Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

10 órás MTB | Gyöngyösfalu | 2012. szeptember 22.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
31 hozzászólás a témában

#21
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
Élménybeszámolót ha írna esetleg valaki, hasznát vehetné a közösség. :D Jó lenne hallani többet arról, milyen is volt a verseny, a jövõre tekintettel. ;)
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#22
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás

Sziasztok,

Felhívtam Pósfalvi Tamást, egyik rendezõt, Õ már szinte úgy tudta, hogy fent vannak az eredmények, de ígéretet tett, hogy beszél az idõmérõkkel és ma már felkerül valamikor az oldalukra.

üdv
iMi


Sajnos még mindig nem találom az eredményeket....

#23
worldismine

worldismine

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás

Én is kíváncsi lennék már rá! ha tudok valamit majd beírom.

Sziasztok,

Felhívtam Pósfalvi Tamást, egyik rendezõt, Õ már szinte úgy tudta, hogy fent vannak az eredmények, de ígéretet tett, hogy beszél az idõmérõkkel és ma már felkerül valamikor az oldalukra.

üdv
iMi

#24
RasztaSanyi

RasztaSanyi

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy az eredményeket hol lehet megnézni?A verseny oldalán én még nem láttam...


Én is kíváncsi lennék már rá! ha tudok valamit majd beírom.

#25
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy az eredményeket hol lehet megnézni?A verseny oldalán én még nem láttam...

#26
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
rengetek fotó a www.high5.hu oldalon
üdv
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#27
Syl

Syl

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Nagyon jó kis verseny volt ez: tökéletes szervezés, nagyon szép környezetben, izgalmas pálya és még szerintem sorolhatnám.
Jövõre ne hagyjátok ki!

#28
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Találtam fuvart van még két hely aki akar jönni az szóljon mihamarabb!
0620 491 95 62

#29
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Sziasztok!
Szintén fuvart keresnék Pestrõl a versenyre, ha valakinél lenne hely szivesen betársulnék...
(1ember, 1 táska, 1bicó)

#30
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
Sajnos logisztikai gondok miatt valószínû mégsem indulunk - bár már szállást is találtam közel -, mert pihenõnek sátrat meg egyéb cuccokat vonaton nem tudjuk elvinni odáig Budapestrõl. :( Pedig nagyon ígéretesnek tûnik a verseny. Bár igaz a szervezõk bevethetnének némi google keresést feldobó tevékenységet, mert csak úgy hívószavak alapján szinte lehetetlen megtalálni a honlapot...

Ha esetleg valaki tervez menni és némi üres hely van a kocsijában csomagoknak, és szeretné csökkenteni a benzinköltséget ;), írjon, szóljon, és megegyezünk. :)
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#31
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
Nos, épp terveztem, hogy nyitok neki topikot, ha más nem. :) Deseda szuper volt tavaly, de most nem lesz, ezért remélem el tudunk menni most erre, elkezdtem utánanézni.

A szervezõktõl a következõket tudtam meg tegnap. A pálya elsõ 600 métere köves emelkedõ, a nagyját a szintnek (50 m/2600m-es kör) itt letudja az ember, aztán erdõben jön egy kanyargós rész kb. szintben, de lesz benne két vashíd, amelyekre rendesen fel kell tekerni, állítólag nem olyan lendületbõl teljesíthetõ fajták (autó szélességûek a hidak). A pálya utolsó 1300 métere pedig egy kvadpályán való technikás lejtõzés. Gyakorlatilag végig lehet elõzni, elfér két ember egymás mellett.

Úgy számoltam, hogy a 24h-hoz képest kb. kétszer annyi szint lesz benne (kb. feleakkora körön azonos szint), azért az "hobbitoknak" párosban már húzós. Ja és lehet vegyes csapatokkal is indulni, nem csak "egynemûekkel".
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#32
densie

densie

    vendég

  • fórumtag
  • 55 hozzászólás
Sajnos még nem láttam témaként gondoltam berakom hátha érdekel vkit még.
http://www.mtb10liget.skarpea.com/
MKSE
:kissmyass