva.

Köszönöm szépen!

Czinki Gertrúd
06 30 2287840

Univega CRUISER
Üdvözlünk a Facebookon - jelentkezz be, regisztrálj vagy csak tudj meg többet róla!
Rockrider 5.0
Trudi Tru fényképei | Facebook