Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Kona fire mountain 20" piros váz fehér teleszkóppal, 2010


  • Lépj be és szólj hozzá
Még nem érkezett válasz a topikindító bejegyzésre.

#1
vendég_Benedek001_*

vendég_Benedek001_*
  • vendég
2012 március 4-én, vasárnap 13 óra könyékén ellopták a kerékpáromat a II. kerületi Mammut 2 épülete alól, a földszinti biciklitárolóból. A kerékpár zsír új volt, talán 25 km lehetett benne. Kérlek, hogy segítsetek rajtam, mert ez a kerékpár már régi vágyam volt, ellopása pedig még fel sem tudom dolgozni. Akik ellopták biztosan profik voltak, mert jófajta zárral volt kikötve. Volt rajta egy sípolós neon zöld béke, mely csengõként funkcionált.

A váz színe tûzpiros, a teleszkóp fehér, elöl-hátul hidraulikus tárcsafékek vannak rajta.

Alvázszám: IN10031789

Mûszaki adatai:
súly: 13,5 kg
váz méret: 20"
váz anyag: Kona 7005 Butted Aluminum
villa: RockShox Dart 1 100mm
rugóstag: -
kormánycsapágy: Ritchey LB-Plus
hajtómû: Suntour CW-XCC-T102
lánctányér: 42/34/24
középrész: TH
pedál: Xerama SP-500
lánc: KMC HG40
fogaskoszorú: Shimano HG30 (11-32, 8spd)
elsõ váltó: Shimano Acera
hátsó váltó: Shimano Alivio
váltókar: Shimano Acera
kormány: Kona Riser
kormányszár: Kona Control
markolat: Kona Mooseknuckle
fék: Hayes MX4 Hidraulical Disc 6"
fékkar: Avid FR-5
elsõ agy: Formula Disc
hátsó agy: Shimano M475 Disc
külsõ: Kenda K-922 26x1.95
felni: Rigida Zac-19SL
nyereg: WTB Speed V Sport SE
nyeregcsõ: Kona
szín: Red

A kerékpár annyira friss volt, hogy még képet sem csináltam róla, de egy "gyári" KÉP elérhetõ itt, kérlek nézzetek rá:
http://www.xfactorne.../kon10kfm16.jpg

Kerkpr Kona 10 Fire Mountain 16' Piros - kerkprok / mtb, cross country - MINDEN EGY HELYEN: KERKPROK, ALKATRSZEK, KIEGSZTK, SZEMVEGEK

Kérem, hogyha bárki bármit tud róla, feltétlenül értesítsen. Ha megkerül, vagy ha valaki segít a megtalálásában, nem leszek hálátlan! Köszönöm!
Elérhetõségem: nagyonhaajas@freemail.hu