Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mongoose Crossway 250, aranyszínû, 2002-es nõi trekking


  • Lépj be és szólj hozzá
Még nem érkezett válasz a topikindító bejegyzésre.

#1
BoldiBogi50

BoldiBogi50

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Tegnap (június 26-án, délután 4 körül) a Vámház körúti Nagyvásárcsarnok fõbejárata melletti kerékpártárolóból lopták el a címben szereplõ kerékpáromat (gyári szám: HBFKI 00012). A záram egyszerû Auchan-ban vásárolt biciklizár volt, amit - ezek szerint - könnyen átvágtak és kész. Amúgy évek óta rendszeresen jártam oda kerékpárral (hetente többször is), télen-nyáron egyaránt. Kb. egy órán keresztül voltam benn a csarnokban. Sajnos fotóm nincs róla és nagyon hiányzik:(((. Egyéb ismertetõk: a szilikon nyereg már kissé megkopott, de még mindig hihetetlenül kényelmes volt, több kilométeren keresztül. Egy hónapja volt szervízben (hátsó fékcsere, elsõ kerék gumicsere stb.), az elsõ kerék feletti kosár (szintén Auchan) alja elkezdett kicsit rozsdásodni, mivel itthon az udvaron állt és néha megázott. Az elsõ lámpának csak a tartója van a kormányon, csengõt lelopták róla, most vettem rá másikat... (A nyereg alá két zacskó van/volt begyûrve (egy fehér és egy rózsaszínû, amit a kerékre húztam, ha mégis felcipeltem a lakásba.) Ha bárki bármit tud róla, bármilyen kérdésed, tanácsod, ötleted van, kérlek írj (boldogb9@gmail.com) vagy hívj (70/392-1622). Köszönöm, Bogi