Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bodnár Bertalan Kerékpáros Teljesítménytúra és Verseny

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
51 hozzászólás a témában

#21
Kruzslicz Imre

Kruzslicz Imre

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Szia!
Ez csak lehetõség. Én sem gondolom, h. ezzel mindenki élne. Bár ha átnevez 1 gyengébb korcsoportba, esélyesebb lehet az éremre. :)


Essen szó 1 kicsit a pályáról!
Ezt a témát elõzõekben már érintettétek.
Valóban nem kell számítani nagy hosszú emelkedõkre és lejtõkre. Árvízi töltés föl és le a maximum szint. Viszont az derékszögben. :)
Ahogy az a kiírásban is olvasható, erdei utak és ösvények + 1 kicsi aszfalt.
[URL="http://hungarianflyers.gportal.hu/gindex.php?pg=35045458#2011"]
Nagy része hosszú gyors egyenes szakasz. Ezeken lehet neki tolni!!!
A többi az-az inkább az erdei ösvény, szûk kacskaringós, erõt és ügyességet igénylõ. Néhol laza homokos szakasszal spékelve. KB. ennyi.
Sz-tem élmény rajta menni. Mindenkinek ajánlom! Hegyi és sík vagányoknak egyaránt!

#22
Kruzslicz Imre

Kruzslicz Imre

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Világos Imi!
Csak a legerõsebb kategória a Master I. lesz..Ha csak környékbelieket nézzük: Csányi R. Szabó R. Szabó Zs. Bihari T. Kohán,Bóka...de nem is kell tovább sorolnom,esetleg még néhány Csabaival is ki lehetne egészíteni..tehát õk mind 30 fölött vannak...Persze ez nem azt jelent,hogy valaki le fog nevezni,mert megteheti...
Ennek szellemében


Szia!
Ez csak lehetõség. Én sem gondolom, h. ezzel mindenki élne. Bár ha átnevez 1 gyengébb korcsoportba, esélyesebb lehet az éremre. :)

#23
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
úgysem nyerni megyek
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#24
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Sok a Master I. nálunk...megosztjuk erõinket :D
Team Heavy Pedál Szeged

#25
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

Most már csak azért is lenevezek a Felnõttbe...

nevezzen le mindenki, én maradok a Master1-ben (remélem egyedül) :)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#26
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Annyit problémázol ezen, hogy a végén még meggyõzöm a 20-30 év közötti csapattársaimat, hogy menjünk el és gyûjtsük be a dobogót. :P



Itt nem kell sokat mászni! :D
Marci nem indulna...valaki?

Montimi problémájával kapcsolatban jutott eszembe ez. De elnézést kérek amiért zavartalak az ötletemmel! Ígérem legközelebb ha bármi van majd ülök a sarokban csendesen amíg elmúlik.

De azért gyertek! :)


Most már csak azért is lenevezek a Felnõttbe...
Team Heavy Pedál Szeged

#27
Barador

Barador

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás

Annyit problémázol ezen, hogy a végén még meggyõzöm a 20-30 év közötti csapattársaimat, hogy menjünk el és gyûjtsük be a dobogót. :P


Montimi problémájával kapcsolatban jutott eszembe ez. De elnézést kérek amiért zavartalak az ötletemmel! Ígérem legközelebb ha bármi van majd ülök a sarokban csendesen amíg elmúlik.

De azért gyertek! :)

#28
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Vagy, hogy mindenki nyugodt legyen csinálhatnátok egy olyan rendszert, hogy az átnevezési szándék okát 1-2 mondatban rávezettetnétek és azt elbírálnátok. Ekkor mindenki megnyugszik, mert csak "relatíve jogos" esetekben lenne átnevezés. Elég sután hangzik, de talán olyan nincs is, hogy mindenkinek jó legyen...


Annyit problémázol ezen, hogy a végén még meggyõzöm a 20-30 év közötti csapattársaimat, hogy menjünk el és gyûjtsük be a dobogót. :P


A sebesség mindent megold.

 


#29
Barador

Barador

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás

Köszi az észrevételt, felkerült a nevezési lapra is. :P


Vagy, hogy mindenki nyugodt legyen csinálhatnátok egy olyan rendszert, hogy az átnevezési szándék okát 1-2 mondatban rávezettetnétek és azt elbírálnátok. Ekkor mindenki megnyugszik, mert csak "relatíve jogos" esetekben lenne átnevezés. Elég sután hangzik, de talán olyan nincs is, hogy mindenkinek jó legyen...

#30
sügérmanó

sügérmanó

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás

Nem tudom mennyire lesz, vagy lehet jellemzõ, de akkor a nevezési lapon csináljatok ennek is egy kis helyet, mert ahogy néztem ez még nincs rávezetve.


