Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Kellys Exquisite 2009es modellt vittek el Pécsen


  • Lépj be és szólj hozzá
Még nem érkezett válasz a topikindító bejegyzésre.

#1
vendég_Harci Andor_*

vendég_Harci Andor_*
  • vendég
Kelly's Exquisite 2009 - Kerékpár Webáruház | Bicikli Webshop | Kelly's | Merida | Gepida | Magellan | Fitness termékek

Valami enyveskezû szarcsimbók meglovasította a drótlovamat tegnap, azaz június 22.-én este 7 és 8 óra között az Árkád nyugati bejárata, azaz a gyógyszertár felõli bejárat elõl.
A képen szereplõ bringa csak illusztráció, az enyém újkorában volt ilyen, azóta kopott. A szarvakról a fedõelemek már letörtek, a pedál és a nyereg is viharvert. Alvázszámom nincs, mind a vázat, mind a monoblokkot cserélnem kellett már. A bringa használható álapotban van. Egy ilyet se láttam még Pécsen, úgyhogy ha valaki meglátja, elõbb üssön, utána kérdezzen. Finomabb lelkûek más megoldáshoz is folyamodhatnak.
Ha sikerül valahogy egy helyben tartani a paripát és az elkövetõt, haladéktalanul legyetek szivesek értesiteni. Hálám nem marad el.
email: harci.andor@gmail.com
telefon: 30/ 960 4006

a facebookon már elindítottam a hadjáratot, a rendõri bejelentés folyamatban,. a kerékpárboltokat és a szomszédságban levõ volán buszpályaudvart felkeresem és megpróbálom rávenni az együttmûködésre. szívesen látok bármilyen tippet, hol és hogyan érdemes még terjesztenem az információt.

köszönöm elõre is bárki segítségét!!