Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Simplon Stomp 2009


  • Lépj be és szólj hozzá
6 hozzászólás a témában

#1
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás

Kiegyezhetünk abban, hogy ha én a Blahán kint hagyok egy millás bicajt egy oszlopnak támasztva és 2 perc múlva nem lesz ott, akkor ne már én legyek a hibás - ki követett el bûncselekményt, én, vagy aki ellopta? Ha az utcán egy perverz õrült mepróbál bántalmazni egy csinos fiatal lányt, nehogy már még a lány legyen a hibás, mert túl szép, vagy mert nem volt vele két Zilplató-hátú vasgyúró, hogy védje!? Na ugye!

Sok szerencsét a kereséshez, nagyon remélem, hogy meglesz a bicaj és az elkövetõ egyaránt; szívesen fizetném az ilyennek adóforintjaimmal a börtönt!...
Érdemes lesz idõrõl idõre rákeresni a hirdetésekre, hátha valaki hirdeti a vázat, mert eléggé ritka váz ez idehaza. Ha valaki hirdetné, rendõrség értesít és felelhet az eladó pár kellemetlen kérdésre...


erkölcsileg és elméletileg igazad van

viszont gyakrolatilag meg az élet igazolta, hogy mégsem

#2
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.306 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Kiegyezhetünk abban, hogy ha én a Blahán kint hagyok egy millás bicajt egy oszlopnak támasztva és 2 perc múlva nem lesz ott, akkor ne már én legyek a hibás - ki követett el bûncselekményt, én, vagy aki ellopta? Ha az utcán egy perverz õrült mepróbál bántalmazni egy csinos fiatal lányt, nehogy már még a lány legyen a hibás, mert túl szép, vagy mert nem volt vele két Zilplató-hátú vasgyúró, hogy védje!? Na ugye!

Sok szerencsét a kereséshez, nagyon remélem, hogy meglesz a bicaj és az elkövetõ egyaránt; szívesen fizetném az ilyennek adóforintjaimmal a börtönt!...
Érdemes lesz idõrõl idõre rákeresni a hirdetésekre, hátha valaki hirdeti a vázat, mert eléggé ritka váz ez idehaza. Ha valaki hirdetné, rendõrség értesít és felelhet az eladó pár kellemetlen kérdésre...

#3
TaaT

TaaT

    vendég

  • fórumtag
  • 148 hozzászólás
Rövidre is zárom a témát részemrõl, nem mondom meg mit hogy használj...

Az okos ember a saját kárán tanul. A bölcs a másén...

Sok szerencsét hogy megtaláld a bringád!

#4
Dragster88

Dragster88

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Légyszives ne ródd fel nekem, mire és hogyan használom! Azt csak én tudom, az én jogom eldönteni! Ha el akarnak vinni valamit úgyis elviszik, mindegy hogy mi az. Meg ha nincs mással oda menni...
Képek, leírás a linkeken, vázszámot nem jegyeztem fel sehova, de a felsõ csõ sérülése az egyedi! Körbefordultkormány miatt a váltókar belemart az anyagba, olyan mintha fûrészelték volna, elég nagy bibi. Syncros FLT 2 gumik, Syncros FL nyereg (fehér) és Zefal No Mud sárvédõk voltak rajta. (a képeken ezek különböznek)
Köszönöm a segítséget mindenkinek!

ELLOPTÁK !! Simplon Stomp 2009 « MTB kerékpár « MOUNTAIN BIKE « Kategóriák tallózása

https://picasaweb.go...63/SimplonStomp

#5
TaaT

TaaT

    vendég

  • fórumtag
  • 148 hozzászólás
Te egy karbon ösztelóssal jártál suliba meg boltba? :confused:

Én még a 100K-s alu fullymat sem merném kint hagyni a teszkó elõtt, arra ott van nõvérem vacakja...

#6
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás
Tegyél fel róla képet, illetve a váz sorozatszámát is add meg, ha tudod. Ez mind segíthet.

#7
vendég_Nem regisztrált_*

vendég_Nem regisztrált_*
  • vendég
2012.02.22 délután, 14:30 körül az Óbudai Egyetem elõtti tárolóból elvitték a bicajom! Segítsetek megtalálni, ezzel jártam munkába, suliba, versenyekre, mindenhova! Egy darabot téptek ki belõlem ezzel a lopással!

A vázon egyedi hibák vannak, a legfeltünõbb a felsõcsõ vágás szerû sérülése. Darabokban is lehet már!

Specifikáció:
Váz: Carbon, 115 mm, RP23 ProPedal
Villa: Fox F100 RL Remote 1 1/8
Alkatrészek: Shimano XT/LX 2008 mix
Sor: XT CS-M770
Nyeregcsõ: gyári carbon
Nyereg: Selle
Kormány: Truvativ Stylo WCS, 640 mm rizer
Stucni: FSA OS 150, 90mm
Kerekek: 2008 XT 6 csavaros agyak, DT Swiss XR 430 felnik, 1,8 DT küllõk
Fékek: Shimano BR-M486 180/180
Pedál: PD-M770 ( XT 2008 )
Sárvédõ: Zefal No Mud

Elérhetõségem: 06-20/340-8180
vagy: dragoon_system@pannonmail.hu