Köszi az észrevételt, felkerült a nevezési lapra is. :P

#31
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Átnevezésnél a következõ a koncepciónk:
A Gyerek és U15 indulhasson 36 km-es távon is.
Master kategóriáknál, ha valaki erõt érez magában, hogy a fiatalabb korosztályban mérettesse meg magát, ne gátoljuk meg.
Egyben szabadabb korcsoport választást szerettünk volna megvalósítani.


Világos Imi!
Csak a legerõsebb kategória a Master I. lesz..Ha csak környékbelieket nézzük: Csányi R. Szabó R. Szabó Zs. Bihari T. Kohán,Bóka...de nem is kell tovább sorolnom,esetleg még néhány Csabaival is ki lehetne egészíteni..tehát õk mind 30 fölött vannak...Persze ez nem azt jelent,hogy valaki le fog nevezni,mert megteheti...
Ennek szellemében
Team Heavy Pedál Szeged

#32
Kruzslicz Imre

Kruzslicz Imre

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Átnevezésnél a következõ a koncepciónk:
A Gyerek és U15 indulhasson 36 km-es távon is.
Master kategóriáknál, ha valaki erõt érez magában, hogy a fiatalabb korosztályban mérettesse meg magát, ne gátoljuk meg.
Egyben szabadabb korcsoport választást szerettünk volna megvalósítani.

#33
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Á! Nem tudtam. Azt hittem szegeden van a SzKSC és ennyi. De hogy több is van... értem. :) (a kisképeden nem szksc-s mez van rajtad éppen?)


Az szksc az szegeden van...de legnagyobb számban mi képviseljük az MTB-t
De igen, illene cserélnem...Vagy 5 csapat van(amirõl én tudok)...sajnos(vagy nem?)
Team Heavy Pedál Szeged

#34
montimi

montimi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.086 hozzászólás

"A versenyzõk számára lehetséges kategóriaváltás a saját korosztályos kategórián kívül a következõk szerint:
- Gyermek, U15 indulhat -> Ifjúsági kategóriában
- Master1 férfi indulhat -> Felnõtt férfi kategóriában
- Master2 férfi indulhat -> Master1 vagy Felnõtt férfi kategóriában
- Master1 nõ indulhat -> Felnõtt nõ kategóriában
- Master2 nõ indulhat -> Master1 vagy Felnõtt nõ kategóriában
- Master3 férfi indulhat -> Master2, Master1 vagy Felnõtt férfi kategóriában"
Miért indulna master 1-2 alsóbb kategóriában? Valahogy most nem látom át. :)

Ezt így nem látom miért lenne értelme. De ha röviden írnám akkor MARHASÁG.Mindenki ott induljon és értékelõdjön ahová való.

#35
Barador

Barador

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás

Mert asszem szegedi székhelyû csapat..De az egy másik egyesület


Á! Nem tudtam. Azt hittem szegeden van a SzKSC és ennyi. De hogy több is van... értem. :) (a kisképeden nem szksc-s mez van rajtad éppen?)

#36
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Mert asszem szegedi székhelyû csapat..De az egy másik egyesület

Nem egészen erre gondoltam. Az jó volna ha jönnének sokan mindenfelõl. Legyen siker a verseny és így váljon rendszeressé! Csak ha pl. fater kitalálja, hogy brahiból elkeni a felnõttférfiakat akkor morci lennék rá. :)

off:
Hogy jött a szegedieknek a Lochner, mint támogató? (privátba is jöhet, de gondoltam ezt biztos olvasod.)


Team Heavy Pedál Szeged

#37
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

Bár a Master 1 a legerõsebb kategória..ott lesznek a megye legerõsebb versenyzõi...


hurrá, megint a végén leszek :)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#38
Barador

Barador

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás
Nem egészen erre gondoltam. Az jó volna ha jönnének sokan mindenfelõl. Legyen siker a verseny és így váljon rendszeressé! Csak ha pl. fater kitalálja, hogy brahiból elkeni a felnõttférfiakat akkor morci lennék rá. :)

off:
Hogy jött a szegedieknek a Lochner, mint támogató? (privátba is jöhet, de gondoltam ezt biztos olvasod.)

#39
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Áhhh..A hegyekbõl nem merészkednek le,mivel nincs pénzdíj...Anno a Tisza maratonra is csak akkor jöttek,ha "pénzes" volt
Team Heavy Pedál Szeged

#40
Barador

Barador

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás
Nem tudom mennyire lesz, vagy lehet jellemzõ, de akkor a nevezési lapon csináljatok ennek is egy kis helyet, mert ahogy néztem ez még nincs rávezetve. Én meg elõre rettegek... "lejönnek" a nagyok és elrontják a kicsik játékát! :P